8 märki, millest mehed valesti aru saavad

Ajakiri Mens Fitness koostas nimekirja kaheksast märgist, millest mehed kipuvad tavaliselt valesti aru saama.

Ajakiri Mens Fitness koostas nimekirja kaheksast märgist, millest mehed kipuvad tavaliselt valesti aru saama.

Provotseeriv riietumine

Mehed arvavad sageli, et naine, kes riietub seksikalt, tahab seksi. Arvatavasti pole naisel aga mingit kavatsust linade vahel lõpetada.

”Seksikas riietus ei tähenda, et naine sooviks, et sa tal selle seljast rebiksid. Ta vaid soovib, et paneksid teda tähele,” sõnas saatejuht Emily Morse.

Perele tutvustamine

Mehed mõtlevad, et kui naine esitleb teda oma perele, ootab ta ühele põlvele laskumist. Tegelikult ei oota naine abieluettepanekut, kuid tal võib mehe suhtes tõsi taga olla.

”See on eelkõige märk sellest, et naine soovib sind oma elus hoida. Kõigepealt peab ta aga hindama, kuidas sa ta ülejäänud eluga kokku sobid,” tõlgitseb nõustaja ja kirjanik Lisa Hayes.

Perele tutvustamine tähendab ka seda, et naine ei häbene sind ja tal ei ole luukeresid kapis.

Romantiline õhtusöök kodus

Meeste arvates lõppeb iga romantiline õhtusöök seksiga. Naine võib soovida aga lihtsalt romantikat ja tema ainsaks sooviks pole mees voodi viia.

”Olete seda kuulnud ilmselt tuhandeid kordi. Tee mehe südame juurde viib läbi tema kõhu. Kui naine sulle süüa teeb, tahab ta sinu eest hoolitseda,” sõnas Hayes.

Kui naine sooviks vaid seksi saada, ei teeks ta selle nimel õhtusööki. Söögi tegemine on naise viis öelda, et tähendad talle palju muud kui pelgalt seksi.

Asjade jätmine mehe korterisse

Meeste meelest tähendab asjade jätmine mehe korterisse seda, et naine tahab kokku kolida. Tavaliselt on naine aga vaid oma välimusest huvitatud. Ei ole lihtne tassida kaasas riideid, hügieenitooteid, meiki jms.

”Meeste jaoks on ööseks jäämine lihtne. Naisele ei ole. Kui ta jookseb sinu juurest tööle ilma ennast sättimata, tunneb ta ennast alasti. Sel pole mingit seost teie suhtega. Kui ta hakkab sinu juurde oma mööbliesemeid tooma, siis võid muretsema hakata.”

Me ei seksi enne kui …

Naine võib mehele öelda, et tal pole kombeks seksida enne, kui seljataga on teatud arv kohtinguid. Mees aga mõtleb, et kui ta käib sinuga nii ja nii palju kohtamas, saab ta su oma voodi. Tegelikult naine mõtleb seda, et kui teil on seljataga piisavalt palju õnnestunud kohtinguid, võite te ka lõpuks seksida.

”Kiiret kohvil käimist ei loeta kohtinguks,” märkis psühhiaater Carole Lieberman.

Kondoomid käeulatuses

Mehe meelest on naine, kellel on kondoomid käepärast võtta kergete kommetega ning tal on palju üheöösuhteid. Tegelikult on naine kõigest vastutustundlik.

”See tähendab vaid seda, et naine võtab oma tervist ja ohutust tõsiselt.”

Ma vajan ruumi

Kui naine ütleb, et ta vajab ruumi, mõtleb mees, et naine tahab mõnda aega üksi olla ja pärast seda jätkub kõik nagu enne. Tegelikult on tihtipeale suhe aga läbi ning naine annab sedasi märku, et soovib lahku minna.

Kõik on korras!”

Kui naine ütleb, et kõik on korras, mõtlebki mees, et kõik on hästi. Tegelikult võid olla kindel, et kõik ei ole korras ja naine võib igal hetkel plahvatada.

”Kui naine kasutab terminit, et kõik on okei või midagi taolist, võib see sedasi ka olla. Aga kõik on hästi annab tavaliselt märku, et selle taga on midagi. Kui mehed ei võtaks seda fraasi sõna-sõnalt, laheneksid paljud suhteprobleemid enne, kui jõuavad kriisiks areneda.”

 

Anneli Allikas-Parv