5 pisiasja, mis teevad sind mehe silmis vastupandamatuks

5 pisiasja, mis teevad sind mehe silmis vastupandamatuks

Esimene asi, mida mehed naise juures vaatavad, on välimus, ent see, kas naine neile ka tõsisemalt huvi pakub, selgub siis, kui ollakse mõnda aega omavahel suhelnud. See, millise olekuga naine on, mängib meeste silmis väga suurt rolli ja muidugi kehtib ka vastupidine versioon – ükski naine ei ole huvitatud mehest, kes on ilus ja loll või näiteks kiusliku iseloomuga. Kuid mis on need pisikesed asjad, mis meestele nii väga meeldivad, et nad võivad sinust lausa vaimustusse sattuda?  Allpool toome välja 5 lihtsat ja armsat asja, mis iga mehe jalust nõrgaks võtavad (need on koostatud erinevate meeste arvamuste järgi)

Esimene asi, mida mehed naise juures vaatavad, on välimus, ent see, kas naine neile ka tõsisemalt huvi pakub, selgub siis, kui ollakse mõnda aega omavahel suhelnud. See, millise olekuga naine on, mängib meeste silmis väga suurt rolli ja muidugi kehtib ka vastupidine versioon – ükski naine ei ole huvitatud mehest, kes on ilus ja loll või näiteks kiusliku iseloomuga.

Kuid mis on need pisikesed asjad, mis meestele nii väga meeldivad, et nad võivad sinust lausa vaimustusse sattuda? 

Allpool toome välja 5 lihtsat ja armsat asja, mis iga mehe jalust nõrgaks võtavad (need on koostatud erinevate meeste arvamuste järgi)

1. See, kui naine hoiab oma perekonda ja lähedasi

Eriti südamesse läheb neile see, kui sa saad hästi läbi tema sugulaste lastega! Mitu meest tunnistasid, et kui nad nägid oma kaaslast väikese lapsega sõbralikult mängimas, armusid nad hetkega ära!

2. Kui naine oskab nalja teha ja saab naljast aru

Kui sa oskad meest naerma ajada, oled sama hästi ka tema südame võitnud. Mehed vihkavad vingumist, ent armastavad rõõmsaid ja hea huumorisoonega naisi.

3. Kui naisel on oma elu ja ta on iseseisev

Mitu meest väitsid kui ühest suust, et kui naine teatab, et ei saa kohtingule tulla, kuna tal tuli ootamatult mõni tähtis asi vahele, toob see nendes esile jahimehe instinkti. Meestele meeldib, kui nad peavad naise südame võitmiseks vaeva nägema ja pingutama.

4. Kui naine vahel kurjaks saab ja paar kurja sõna ütleb

Meestele ei meeldi naised, kelle iga kolmas sõna on ropp, ent kui naine vahel vihasena paar kurja sõna poetab ja samal ajal vihase näoga on, mõjub see meestele erutavalt! Huvitav tõesti, kas peaks proovima?

5. Kui naine on rõõmsameelse ellusuhtumisega ja tema silmis on sära

Positiivsed, õnnelikud ja siirad naised meeldivad kõikidele meestele. Naeratus ning sära silmades on vastupandamatu trump.


Allikas: elitedaily.com