Helise lugu: olin enesele teadmata abielumehe armuke

Helise lugu: olin enesele teadmata abielumehe armuke

Minu lugu on ühest Tallinna abielumehest, kes mind kui vallalist naist alatult pettis. Tal on kodus kena naine ja  laps, aga ta suutis seda mitu kuud varjata.

Minu lugu on ühest Tallinna abielumehest, kes mind kui vallalist naist alatult pettis. Tal on kodus kena naine ja  laps, aga ta suutis seda mitu kuud varjata.

Kohtusin temaga ühel peol. Siis ma ei teadnud tema tausta. Tundus väga meeldiv inimene, tõeline härrasmees, sõbralik ja tore. Alates sellest õhtust veetsime palju aega koos ja suhtlesime iga päev. Kuna ma oma asjadest eriti teistele ei räägi, siis ei osanud keegi mulle ka infot anda, et tegu on teada-tuntud seelikukütiga. Olime suhelnud kaks kuud, kui ma sellest teada sain. Siis sain ka teada, et tal on naine ja laps. Olin just saanud sellelt meesisendilt sõnumi, kui väga ta mind armastab ja igatseb, kui jalutasime vanalinnas omavahel kokku. Tema oma lapse ja naisega, mina oma sõbrannaga. Ta hoidis naisel ümbert kinni, naine säras ta kõrval ja lapse käru küljes rippus suur Max&Co paberkott, mis oli tõenäoliselt täis kingitusi mehelt, kes kannatab süümepiinade käes. Ma ei osanud A-d ega O-d öelda, olin lihtsalt vait ja ehmunud, sest arvasin, et see mees on minu mees. Me kõndisime üksteisest mööda nagu võõrad, ta vaatas korraks minu poole ja tegi näo, nagu ei tunnekski mind. Sel hetkel me jäimegi võõraks minu jaoks.

Samal õhtul sain temalt sõnumi: “Tibu, nii hea oli sind täna näha. Oled endiselt mu mõtetes.”  No mida asja? Kuidas saab üks inimene olla nii silmakirjalik. Mul on siiralt kahju sellest naisest, kes selle petisega lapse  on saanud, aga loomulikult ei hakka ma tema idülli rikkuma, et talle öelda, milline mees tal tegelikult on. 

Selle kahe kuuga olin ma juba pisut armunud ja see, mis ma teada sain, tegi mulle väga haiget. Ma pole enam 20 ja olen siiski huvitatud püsisuhtest ning perekonna loomisest ja sellised inimesed ajavad mul lihtsalt südame pahaks. Ma otsustasin koheselt suhte lõpetada ja hakkasin ignoreerima tema kõnesid ja teateid. Loomulikult pidin ühel hetkel temaga siiski rääkima, et olukorda selgitada. Ise lootsin, et see vestlust jääb meie viimaseks. Ma ütlesin talle, et ta rääkis ja käitus kogu aeg nagu vaba mees. Kui me õhtul lahku läksime, siis ütles ta, et läheb teeb ühe trenni ja siis magama. Ja nädalalõppudel käis ta ema juures või sõpradega kuskil, aga kunagi ei maininud ta oma perekonda. Ma tõesti ei tulnud isegi selle peale, et nii ilmselgelt vallaliselt mehelt küsida, kas sul on äkki perekond kodus sind ootamas?

Kui ma talle sellest rääkisin, siis ta ütles, et pole oma perekonda kunagi varjanud, aga kuna mina ei küsinud, siis tema ka ei öelnud. Tema väitel olid suhted väga halvad ja ta plaanis nagunii lahku minna – eks see ole klassikaline jutt sellistelt meestelt. Ainult et naine kodus ei tea sellest lahkuminekust midagi. Mulle ei mahtunud pähe, et olin sattunud kõige tavalisema abielumehe otsa, kes pettis oma naist minuga. Ma tundsin häbi kõikide nende inimeste ees, kes meid koos olid näinud ja olid teadlikud, et see inimene pole vaba. Kusjuures mitte keegi ei tulnud isegi ütlema, et see mees pole vaba, pärast aga selgus, et kõik teadsid seda. Kui ma hiljem ütlesin tuttavatele, et miks nad sellest ei rääkinud, ütlesid kõik, et nad arvasid, et ma tean. Nii normaalseks on meie ühiskonnas muutunud see, et vabad naised käivad avalikult ringi ning kallistavad ja suudlevad avalikult abielumeestega.

Aga see pole veel sugugi kõik. Kuna peale seda kohtumist  ma ei vastanud enam talle, siis hakkas ta hommikuti mu maja juures mind ootama ja tülitama. Rääkis, kui väga tal oli vaja mind näha ja et ta tahab mind vaid tööle viia. Kui ma küsisin, et milleks selline mäng ja et ma ei taha olla kellegi armuke, siis ta ütles, et tema ka ei taha seda, aga hetkel on asjad nii nagu on, aga see ei tähenda, et need muutuda ei võiks kunagi. Vaene segaduses mees, kes ei  tea, mida ta elus tahab. Tänaseks on sellest nn suhte lõpetamisest möödas ligi kolm kuud ja usute või mitte, aga mees saadab ikka vähemalt 1 sõnumi päevas. 

Huvitav on see, et kogu see kaks kuud, mis me nn avalikult käisime, saatis ta mulle igal õhtul sõnumi “Head ööd, kallike” vms ja hommikul “Tere hommikust, kaunitar!”. Kas naine tõesti siis oli sel ajal tema kõrval? Samuti veetsime enamus reede õhtuid koos restoranis ja isegi mõne tema sõbraga koos. Nii tahaks teada, mida ta naisele sel ajal kokku valetas.

Kangesti tahaks teid hoiatada selle petise eest, aga arusaadavatel põhjustel ma seda siiski ei tee. 

 

Buduaarile Heliselt

 

PS! Kui sul on meiega jagada oma elu põnev lugu, siis saada see palun info@buduaar.ee. Iga avaldatud loo eest honorar.