4 sammu, kuidas võrgutada meest, kes sulle meeldib

4 sammu, kuidas võrgutada meest, kes sulle meeldib

Paljud vabad ja vallalised naised unistavad õnnelikust suhtest ja armastavast mehest, kellega elu lõpuni koos olla, ent miskipärast pole see õige nende teele veel sattunud. Käiakse väljas, ollakse nähtav, ent miskipärast mehed ei märka või siis just need mehed, kes sinule huvi pakuvad, ei märka …

Paljud vabad ja vallalised naised unistavad õnnelikust suhtest ja armastavast mehest, kellega elu lõpuni koos olla, ent miskipärast pole see õige nende teele veel sattunud. Käiakse väljas, ollakse nähtav, ent miskipärast mehed ei märka, või siis just need mehed, kes sinule huvi pakuvad, ei märka …

Kuidas püüda meeste tähelepanu nii, et sa jätaksid endast enesekindla, huvitava ja muidugi seksika mulje? Siinkohal mängib väga suurt rolli käitumispsühholoogia ja see, kuidas teised sind näevad. Et vastassugupoolele õigeid signaale saata, tuleb õppida oma kehakeelt kontrollima ja kindlasti tuleb kasuks ka naeratus! Rõõmsad ja positiivsed inimesed püüavad pilke kõikjal!

Seda teemat kommenteeris zoosk.com portaalis tegutsev tunnustatud psühholoog, kes tõi välja 4 olulist sammu, mida tasub kindlasti proovida.

1. Silmside

Kui sa näed meest, kellega sa sooviksid tuttavaks saada, siis kõige esimene asi on silmside! Vaata tema poole ja ürita luua silmside, kui see on õnnestunud, pööra pilk mujale aga hoia oma keha nii-öelda avatud. Ära rista käsi ega jalgu, vaid leia mugav poos ja hoia selg sirge. Kui näed silmanurgast, et ta on sind ise teist korda vaadanud, võid olla kindel, et võimalus tutvuseks on loodud.

2. Eraldu massist

Kui sa oled sõbrannadega või lihtsalt suures rahvamassis, kuhu on raske ligi pääseda, siis eemaldu ja mine mõnda vaiksemasse kohta. Ära tegele oma nutitelefoniga, vaid hoia oma olek avatud. Sa võid silmanurgast piiluda, kuidas ta reageerib ja kui sul ei õnnestu teda enda juurde tulema panna, tee esimene samm ise. Mine temaga rääkima!

3. Teemad, millest rääkida

Alusta sellest, kus te parasjagu olete ja miks te seal olete. Mis üritusega tegu on? Äkki tulid sa niisama lõunat sööma või kohvi jooma. Rääkige sellest ja muidugi uuri välja, kellega ta kohale tuli. Anna talle võimalus iseendast rääkida ja vaata, kuhu teie vestlus areneb. 

4. Kuidas temaga kohting kokku leppida

Ära jää temaga pikalt vestlema, hoia salapära. Ütle, et pead kusagile minema ja ehk saate millalgi kokku, et rahulikumalt rääkida. See mõjub meesterahvale väga intrigeerivalt ja ahvatlevalt, kui naine on ise piisavalt enesekindel, et ta pakub võimalust kohtingule minna. Vahetage kontakte ja kui tema sinuga nädala jooksul ühendust ei võta, helista talle suvalisel ajahetkel ja kutsu kohvile. Sul pole midagi kaotada, võita aga palju – juhul, kui ta sulle tõepoolest meeldib.

Allikas: magazine.foxnews.com