Käsitöö ABC

Juttu tuleb käsitööst ja ma ei pea silmas õmblemist või kudumist, juttu tuleb teistsugusest käsitööst, sellisest mida sa oma mehe õrnemale piirkonnale teha saad . Käsitöö on tihti alahinnatud, aga tegelikult saab selle abil pakkuda oma partnerile meeletut rahuldust.

kadri@buduaar.ee


Juttu tuleb käsitööst ja ma ei pea silmas õmblemist või kudumist, juttu tuleb teistsugusest käsitööst, sellisest mida sa oma mehe õrnemale piirkonnale teha saad. Käsitöö on tihti alahinnatud, aga tegelikult saab selle abil pakkuda oma partnerile meeletut rahuldust.


Masturbatsioon tähendab manuaalset tegevust, mille abil stimuleeritakse suguelundeid ja mis lõppeb orgasmiga. Seda võib läbi viia inimene ise aga võib ka viia läbi teine inimene.


Suhtumine masturbatsiooni on olnud läbi aegade erinev. 19. sajandi Viktoria-aegne asjale lähenemine seostas masturbatsiooni hullumeelsusega, või isegi seksuaalvõime või suguelundite puudumisega. 20-sajandi seisukoht on, et see on süütu harjumus ning isegi soovitatav. Paljud kaasaegsed käsiraamatud soosivad masturbatsiooni kui loomulikku, tervisele mitte kahjulikku eluviisi.


Hea seks ei seisne ainult tempokas kehade liigutamises. On palju erinevaid viise ,kuidas teineteist hulluks ajada, ilma et oleks otseselt suguühtesse astuda. Juttu tuleb vastastikkusest masturbeerimisest. Selle juures on oluline on olla aus ja öelda, mis sulle meeldib ja mis mitte. Kui saad teada, mis su partnerit erutab, on sul palju kergem teda õnnelikuks teha. Eriti oluline on, et su partner jagaks sulle infot selle kohta, kuidas ta tahab et sa tema peenisega tegeleksid. Peenises on rohkem närvipunkte kui terves kehas kokku. â