Asjad, mis meeste arvates naistele meeldivad

…aga mida naised tegelikult vihkavad! Mõnikord on mees on täiesti veendunud, et tema teguviis naisele meeltmööda on, naine aga pööritab samal ajal silmi ja mõtleb, millise frukti otsa ta küll komistanud on.

Kadri Põldma
kadri@buduaar.ee


…aga mida naised tegelikult vihkavad! Mõnikord on mees on täiesti veendunud, et tema teguviis naisele meeltmööda on naine aga pööritab samal ajal silmi ja mõtleb, millise frukti otsa ta küll komistanud on.

Millised asjad siis naisi tegelikult häirivad?


Paljud mehed käituvad kindlal moel, sest arvavad, et paistavad nii naise silmis paremad. Nad pigistavad välja pisaraid, et naisele oma armastust kuulutada jne. Tegelikult mõjuvad sellised asjad naisele sageli pigem eemaletõukavalt.


1. Mees helistab sulle liiga palju

Liiga tihe helistamine ajab naisi närvi. Jääb mulje nagu mees uuriks iga naise käiku ja tahaks teda kontrollida. Mees võib küll mõelda, et käitub väga hoolitsevalt kui iga tunni aja järgi oma armsamale helistab, kuid tegelikult ajab see naisi närvi. Kui mees päev läbi helistab, kaotab ta oma müstilise aura ja muutub pealetükkivalt igavaks kontrollifriigiks.  


2. Mees nutab

Mehed on kuulnud, et naistele meeldivad tundlikud mehed ning mõnikord haaravad nad sõnasabast kinni ja poetavad naise nähes paar pisarat. Minu meelest on see lausa judinaid peale ajav vaatepilt. Miks peaks meesterahvas iga pisiasja peale tönnima hakkama? See teeb ta hoopis lapsikuks ja saamatuks, mitte tundlikuks. Kui mees nutab, pole ta enam mehine. Kui mehepoeg teeb seda veel avalikus kohas, on naisele ka piinlikkustunne garanteeritud. No aitäh!
Kallid mehed, palun ärge nutke oma naise nähes! Erandiks on muidugi traagilised sündmused.


3. Mees näperdab liiga palju


Osad mehed kipuvad oma naist avalikus kohas näperdama. Pole just eriti meeldiv kõrvalt vaadata, kuidas mõni mees oma naisele kätt püksi ajab või poes kannikaid näpistab. ükskord nägin toiudupoes, kuidas üks vanahärra oma väljakutsuvalt riietatud naispoolt nibust hammustas. Esiteks on selline käitumine naisele alandav, teiseks ei soovi teised inimesed selliseid armastusavaldusi vaadata. Millegipärast arvavad mehed, et kui nad kõigi nähes terve naise kannika pihku võtavad ja seda siis suu kõrvuni peas pigistavad, tunnevad naised nende üle erilist uhkust.


4. Mees püüab olla armas ja räägib naisega nagu lapsega


See on odav, lapsik, rumal ja tobe! Siinkohal polegi rohkem vaja öelda,  lalisemine ja ninnunännutamine pole täiskasvanud mehele kohased! Lalisegu ainult siis kui naine seda talt ise otseselt palunud on. Muudel juhtudel aga unustagu mehed beebimoodi rääkimine ära! Parem sosistagu midagi tõeliselt erutavalt oma naisele kõrva.


5. Mees on liiga järeleandlik

See on muidugi armas kui mees laseb oma naisel filmi valida või söögikohta soovitada, kui nad aga 11ndat korda järjest naise lemmikfilmi vaatavad on asi juba käest ära. Vastutulelik mees ei pea ju olema täitsa selgrootu. Mõeldgu ise ka midagi välja ja näidaku, et suudab ka ise otsuseid teha.


6. Mees on naise perekonnaga liiga lähedane


Loomulikult tahab naine, et mees tema vanematega hästi läbi saaks. Imelikuks muutub asi siis kui mees mitu korda päevas naise emale helistab või naise isaga iga õhtu pubis käib.
Maarit (23-aastane arstitudeng) räägib Buduaarile, kuidas tema boyfriend samuti oma ämma ja äiaga liiga hästi läbi sai. Ta helistas neile pidevalt, küsis nõu ja kutsus ühistele väljasõitudele jne. ükskord tahtis Maarit oma meest üllatada ja ostis sekspoest ühe väga põneva kostüümi. Ta pani selle selga ja ootas nüüd, millal mees töölt koju tuleb. Oligi uksekell, Maarit läks uues kostüümis, piits käes uksele vastu. Kui ta oma mehele â