5 vaidlust, mida peavad kõik paarid

5 vaidlust, mida peavad kõik paarid

Need teemad tulevad vaidluseks igas suhtes, kuid kuidas need lahendada teile mõlemale tulemuslikult?

Need teemad tulevad vaidluseks igas suhtes, kuid kuidas need lahendada teile mõlemale tulemuslikult?

 

1. Armukadeduse vaidlus

See on vastik tunne, aga armukadedus on kohal alati kui suhe on tõsine. On siis teemaks kuum kolleeg või suvaline neiu tänavalt, keegi ei taha, et tema partner oleks liiga lähedane kellegi teisega vastassugupoolest. Teadvusta endale, et tuleb ette hetki, kus te mõlemad võite olla võlutud kellestki teisest, see on inimlik. Rääkige üksteisega probleemist ja nii rahulikult kui võimalik. Ära reageeri üle, vaid ürita mõista, nii kindlustad selle, et sinu eest ei hakata asju varjama.

 

2. Ühise kvaliteetaja vaidlus

Suhtes võib tekitada probleemi ühise aja leidmine, kui on vaja peale boyfriendi veel hakkama saada töö, sõprade ja perekonnaga ja üks pooltest hakkab tundma end kõrvalejäetuna. Leidke lahendus ja planeerige ühist aega. Abiks võib olla spikker “rahulik nädalavahetus/ kiire nädalavahetus”. Rahulikul nädalavahetusel veetke aega koos, magage kaua, käige söömas või katsetage ise köögis. Kiirel nädalavahetusel võta “minu” aeg ja suhtle sõprade ja perekonnaga.

 

3. Raha vaidlus

Kui on tekkinud vaidlused, kes maksab lõuna või miks oli vaja veel kingi osta, siis arutage rahakasutus omavahel läbi. Võite jagada väljaskäimise kulud pooleks või leppida kokku mingi muu süsteemi. Kui elate koos, tehke plaan, kuidas raha kasutada nii, et jääks nii toidu kui lõbutsemise jaoks.

 

4. Seksi vaidlus

Seks on mõnede paaride jaoks tundlik teema. Kui üks peaks mainima, et ta pole rahul oma seksieluga, on põrgu lahti. Kindlasti ei tohi seda vaidlust üles võtta voodis, vaid ennetavalt, sest kõik pole selgeltnägijad ja kui te omavahel räägite, mis teile meeldib, võib see olla meeldivate avastuste algus.

 

5. Ilma põhjuseta vaidlus

Neist ei saa üle ega ümber ja nad tekivad pisiasjadest nagu potikaane ülesjätmine jne. Oluline on märgata, millal tühi vaidlus hakkab tekkima ja see katkestada näiteks lausega: “Kallis, me oleme mõlemad praegu väsinud ja ärritunud pikast päevast, räägime sellest homme”.

 

Allikas Cleo