43 protsenti naistest valetab kallimale voodis

43 protsenti naistest valetab kallimale voodis

Üle 100 000 inimese hõlmavast uuringust selgus, et isegi heas suhtes valetatakse oma kallimale.

Üle 100 000 inimese hõlmavast uuringust selgus, et isegi heas suhtes valetatakse oma kallimale.

Huffington Post korraldas rekordiliselt suure küsitluse, milles osales üle 100 000 inimese. Küsitluses uuriti muuhulgas paaride omavahelist usaldust ja seda, kui paljud paarid üksteisele valetavad. Tulemused olid jahmatavad.

Kas sa usaldad oma partnerit?

Ainult 39 protsenti küsitluses osalenud naistest ütles, et nad usaldavad oma partnerit. Tubli 61 protsenti seega ei usalda oma kallimat. Meestest usaldas oma naist 53 protsenti.

Kas oled oma kaaslasele valetanud?

Peaaegu iga neljast vastajast kolmas ütles, et valetab oma kaaslasele. 27 protsenti vastanutest avaldas, et pole kunagi oma partnerile valetanud. Kas valetamine mõjub suhtele negatiivselt? Tõenäoliselt mitte, sest lausa 69 protsenti vastanutest, kes ütles, et on õnnelikus suhtes, on mingil ajahetkel kallimale valetanud.

Kas valetad tunnete kohta?

Küsitlusest selgus, et 59 protsenti meestest ja 56 protsenti naistest valetavad partnerile oma tunnete kohta.

Kas valetad kallimale tema seksuaalsete oskuste kohta?

43 protsenti naistest tunnistas, et valetab oma mehele tema seksuaalsete oskuste kohta. Küsitluses selgitati valetamist asjaoluga, et naistel on suurem vajadus partneri tundeid kaitsta. Meestest valetas kallima seksuaalsete oskuste kohta vaid 23 protsenti. Seksuaalselt rahulolematud inimesed valetavad kallima oskuste kohta oluliselt rohkem, kui need, kes on oma voodieluga rahul.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid