Kade mees- igavene nuhtlus!

Kes meist poleks kasvõi korra kokku puutunud kadeda mehega! Oh, nad on lausa nuhtlused! Kade mees on veel õudsam juhtum kui oma näägutava ämmaga koos üksikule saarele sattumine.

kadri@buduaar.ee


Kes meist poleks kasvõi korra kokku puutunud kadeda mehega! Oh, nad on lausa nuhtlused! Kade mees on veel õudsam juhtum kui oma näägutava ämmaga koos üksikule saarele sattumine. Mida siis selliste meestega peale hakata ning kuidas kadeda mehe küüsi sattumist vältida?


Kadedad mehed on tavaliselt madala enesehinnanguga ning arvavad, et nad ei vääri endale toredat kaaslast. Seega püüavad nad muuta naist endast sõltuvaks ning endale alluvaks. Nad püüavad alateadlikult muuta naist vähem iseseisvaks. Tänapäeval on identiteedikriisis vaevlevad mehed üsna tavalised. Nad ei ole jõudnud selgusele kes nad tegelikult on ning neil on endast üsna nigel arvamus.


Loomulikult ei saa ju meie ka kohe esmapilgul aru, milline mees on kade ja milline mitte. Kui meile tuleb vastu hea väljanägemisega ning sarmikas mees, ei hakka me ju teda alusetult kadeduses kahtlustama.


Kas sa pole märganud tänavatel autos istuvaid mehi, kes oma naisi kuskil kohvikute või poodide ees ootavad? Küll on hoolitsevad mehed, tulevad ilusti oma kaaslasele järele, et neid kenasti koju viia, oleks minu mees ka selline mõtled nüüd? Aga tegelikult on lood veidi teisiti. üha rohkem naisi kurdab, et nad ei saa korralikult sõbrannaga väljagi minna, sest mees kipub alati igale poole järele tulema et naist kontrollida. â