5 kõige rõvedamat asja, mida mehed naisele pärast seksi on öelnud

5 kõige rõvedamat asja, mida mehed naisele pärast seksi on öelnud

Seks peaks olema naudinguline ja ülimat rahuldustpakkuv tegevus, pärast mida ollakse teineteise kaisus ja mõnuletakse niisama. Seks muudab mehe ja naise vahelise suhte veelgi lähedasemaks. Seda uskumatum on kuulda, kui inetute lausetega mõned mehed pärast seksi lagedale on tulnud … Allpool on välja toodud viie naise kogemused – kõige kohutavamad asjad, mida neile peale seksimist öeldud on:

Seks peaks olema naudinguline ja ülimat rahuldustpakkuv tegevus, pärast mida ollakse teineteise kaisus ja mõnuletakse niisama. Seks muudab mehe ja naise vahelise suhte veelgi lähedasemaks. Seda uskumatum on kuulda, kui inetute lausetega mõned mehed pärast seksi lagedale on tulnud …

Allpool on välja toodud viie naise kogemused – kõige kohutavamad asjad, mida neile pärast seksimist öeldud on:

1. “Kaotasin noormehele oma süütuse ja kui olime seksimise lõpetanud, võttis ta kondoomi näpu vahele, lehvitas sellega minu nina all ja küsis, kas ma tahan seda suveniiriks. Õnneks ei olnud ma temasse armunud ja seks oli samuti halb. Otsustasin selle kogemuse üldse ära unustada.”

2. “Olin noormehega lühikest aega tuttav olnud ja seksisin temaga esimest korda. Pärast seksi ütles ta mulle aitäh ja et nüüd soovib tema sõber Paul samuti minuga seksida. Arvasin, et ta teeb nalja, aga ta mõtles seda tõsiselt. Panin end kiirelt riidesse ja läksin koju. Uskumatu jultumus.”

3. “Kohe pärast vahekorda ütles noormees mulle, et nüüd ei suuda ma mitu nädalat normaalselt tualetis käia. Ma ei saa üldse aru, mida ta selle all mõtles, sest me ei proovinud anaalseksi. Ta ütles päris mitu imelikku lauset, millest ma aru ei saanud. Kõige kummalisem on see, et ma olen temaga ikka veel koos.”

4. “Töötasin kunagi pornograafilise sisuga ajakirja toimetuses – kirjutasin neile ise artikleid ja toimetasin teiste lugusid. Ühel hetkel sain tuttavaks noormehega, kes samuti meie ajakirja artikleid kirjutas, ja me lõpetasime voodis. Pärast seksi ütles ta mulle: “Ma olen aus mees ja ütlen kohe, et rohkem sa mind ei näe. Ma lihtsalt tahtsin teada, mis tunne on seksida naisega, kes töötab seksiajakirjas.””

5. “Kõige kohutavam ja häirivam asi, mis mulle pärast seksi on öeldud, oli: “Sa oled kena naine. Sul on ilmselt veel 15 head aastat jäänud. Kuidas sa neid kasutada plaanid?””

Allikas: womenshealthmag.com