Ameeriklane Nicole Hardy: kaotasin süütuse alles 36aastaselt

Ameerikast pärit Nicole Hardy avaldas, et kaotas süütuse alles 36aastaselt. Mormoonina üles kasvanud ja seejärel usust lahti ütlenud naine rääkis oma loo memuaarides.

Ameerikast pärit Nicole Hardy avaldas, et kaotas süütuse alles 36aastaselt. Mormoonina üles kasvanud ja seejärel usust lahti ütlenud naine rääkis oma loo memuaarides.

Nicole Hardy arvas, et abiellub ja loob pere noores eas nagu kõik mormoonid, keda ta teadis. Siiski ei tundnud ta, et temast oleks saanud samasugune naisematerjal nagu tema suguõdedest. Samuti leidis ta, et ei taha kunagi lapsi saada. Sama usku kuuluvate meestega kohtumine lõppes tavaliselt, kui hakati rääkima abielust ja lastest.

Mormoonid võivad seksida alles pärast abiellumist, seega elas Nicole tsölibaadis. Mormoonimehi hirmutas eemale tema iseseisvus ja teisi mehi Nicole´i usk ja tsölibaadilubadus. Aastad möödusid ja Nicole hakkas muutuma meeleheitlikuks. Ta mõistis, et nende ühiskonnas ei ole ruumi vallalisele naisele, kes ei soovi lapsi saada.

”Andsin lubaduse elada tsölibaadis ja arvasin, et see on ajutine. Bioloogiliselt mõeldes oli kiusatusele üha raskem vastu panna. Oli olukordasid, kus olin kohtingul ja mu seksiisu üllatas mind. See oli šokk. Ühtäkki soovisin minna aina kaugemale ja kaugemale,” rääkis Nicole.

Nicole otsustas usust lahti öelda, kui oli 35-aastane. Ta kohtus ühe mehega ja mõtles, et nüüd see juhtub.

”Meil oli paar ebamugavat ja ebaõnnestunud üritust. Lõpuks läksime lahku. Pärast kirikust lahtiütlemist kulus veel aasta enne, kui seksisin. Selleks ajaks olin ma valmis.”

Nicole meenutas, et esimene kord oli fantastiline.

”Olin lõpuks kohanud kedagi erilist ja seks ei tundunud suure asjana. Ta ei olnud samamoodi šokeeritud nagu teised mehed. Kogu oma elu olin kuulnud, et kaotan siis eneseväärikuse, või et mees ei austa mind enam. Kumbagi ei juhtunud.”

41-aastane Nicole on hetkel vallaline.

”Ma soovin, et oleksin üheöösuhete osas sallivam. On palju asju, mida sooviksin kogeda, kuid sisemuses olen ikka see hea tüdruk. Halba seksi pole ma siiski saanud.”

Nicole Hardy memuaarid ”Confessions of a Latter-Day Virgin” avaldatakse 20. augustil.

Allikad: Marie Claire, Seattle Magazine

 

Anneli Allikas-Parv