Kas sul on bumerang boyfriend?

Bumerang boyfriend on selline mees, kes hiilib sinu ellu tagasi, ilma et ta enda süüd teie lahkuminekus tunnistaks. Ta kutsub su selle asemel lihtsalt kohvile või halvimal juhul tuleb sulle koju ja vallutab su külmkapi. ühesõnaga- ta lihtsalt vajub mugavalt su ellu tagasi  mõistmata, et on nahkjaks kileks maitsva kakao peal…

kadri@buduaar.ee


Kes on bumerang boyfriendid?


Bumerang boyfriend on selline mees, kes hiilib sinu ellu tagasi, ilma et ta enda süüd teie lahkuminekus tunnistaks. Ta kutsub su selle asemel lihtsalt kohvile või halvimal juhul tuleb sulle koju ja vallutab iseenesestmõistetavalt su külmkapi. ühesõnaga- ta lihtsalt vajub mugavalt su ellu tagasi mõistmata, et on nahkjaks kileks maitsva kakao peal…


Miks ta tagasi tuleb?


Miks ta tuleb siis jälle  kõike ära solkima? Miks ei või ta sind rahule jätta? Asi on selles, et üksi on tal igav, vaesekesel pole ju piisavalt armastust ja keegi ei hoolitse ta eest. Sellepärast vajub ta hea meelega vanasse rutiini mugavalt tagasi. Peamine põhjus, mis ta tagasi tuleb ongi see, et ta tunneb puudust vanast heast rutiinist ja turvalisusest.


Ta loodab, et jätkate sealt kus pooleli jäite. Sellest, miks ta su ellu tagasi tuli, ei tee ta juttugi. Tihti ei oska mehed end sõnastada ja väljendada, sellepärast jätavad nad rääkimise üldse ära ja loodavad, et kõik loksub ise paika ja nad ei pea hakkama end sulle selgitama.


Miks naised järele annavad?


Mehed pole ainsad, kes vanast heast rutiinist puudust tunnevad. Aeg kustutab pahad mälestused ja meelde jäävad vaid head. Niisiis mõtleb naine hiljem, et dramatiseeris ise üle ning tema vana boyfriend on jälle puhas poiss!


Paljud naised loodavad, et mees on end parandanud ja kõik läheb jälle hästi! Noh jah, kuidas see vanasõna oligi, et vanale koerale uusi trikke ei õpeta…Kuidas toime tulla, kui eks su ellu tagasi tuleb?

1. ära hakka selle üle juurdlema, MIKS ta su ellu tagasi tuli. Parim viis on otserünnak! Kui ta sulle helistab, küsi kohe, mis ta tahab ning miks ta arvab, et teil seekord paremini läheb kui eelmine kord? Mis seekord siis erinev on?

2. ära anna oma tunnetele järgi. Enne kui sa pole ta motiive välja uurinud, ära mine temaga voodisse. Kui ta on ainult seksi peal väljas, kaob ta mõne aja pärast ära, kui teda huvitab midagi muud, jääb ta sinu juurde.

3. Küsi endalt, kas see ikka on sulle hea kui temaga edasi kohtud? Mitu korda see juba varem juhtunud on? äkki sa lihtsalt petad ennast? Kas sa usaldad teda? Pea meeles, et enamik mehi ongi bumerang boyfriendid, kes ikka ja jälle sinu ellu tagasi tulla ihkavad. Sinu otsustada on, kas sa seda tal lased.
Teame ju kõik neid bumerangi tüüpi mehi kes ikka ja jälle kuskilt maa alt kõige ootamatutel hetkedel välja ilmuvad. Kasvõi Carrie mees Mr.Big sarjast â