9 lahedat vabaõhukohtingu ideed

9 lahedat vabaõhukohtingu ideed

Peagi jõuab kätte kauaoodatud suvi ja on aeg mõelda kuumadele kohtingutele. Kui endal ja kallimal midagi vahvat pähe ei tule, siis siin on üheksa ideed, mida üheskoos peale hakata. Olete ammune paar või esmakohtingul – sobiva idee leiavad siit endale kõik.
 

Peagi jõuab kätte kauaoodatud suvi ja on aeg mõelda kuumadele kohtingutele. Kui endal ja kallimal midagi vahvat pähe ei tule, siis siin on üheksa ideed, mida üheskoos peale hakata. Olete ammune paar või esmakohtingul  sobiva idee leiavad siit endale kõik.

1. Mõnetunnine seiklus seikluspargis, näiteks Alutagusel või isegi Nõmmel, toob meelde lapsepõlve muretuse ja pühib minema kevadväsimuse.

2. Jalutuskäik käsikäes kevadises Tallinna või mõne armsa väikelinna vanalinnas, mille võiks lõpetada klaasikese veini või kuuma kohviga mõnes hubases kohvikus.

3. Valige välja mõni välikontsert, mis on mõlemale meelepärane ja rokkige üheskoos mõnusa muusika saatel.

4. Rulluisud alla ja tervislik seiklus üheskoos kallimaga võibki alata.

5. Minge telkima, näiteks Nõvale, kus selleks väga kaunis loodus  järved ühelpool ja meri teiselpool. Lisaks pesitsevad järves vähid, keda saab varahommikul püüda ja siis pärast võite üheskoos kokata vähist maitsva hommikusöögi.

6. Sportlikele peaks hästi sobima tripp jalgratasetega õhtuses linnas/pargis. Mõnus vaheldus autole ja ühistranspordile, lisaks on see veel tervislik ja keskkonda säästev.

7. Vaikust ja rahu armastavatele võiks hästi sobida vaade merele, näiteks Türisalu pank on kevadõhtutel väga kaunis paik jalutamiseks ja väikeseks piknikuks.

8. Kui janunete pöörasema seikluse järele, siis võiksite minna lasketiiru kõmmutama, näiteks Männikule või kui see tundub liiga hirmutav, siis saab Tartus Käbikülas pidada jahti ehtsa küti kombel vibudega (www.vibu.ee).

9. Jalutuskäik mõne vana mõisa looduskaunis pargis, mille võiks lõpetada romantilise õhtusöögiga.

 

Buduaarile Anne Keldremaalt