6 seksikat nõuannet, mis aitavad suhtes petmist vältida

6 seksikat nõuannet, mis aitavad suhtes petmist vältida

Tihti on salajased afäärid ebaterve suhte üheks sümptomiks. Kui suhtest või abielust jääb midagi vajaka, siis kiputakse seda otsima kolmandatelt osapooltelt. Selleks aga, et hoida ära seesugust truudusetust, tuleks füüsiline intiimsus oma suhtes tähtsale kohale seada. Mõne paari jaoks ei ole seks aga paraku peale laste saamist üldse enam “menüüs”.

Tihti on salajased afäärid ning kõrvalhüpped ebaterve suhte üheks sümptomiks. Kui suhtest või abielust jääb midagi vajaka, siis kiputakse seda otsima kolmandatelt osapooltelt. Selleks aga, et hoida ära seesugust truudusetust, tuleks füüsiline intiimsus oma suhtes tähtsale kohale seada. Mõne paari jaoks ei ole seks aga paraku pärast laste saamist üldse enam “menüüs”.

Mitmed paarinõustajad tunnistavad, et seksi puudumine suhtest on karidele jooksnud suhete puhul tavaliselt peamiseks põhjuseks. Füüsilist intiimsust on lihtne unustada pärast väsitavat tööpäeva, igapäevaste kohustustega maadlemist ning lapsevanema ülesandeid täites.

Suhteekspert dr Michelle Golland pani kirja 6 asjalikku nõuannet, kuidas truudust säilitada ning suhe särisevalt kuumana hoida.

1. Pane lapsed varakult voodisse
Liiga paljud paarid lubavad oma lastel kaua õhtuti üleval olla. Proovige koheselt kehtestada konkreetne voodisse minemise aeg, mis võiks jääda õhtul kella 19-20 vahele. See lubab sinul ja su kaaslasel jätta iga päeva lõppu ka veidi kvaliteetaega teineteisega. Lisaväärtus antud reegli juures on see, et kui sa saad end õhtuti n-ö “laadida”, siis oled hommikul rõõmsam ning seeläbi ka parem lapsevanem.

2. Kasuta lapsehoidjat
Kahekesi olemise aeg on suhte puhul ühtaegu nii luksus kui ka vajadus. Kui sa ei saa endale lasehoidjat mingil põhjusel lubada, siis tehke sõbrannaga näiteks lapsehoidmisgraafik – ühel päeval nädalas hoiab tema sinu lapsi ning mõnel teisel päeval jälle vastupidi. Kohtingud ei pea aga aset leidma vaid õhtuti. Vii oma laps hommikul näiteks kolmeks tunniks enda sõbranna poole ning mine tagasi koju ja veeda oma kaasaga pikk ja vürtsikas hommik linade vahel. Võimalus segamatult ning kaua hommikul teineteist nautida on üks parimaid viise füüsilise suhte turgutamiseks.

3. Seks algab hommikul
See ei tähenda koheselt suguühet. Pigem hoopis seda, et olge teineteise vastu kenad juba hommikul ärgates. Väsinuna töölt koju jõudes pole midagi seksikamat kui see, et teie kaaslane abistab teid kodustes töödes. Seega proovige kohustusi jagada ning leida aega armastavateks žestideks. Paarid teevad tihti vea arvates, et suhe põhineb “suurtel sündmustel”, kuid tegelikult on väiksed armsad detailid just need, mis hoiavad suhteid purunemast ning aitavad teineteise vastu truud olla.

4. Hoidke päeva jooksul ühendust
Uurige, kuidas teie kaaslasel läheb. Kas tal oli tööl koosolek? Küsi, kuidas see läks. Helistage ja andke teada, et teda armastate. Näidake tema tegemiste vastu huvi üles ka siis, kui olete väsinud ning teil on kiire päev.

5. Naudingud ilma vahekorrata
Vahel oleme pärast tööpäeva liialt väsinud, et veel voodis mürada. Kuid seksuaalsete naudingute kogemiseks on peale seksuaalvahekorra veel teisigi võimalusi. Masseerige teineteist, nautige lõõgastavat vanni, sasige teineteise juukseid. Õppige oma partnerit rahuldama ka ilma seksita. Oluline on mõista, et orgasm ei ole iga füüsilise kontakti eesmärgiks. See, et teineteise hellitamine ei päädi orgasmiga, ei tähenda, et kontakt oleks olnud halb või ebapiisav. Alati pole lihtsalt pikaks ning põhjalikuks vahekorraks aega või energiat, kuid seesugune teineteise hellitamine hoiab mõtted seksil ning muudab vahekorra ootuse väljakannatamatult seksikana.

6. Rääkige teineteisega
Paarina peaksite alati leidma aega teineteisega rääkimiseks. Istuge vähemalt kolmel korral nädalas maha, et segamatult vähemalt kolm minutit oma töö või koduga seonduvatest tunnetest rääkida.

Proovige nendest nõuannetest kinni pidada ning leidke aega iseenda ja oma kaaslase vajaduste jaoks. Uskuge, et teineteise paremini tundma õppimine ei kaota suhtest salapära, pigem muudab see teievahelise sideme tugevamaks, sügavamaks ja palju nauditavamaks.

Allikas:  yourtango.com

Sarnased artiklid