8 põhjust, miks Sa tahtmatult vallaline võid olla

8 põhjust, miks Sa tahtmatult vallaline võid olla

Oma kallima leidmine on raskendatud, kui saadad välja valesid signaale või soovid suhet luua vale partneriga. Naiste veebileht The Frisky koostas nimekirja kaheksast põhjusest, mis võivad takistada Sul õnne leidmist. Ära anna neil Sind tagasi hoida!

Oma kallima leidmine on raskendatud, kui saadad välja valesid signaale või soovid suhet luua vale partneriga. Naiste veebileht The Frisky koostas nimekirja kaheksast põhjusest, mis võivad takistada Sul õnne leidmist. Ära anna neil Sind tagasi hoida!

Negatiivsus

Oled väsinud oma praegusest elust ja Sind ei inspireeri miski. Iga mees, kellega oled viimasel ajal tutvunud, on olnud vähemal või suuremal määral pettumus. Sa eeldad, et iga uus kohting ebaõnnestub. Selline negatiivne mõtlemine on näha ka väljapoole ning mõjutab seda, mis pildi kaaslane Sinust saab. Oma vallalisepõlvele mõtlemise asemel tasuks keskenduda hoopis positiivsele: mõtle kas või sellele, et Sul on aega oma sõprade jaoks või ennast rahulikult arendada. Kui negatiivsete mõtete nõiaringist väljumine on raske, pea kohtamas käimisest väheke pausi ning lae oma akusid.

Sa oled liiga valiv

Sul mõlgub meeles pikk nimekiri omadusest, milline Su tulevane partner olema peab. Vähemaga leppimine ei tule kõne allagi. Kahjuks ei saa inimesi valida samal viisil kui näiteks uut mööblit. Mõtle oma nõudmisd uuesti läbi ning piira nimekiri maksimaalselt viie punkti pikkuseks. Elus tuleb jätta ruumi ka üllatustele ning arvestada sellega, et kõike ei saa ette planeerida.

Püüad kättesaamatut

Liiga kättesaamatut pole mõtet püüda. Kui arvad, et Sinu kaaslaseks sobib vaid mõni kuulus näitleja või tippjuht, magad maha võimaluse kohtuda teiste huvitavate inimestega. Ole pigem enda vastu aus ning mõtle, kuhu Sa paigutud teiste naiste või meestega võrreldes. Kuigi enesekindlus on tore asi, on endast palju ilusama, rikkama või noorema partneri jahtimine sageli aja raiskamine.

Sa ei oska teha kompromisse

Sul ei pruugi olla raskusi kaaslase leidmisega, kuid Su suhted ei õnnestu. Partneri leidmine on siiski vaid üks osa võitlusest. Kooselu ei õnnestu, kui Sa ei suuda aktsepteerida, et asjad ei lähe alati ni,i nagu Sina tahad. Samuti pead õppima tegema suhte nimel ohverdusi ning võtma arvesse teise tundeid.

Sa oled meeleheitel

Kui oled valmis tegema ükskõik mida, et saada endale suhe ning valmis seda looma ükskõik kellega, siis võid olla kindel, et seda on Sinust ka näha. Meeleheide on kindel viis potentsiaalne partner kiiresti ja kaugele endast eemale tõrjuda. Inimene tahab tunda, et ta on Sinu jaoks eriline, mitte et ta on suvaline, kes lihtsalt juhtus vaba kohta täitma.

Su elus pole suhte jaoks ruumi

Isegi siis, kui Sa oled vallaline, ei pea Sa igal nädalavahetusel tööd tegema ning iga õhtu harrastustega täitma. Korralda oma elu ümber sedasi, et Sul oleks rohkem vaba aega. Sedasi on kallimal lihtsam Su ellu astuda.

Sa oled liiga kerge saak

Liigne entusiasm ehmatab teise poole kindlasti ära. Võid liiga kerge saak olla ka muus, kui ainult seksuaalses mõttes: kui kutsud teist juba teisel kohtingul oma poiss- või tüdruksõbraks või hülgad kõik oma plaanid ning tormad tema juurde alati ning iga tema sõrmeviipe peale, ei ole suhtel erilist tulevikku. Õpi teist korralikult tundma, enne kui otsustad, et soovid temaga elu lõpuni koos olla. Oota mõnda aega, enne kui räägid oma tunnetest, ning ära paljasta kohe kõike ise.

Sa ei ole minevikust üle saanud

Keegi ei taha konkureerida eksiga. Mõistad hukka kõik oma tulevased suhted, kui põed veel eelmise kallima poolt põhjustatud kurbust, viha või pettumust. Tee kõigepealt minevikuga rahu ja alles siis hakka uut suhet otsima.


Anneli Allikas-Parv