5 isiklikku asja, millest esimesel kohtingul rääkida ei tasu

5 isiklikku asja, millest esimesel kohtingul rääkida ei tasu

Esimesele kohtingule minnes on liblikad kõhus ning mõistus ei pruugi sinu emotsioone niivõrd hästi kontrollida, kui vaja oleks. Seega võid sa kogemata täiesti võhivõõrale inimesele paljastada enda kohta fakte, mis tegelikult võiksid mõnda aega veel vaid sinu teada jääda.  Miks ei tasu esimesel kohtingul iseendast ja oma elust 100% avameelselt rääkida – sest sa ei tea seda inimest veel niivõrd hästi, et teda usaldada ja mis veel – liigne info võib noormehele hirmutavalt mõjuda. 

Esimesele kohtingule minnes on liblikad kõhus ning mõistus ei pruugi sinu emotsioone niivõrd hästi kontrollida, kui vaja oleks. Seega võid sa kogemata täiesti võhivõõrale inimesele paljastada enda kohta fakte, mis tegelikult võiksid mõnda aega veel vaid sinu teada jääda. 

Miks ei tasu esimesel kohtingul iseendast ja oma elust 100% avameelselt rääkida? Sest sa ei tea seda inimest veel niivõrd hästi, et teda usaldada ja mis veel – liigne info võib noormehele hirmutavalt mõjuda. 

Allpool on välja toodud viis teemat, mis võiksid esimesel ja tegelikult ka teisel kohtingul ainult sinu teada olla. 

1. Kuidas sinu eelmised suhted lõppenud on.

Ehk siis, kas sina oled see, kes on mehed maha jätnud või vastupidi. Olgu, kuidas oli, eelmistest suhetest pole mõtet rääkida enne, kui sa oled veendunud, et see noormees võib tõepoolest olla see õige. Kui te olete suhtes, siis muidugi on tal õigus teada ka seda, kuidas sinu eelmised suhted lõppesid, samas liigsete detailideni pole sel teemal üldse mõtet minna. Eelmised suhted on minevik ja minevikku ei tasu koormana kaasas tassida.

2. See, kui kaua sa pole kellegagi maganud või millal sa viimati suhtes olid.

Ükspuha, kas viimane seks oli paar päeva tagasi või kaks aastat tagasi – see info võiks sinu teada jääda. Kui mehele öelda, et sa alles seksisid kellegagi, siis jätab see sinust väga halva mulje ja kui sa tunnistad, et pole mitu aastat seksinud, tekib tal hirm, et sa kurnad ta voodis vaese omaks.

3. Sinu eksmees oli vägivaldne või väga armukade.

Pole mõtet uut kavaleri sellega hirmutada, nii võid sa temast ilma jääda enne, kui te teineteist isegi tundma õppida jõuate. 

4. Sa petsid oma eksmeest.

Isegi, kui see juhtus vaid ühe korra ja sa tõepoolest kahetsed seda, siis esimestel kohtingutel ei tasu seda mainida. See tekitab temas ebakindlust ning ta ei pruugi sind usaldama hakata. Petmine tapab iga suhte varem või hiljem.

5. See, mitme mehega sa maganud oled või fakt, et sa oled süütu.

See arv, mitme mehega sa maganud oled, ei ole tegelikult üldse oluline, ent kui noormees saab selle numbri teada, jääb see teda kummitama. Ta hakkab mõtlema, kas tema varustus oli nende meeste omast kobedam, miks sa üldse nende meestega magasid ja kes teab veel mida. Ja kui sa oled süütu, siis ka see info võiks suhte alguses sinu teada jääda. 

Allikad: stylecaster.com