Käes on kevad – kohtamiste aeg!

Käes on kevad, mis teadupärast paneb inimesed särama ning armuma, kohtamas käima. Rohkem kui sügisel ning talvel. Vallalise inimese tõeline nauding – kohtamine soojal kevadpäeval seksika ning ligitõmbava inimesega.

Kadi Jüriado
kadi@buduaar.ee

Käes on kevad, mis teadupärast paneb inimesed särama ning armuma, kohtamas käima. Rohkem kui sügisel ning talvel. Vallalise inimese tõeline nauding – kohtamine soojal kevadpäeval seksika ning ligitõmbava inimesega.

Tahad, et kohtamisest areneks ka midagi rohkemat kui üks meeldejääv õhtu? Mõned nõuanded esimesele kohtamisele minnes:

1) Ole sina ise ning ära püüa kedagi teist teeselda!
Loomulikult tee seda siis kui sulle see meesterahvas ikka  meeldib. Kui mitte, võid tõesti teeselda kedagi, kes sa ei ole, näiteks vastikut inisevat tibi. Aga muidu: sa arvad, et näed välja ülimalt seksikas kui naerad ebaloomulikult ja üritad rääkida  malbe häälega, laulda nagu Liisi Koikson…

Sina  oled kõigest sina ja see ongi su eelis. Kohting- see pole sisseastumis- eksam teatriülikooli ja seega vaevalt, et vajad siin näitlemisoskust.


2) ära räägi talle oma endistest meestest ega ägedatest meessoost sõpradest!
Esiteks, vähestele meestele meeldib kuulata sellest, mis kangelastegudega on hakkama saanud nende eelkäijad. Teiseks, varem või hiljem tuleb ta mõttele : kui te nii hästi räägite oma eksist, siis kuidas ta üldse sai eksiks? Kolmandaks, kui rääkida igasuguseid ülbusi sellest, kellega te lahku läksite, võid uue pretendendi silmis välja näha närvilise ja väiklase isikuna. Ja see on meeste arvates kõige hullem naistüüp. Kuna meestel on võistlusvaim ning konkurentsitunne veres, siis paraku ei suuda nad ka taluda seda, et mõni sinu sõber teeb seda ja toda ägedat, või et mõnel sinu sõbral on tema omast ägedam tsikkel või auto. üldiselt tuleks hoida neutraalset tooni ning rohkem kuulata teda.


3) Ole ettevaatlik alkoholi pruukimisega!
Esimene kohting annab informatsiooni teid huvitavast mehest ja just sellepärast tuleb esimesele kohtingule minna kaine peaga. Pabistades piisab ka ühest ainsast kokteilist, et joovastuda. Mis tegelikult ei olegi paha- see annab julgust ning paneb rääkima, aga tavaliselt järgneb sellele teine ja kolmaski ning siis kaob ka kontroll oma kõne ja liigutuste üle. Nii et jooge parem vett. Kui olukord eeldab ühe-teise veiniklaasi joomist, jooge seda aeglaselt, mitte aga ühe sõõmuga.

On veel üks tähtis aspekt. Kõik teavad, et mis kainel on mõtteis, see joobnul on keele peal. Pole välistatud, et ka teie uus austaja soovib teist rohkem teada saada ja tundma õppida ja just sellepärast hakkab tihedamini teile juurde valama.


4) üks samm korraga
Teie jaoks kõige soositum esimese kohtingu finaal – kavaler lahkub soovides enamat. Koju jõudes unistab ta teist hommikutundideni. Kas pole ahvatlev?
Kahjuks, tavaliselt juhtub vastupidi :  naiste uudishimu lükkab meid kavaleri kaissu juba peale õhtusööki restoranis. Enne kui minna kurikuulsale kohvitassile tema juurde külla või sinu juurde koju, mõtle : järgmine kord soovib ta sind veel rohkem. Saavutada seda on kerge : kõige huvitavam – mitte täna.


5) Pinguta vähem.
Kui te olete endale pähe tuupinud, et kohe esimeselt korralt peate teda jalustrabavalt vapustama,  siis oled kannatanud fiasko all, miljon kannatust on tulekul. Võta asja rahulikult ja mõtle nagu Napoleon : kõige tähtsam on võitlusesse sisse astuda, seejärel vaatame edasi. Mäletage ka teist imperaatori lemmikütlust : armee liigub ainult nii kaua, kui elab. Tähendab – ees on veel nii kohting, kui seks, kui õnn.


Allikas: Glamour.ru