5 nippi, kuidas saada endale ihaldatud mees

Kõik me teame, et mehed juhivad maailma ja naised juhivad mehi. Kuigi mehed on teada-tuntud murdjad ja jahtijad,  oleme tegelikult hoopis meie  need, kes mehi välja valivad, rajalt maha võtavad ja ära kodustavad. Sul on keegi silmapiiril? Mis seal enam aega raisata, võta ta ette. Siin on sulle 5 kasulikku nippi, kuidas saada endale mees, keda ihaldad. Üldiselt ei tasuks tuleviku ja täisväärtusliku suhte huvides mitte ühtegi sammu vahele jätta.

Kõik me teame, et mehed juhivad maailma ja naised juhivad mehi. Kuigi mehed on teada-tuntud murdjad ja jahtijad,  oleme tegelikult hoopis meie  need, kes mehi välja valivad, rajalt maha võtavad ja ära kodustavad. Sul on keegi silmapiiril? Mis seal enam aega raisata, võta ta ette.

Siin on sulle 5 kasulikku nippi, kuidas saada endale mees, keda ihaldad.

Üldiselt ei tasuks tuleviku ja täisväärtusliku suhte huvides mitte ühtegi sammu vahele jätta.

Nipp nr 1
Vali ta enda jaoks reaalselt välja!
Johnny Deppy ei saa see niikuinii, isegi kui sul on  varuks 20 väga head nippi. Pealegi on Johnny ikka veel õnnelikult koos oma naisukese Vanessa ja lastega.
Harmoonilises  suhtes olevale mehele ei tasu lähenema hakatagi – sa ju ka ei tahaks, kui keegi su pereelu lõhkuma tuleks.  Ära siis tee seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks.
Aga selle laheda kutiga, kellega sõbranna kaudu tuttavaks said, on küll suure tõenäosusega lootust midagi arendada.
Kui mees on täiesti reaalselt sinu vaateväljas ja kättesaadav, vaata endasse.  Mida sa tunned? Kas sa tahad teda täiega? Tahad, jah? Väga hea. See ongi põhiline ja esimene samm sellel huvitaval, salapärasel, vahel käänakuid pakkuval, vahel võõral teel.

Nipp nr 2
Kuula poiss üle!
„Orgunni“ situatsioon, kus saaksite rahulikult ja segamatult rääkida. Üldiselt selle situatsiooni ette planeerimisse ei tasu eriti investeerida, kuna siis ei kuku see loomulikult välja. Spontaansus on oluline ja see, et poiss ise aru ei saaks, et teda nö üle kuulatakse ja vaadatakse.
Siis hakka tulistama, küsimustega loomulikult. Pane ta rääkima.  Enamus mehi tahab seda teha. Iseasi, kui kergesti ja millal sa ta rääkima saad. Tuleb  kasuks, kui oled suure lugemusega ja tead suhtlemispsühholoogia nippe (viimaseid uuri ise vastavast erialakirjandusest). Las ta räägib, sina ainult kuula. Küll kunagi tuleb ka sinu kord talle rääkida kõike, mis sul hingel. 

Nipp nr 3
Vaata jälle endasse!
Oma küsimustega oled saanud loodetavasti kätte kõik vajaliku info ja oled seda ka enda jaoks analüüsinud. Kas sul on ikka sisimas tema  kohta veel küsimusi? Kui on, siis on vastus ei. Tsiteerime siinkohal meie lemmikmeest Tarmo Urbi: ”Kui sul on küsimusi, kas EI või JAH, siis on vastus kindlasti ei. Sest kui on jah, siis ei olegi küsimusi. Mingit kahtlust ei ole sellisel juhul. Sa lihtsalt lähed.”
Tegelikult on vist mingeid küsimusi alati. Ikka tahaks ju teada seda, kas ta on vaba, millist tööd ta teeb, millised on  ta tulevikuplaanid, millised on väärtushinnangud, kas sina üldse meeldid talle jne. Need vastused  saadki eelmises nipis toodud juhtnööridega, õppides poissi tundma läbi tema kuulamise ja vaatlemise.
Kui sul on aga selliseid kahtlusi, et äkki ta ikka pole see õige, äkki midagi juhtub, äkki on see kõik vale, äkki ta ei meeldigi mulle nii palju , siis võiksid vist tõesti varakult Ei öelda. Katse-eksituse meetod pole selle teema juures kõige parem meetod, eriti kui eesmärgiks on leida just see kõige õigem tegelane.

Nipp nr 4
Pane ta ennast erilisena tundma!
Mehed jumaldavad seda, kui naised neid tahavad ja taga ajavad. Kui sa jätad kõik lähenemiskatsed vaid tema mureks ja ise lillegi ei liiguta, võib tulemus olla kehvem. Ütle talle, kui väärt mees ta on. Pane ta ennast tundma seksika, huvitava, erilise ja ihaldusväärsena. Sest ta ju on kõike seda! Seega ta ka väärib seda! Poeta suvalisel kellaajal ta telefoni mõni sms. Tõsta ta tuju hommikuse kirjakesega. Jää sealjuures loomulikult ehedaks ja ära paku üle tundepuhangutega. Üllata teda.
Siin on vaid üks aga: kõik peab tulema siiralt ja otse südamest. Valetada ei tohi. Kui valetad, siis tegelikult valetad iseendale.

Nipp nr 5
Tee oma kodu ja töökoht korda!
Kui oled kõik eelnevalt õigesti teinud ja sinu tunded on tugevad, poisi tunded ka, aga ikkagi asjad ei liigu, võta kasutusele alternatiivsed meetodid. Näitekst feng shui õpetus. Vaata enda ümber ringi: vaata kodu ja töökohta! Mida sa näed? Kas seal valitseb kord, harmoonia ja puhtus?
Feng shui õpetab: tee oma ümbrus korda, loo oma koju (eriti just magamistuppa) harmoonilisus, et sul oleks seal hea olla ja saaks sisse tulla hea energia. Saa lahti kõigest vanast. Viska minema kõik, mis meenutab sulle su teisi mehi, kurbi mälestusi. Viska minema ka kõik üksiku inimese asjad nagu nt üksikute inimeste pildid. Kui ei raatsi nt endast mõnda pilti ära visata, anna see hoiule, pane silme eest ära. Too oma koju ka mehelikku vibratsiooni, ära tee sellest vaid üksikule naisele mõeldud buduaarikest, kuna siis võib mees seal ennast ebamugavalt tunda. Pehmed mänguasjad ei soodusta küpseid suhteid, vaid loovad lapseliku emotsiooni. Kui sa just aga seda otsid, siis on loomulikult kõik korras.
Teravad esemed ja segavad mustad esemed ei sobi magamistuppa. Kohe kindlasti vii sealt minema kaktused.O ma armupessa loo vaba ruumi, õhku energia jaoks. Aseta üksikud asjad sobivate paaridega ning loomulikult ohtralt sensuaalseid esemeid: küünlad, massažiõli, ilus voodipesu, puhas vann jne. Feng shuis on armastuse värv roosa. See aitab hoida armastuse energiat. Samuti kõik ümarad esemed sümboliseerivad tundeid. Kurvilised asjad imiteerivad kehavorme – neid on kena suhtlemise piirkonnas omada.

Ok- see ka ei aita. Üks alternatiiv on veel, nimelt vanarahvatarkus. Siinkohal tooks ära ühe paljudest väärt vanarahvatarkustest: Uss tapetakse ära, pistetakse kolm korda nõelaga ussi silma ja katsutakse siis niisuguse nõelaga riidesse pista sellele, keda enesele soovitakse.

Viimane nipp on muidugi liiast. Ussi ära palun selle pärast tapma hakka.

Ning lõpetuseks! Olles paljusid neid nippe kasutanud, oled andnud endast parima ja kui ikka ei midagi, siis ära enam pingutagi. Elus läheb nii nagu läheb. Ta tuleb siis kui on õige aeg. Suure pingutusega,  järjekindlalt taga ajades – kuigi märgid viitavad, et sellest ei tule midagi, – ei hakka ega saagi midagi juhtuda. Sellised asjad toimuvad tegelikult siis, kui sa kõige vähem oodata oskad. Kui ei toimu, kui ei juhtu – järelikult ei pidanud nii minema. Järelikult ei olnud ta sinu Mr Õige.
Oled kurb selle pärast?
Ära ole. Mõttetu on olla kurb. Ole õnnelik, et sa tundsid midagi erilist. Armunud olla on vägev tunne.
Kui see tunne nt minusse tuleb, siis on see iseenesest juba seda väärt- pelgalt  tunne, sest seda  kogeb elus nii harva.  Pole tähtis, mis juhtub – kõik läheb ikka nii nagu peab. Tasub ka meeles pidada, et elus on tähtsam anda kui võtta. Kosmilise seaduse järgi andja saab kunagi topelt tagasi!

 

 Buduaari arhiiv