4 lauset, mis kõik mehed voodis hulluks ajavad

4 lauset, mis kõik mehed voodis hulluks ajavad

Naudinguline seks muudab mehe ja naise vahelise suhte veelgi intiimsemaks ja tugevamaks, ent kuidas oma seksuaalelule vürtsi lisada? Vahel piisab vaid õigetest sõnadest, mis on öeldud õigetel hetkedel! Seksi ajal talle riivatuid sõnu kõrva sosistades võid üllatuda, kuidas see teie voodielule mõjub! Allpool on välja toodud neli asja, mida iga mees oma naiselt voodis kuulda tahab: 

Naudinguline seks muudab mehe ja naise vahelise suhte veelgi intiimsemaks ja tugevamaks, ent kuidas oma seksuaalelule vürtsi lisada? Vahel piisab vaid õigetest sõnadest, mis on öeldud õigetel hetkedel! Seksi ajal talle riivatuid sõnu kõrva sosistades võid üllatuda, kuidas see teie voodielule mõjub!

Allpool on välja toodud neli asja, mida iga mees oma naiselt voodis kuulda tahab: 

1 – Ütle, et sa tahad talle silma vaadata, sel ajal, kui te seksite.

Ärge kustutage tulesid ega pange silmi kinni. Seksige nii, et te näete teineteise näoilmeid, vaadake teineteisele otsa. See erutab kõiki mehi! 

2 – Räägi talle oma kõige riivatumast seksuaalfantaasiast.

Võta julgus kokku ja räägi mehele oma fantaasiast! Ükspuha, kui ebarealistlik see ka poleks, juba selle kuulmine erutab meest ning teie vahekord saab suure tõenäosusega veelgi naudingulisem olema. Mehed ei suuda vastu panna enesekindlale naisele, kes julgeb seksist ja oma fantaasiatest rääkida. 

3 – Ütle talle: teeme seda kusagil mujal!

Te ei pea alati voodis seksima – meestele meeldiks kuulda, kui just sina pakud välja, et te võiksite kusagil mujal seksida! See lisab vürtsi teie suhtele ja voodielule. Siinkohal ei pea me silmas ebamugavaid kohti nagu näiteks auto tagaistmel, vannis või saunas. Pigem näiteks köögilaual või elutoa diivanil. Ja miks ka mitte hoopis õues seksida – avalikkuse silme alt eemal olevas paigas, kus on pehme ja mõnus muruplats, võib seks vägagi mõnus olla.

4 – Ütle, et sa tahad talle suuseksi teha.

Jah, seda teavad kõik naised, et mehed armastavad suuseksi, aga millal sa viimati oma mehele ütlesid, et sa tahad talle suuseksi teha? Üllata teda ja vaata, kuidas ta reageerib! 

Uuri ka sina oma kallima käest, kas need punktid vastavad tõele ja mida tema voodis kuulda tahaks! Vastus jäta loo alla kommentaaridesse!

Allikas: redbookmag.com