Flirdi 10 komponenti

Mehe võrgutamiseks ei pea olema ideaalsete missimõõtudega blondiin. Vajate vaid kena naeratust ja paari lihtsat võtet, et end sõbralikuna näidata. Sest just sõbralikust paljud mehed paraku flirdiks peavadki. Selgema sõnumi saatmiseks võib seksuaalseid vihjeid ikka kasutada. /Veronika Raudsepp Linnupuu/

Mehe võrgutamiseks ei pea olema ideaalsete missimõõtudega blondiin. Vajate vaid kena naeratust ja paari lihtsat võtet, et end sõbralikuna näidata. Sest just sõbralikust paljud mehed paraku flirdiks peavadki. Selgema sõnumi saatmiseks võib seksuaalseid vihjeid ikka kasutada. Kasvõi oma lõbuks või lootuses, et just Teie ihaldatu kuulub nende haruldaste isendite hulka, kes nende poole saadetud signaale lugeda suudavad.

Alljärgnevalt mõned soovitused, kuidas flirdi 10 tähtsaimat komponenti enda kasuks tööle panna:

1. Silmside
Hoidke soovitud isikuga vähemalt 7 sekundit kestvat silmade kontakti, seejärel naeratage ja viige pilk mujale. Hetke pärast vaadake ihaldatut veel hetkeks kelmikalt ning keskenduge taas muule. Korrake seda protseduuri umbes paar korda veerand tunni jooksul. Selle peale peaks meespool juba mõistma, et temaga flirditakse ning võib juba huviga kaasa mängida.

2. Naeratage
Naeratus on flirtimise puhul relvitukstegevaim vahend. Kehakeele eksperdid ja psühholoogid kinnitavad, et naeratus on kindlaim viis end ahvatlevamaks muuta. Naeratus on märk sellest, et tunnete end hästi ning Teil on hea meel seltskonnas viibivaid isikuid kohata. Naeratus on sõbralikkuse märk üle terve maailma.

3. Jääge iseendaks

Ärge püüdke näida sellena, kes Te pole. Teie iha objekt tajub kindlasti, kui käitute võltsilt ja pingutatult. Kui aga selline taktika toimib ja mees flirdiga kaasa läheb, tuleb Teil edaspidigi võõrast maski kanda.

4. Hoidke tema tähelepanu
Kui Teil on õnnestunud lemmikuga kõnelusse astuda, siis püüdke allolevaid soovitusi kasutades tema tähelepanu alles hoida:

  • Säilitage silmside ja naeratage;
  • Kuulake tähelepanelikult ja huviga, mis tal öelda on, sest miski pole meeldivam, kui see, et keegi imetledes kuulab!
  • Näidake, et kuulate – noogutage õiges kohas kiitvalt kaasa;
  • Naeratus ja naer on siinkohal üliolulised, sest need on kiireim ja kergeim viis kellegagi lähedaseks saada;
  • Julgemad võivad proovida flirdi süvendamisel rakendada ka kergemaid puudutusi – riivata kätt, toetuda kergelt õlale jne.

5. Pea asend
Flirtimise puhul on väga oluline jälgida oma pea asendit. Pea kerge kallutamine küljele kuulub juba klassika žanrisse. Ja üle õla visatud pilk…. See asümmeetria äratab tähelepanu, toob esile Teie kaela ning aitab hoida silmsidet. Üle õla heidetud pilk on seksikas ning näitab ihaldatule, et ta on sellise pilgu vääriline, mis siis, et vaid möödaminnes…

6. Kohendage end demonstratiivselt
Me näeme eneselegi teadvustamata ahvatlevad välja, kui kohendame juukseid või riideid, korrastame meiki. Lisage sellele veelgi vürtsi, seda kõike kerge naeratuse saatel tehes. Veel üks klassikaline meenutus pikajuukselistele – heitke juuksed kerge kaarega ühelt küljelt teisele või laske neil pead raputades küljelt küljele voogelda. Efekt on lummav!

7. Huuled
Alateadlikult eelistavad mõlema soo esindajad punavaid niisutatud huuli, kuna need sümboliseerivad noorust, seksi ning valmisolekut järglasi toota. Mõned naised eelistavad punasele huulepulgale kirsi- või bordoopunast. See muudab huuled eredamaks ja hambad valgemaks. Huuleläige muudab nad pehmemaks ja niisutatumaks. Selline suu hurmab!

8. Asetage jalg üle teise
See on eriti aktuaalne kõrgete kontsadega jalatseid eelistavate naiste puhul. Naine, kes istub jalg üle teise tundub mehele väga ahvatlev.

9. Ikka need võluvad jalad

Arvatakse, et meestele mõjub ahvatlevamalt naine, kellel jääb seistes jalalabade vaheks kuni 15 sentimeetrit, kui naine, kel jalad tihedalt kokku surutud.

10. Miimika
Inimesed hakkavad teineteist elava vestluse käigus matkima – hääletooni, žeste jne. Häälestuge veidi flirtimisobjekti miimikale. Sel moelt tunneb ta, et olete samal lainel ning kes teab, kuhu see kõik viia võib…

Veronika Raudsepp Linnupuu
veronika@buduaar.ee