5 saatuslikku viga, mida naised flirtimisel teevad

5 saatuslikku viga, mida naised flirtimisel teevad

Flirtimine tuleb mõne jaoks justkui iseenesest, ent leidub ka neid, kes tunnevad end selles valdkonnas täieliku kobakäpana. Tegelikult on flirtimine lihtne ja mugav viis uute ja põnevate tutvuste leidmiseks ning midagi halba selles kindlasti ei ole.  Küll aga tehakse flirtimisel sageli saatuslikke vigu, mille tulemusena võib teine osapool lihtsalt huvi kaotada. Allpool on välja toodud viis viga, mida naised kõige sagedamini flirtimisel teevad!

Flirtimine tuleb mõne jaoks justkui iseenesest, ent leidub ka neid, kes tunnevad end selles valdkonnas täieliku kobakäpana. Tegelikult on flirtimine lihtne ja mugav viis uute ja põnevate tutvuste leidmiseks ning midagi halba selles kindlasti ei ole. 

Küll aga tehakse flirtimisel sageli saatuslikke vigu, mille tulemusena võib teine osapool lihtsalt huvi kaotada. Allpool on välja toodud viis viga, mida naised kõige sagedamini flirtimisel teevad!

1. Sa mainid oma teisi austajaid ja seda, kui väga sa neile meeldid.

Jah, muidugi sa soovid, et ta tunneks, et sind tahavad paljud noormehed ja et sinuga suhtlemine on tema jaoks suur au, ent nii sa seda ei saavuta. Flirtimisel võiks kõrvaliste isikute nimed mainimata jätta! Mainides kõiki neid teisi mehi, kes sinu vastu suurt huvi üles näitavad, võid sa endast ülbe mulje jätta ja noormehel tekib küsimus – kui sul nii palju vingeid austajaid on, siis miks sa üldse temaga suhtled?

Meestele meeldivad naised, kes teavad, mida nad tahavad ja julgevad seda ka välja näidata. Selle asemel, et teistest austajatest rääkida, maini talle hoopis seda, miks tema sulle meeldib. 

2. Sa oled liiga enesekindel ja ülbe

Meestele ei meeldi ülbed naised! Isegi, kui sa oled tugeva iseloomuga ja eneseteadlik naine, siis uue noormehega suheldes võib see alguses pisut hirmutav olla, kui sa liiga enesekindel oled. Näita, et sul on ka nõrkusi ja et sa oled naiselik ning tõesti vajad enda kõrvale meest. Mehed tahavad end vajalikuna tunda.

3. Sa naerad liiga palju

Kui te flirdite ja tekib nii-öelda piinlik vaikus või mõni muu piinlik moment, siis naermisega ei tasu seda täita. Naised kipuvad vahel liiga palju naerma – näiteks kui sa oled närviline või ebakindel. Selline käitumine võib mehe segadusse ajada ja ta ei saa aru, kas sa naerad temaga koos või tema üle. Jah, sa tahad talle näidata, et sa oled positiivne ja rõõmsameelne isik, ent kui sa liiga palju naerad, võib ta sind lihtsalt ebanormaalseks pidada. 

4. Sa jood liiga palju alkoholi

Kohtingule minnes tasub alkoholiga võimalikult ettevaatlik olla. Eesmärgiks on teda tundma õppida, mõnusalt aega veeta ja muidugi flirtida. Klaasike veini ei tee halba ja võib isegi nii-öelda jäämurdjaks olla, ent tunne oma piire. Sul pole vaja alkoholi, et end tema silmis ahvatlevaks ja huvitavaks muuta.

5. Sa uurid tema kohta liiga palju

Sa tahad temast võimalikult palju teada saada ja uurida välja, kas te üldse sobite kokku. Kuid liiga palju küsimusi esitades võid sa noormehe ära ehmatada ja ta tunneb nagu ta oleks ülekuulamisel. Lase tal ise rääkida ja suuna teemat siis, kui tunned, et see on vajalik. Flirtimine peaks olema sujuv ja meeldiv, mitte sarnanema küsimuste pommitamisega.

Allikas: care2.com