Kui armud geimehesse

Kui armud geimehesse

Tänapäeval on kõik muutunud, 90ndaid meenutades olid ajad veel ikka väga teised! Nüüd võib öelda, et kõik läheb kõigile peale. Paljud naised naudivad parimat aega just oma GBF (parim geisõber) seltsis. Siin ei ole midagi üllatavat – nad mõistavad seksistlikke märkusi, sest nad kogevad neid pidevalt ning nendega on lõbus!

Tänapäeval on kõik muutunud, 90ndaid meenutades olid ajad veel ikka väga teised! Nüüd võib öelda, et kõik läheb kõigile peale. Paljud naised naudivad parimat aega just oma GBF (parim geisõber) seltsis. Siin ei ole midagi üllatavat – nad mõistavad seksistlikke märkusi, sest nad kogevad neid pidevalt ning nendega on lõbus!


Mis juhtub aga siis, kui sa armud mehesse, kes soovib sama palju näitleja Brad Pittiga hullata nagu sina? Maria (27) tunnistab, et on sellisesse olukorda sattunud. “Armusin väga lummavasse geimehesse, see juhtus, kui olin 21-aastane. Ta õppis moedisaini – ta oli loov ja tark. Mina, kes ma olin tol ajal noor ja naiivne, eeldasin tema sõbralikkuse taga olevat midagi enamat. Ühel õhtul läksingi talle külla, ettekäändega temaga koos õppida, ning tema vältis mind. Vähe sellest, ta jõllitas mind nagu jälitajat – mida ma arvatavasti olingi,“ meenutab Maria.

Lugu nr 1
Sinu tüüp: emotsionaalselt kättesaamatu mees
Nendeks on mehed, kellel on juba oma tüdruksõber või nad elavad teises linnas. Ent armumine geimehesse kuulub rubriiki “tahad, mida sa kunagi ei saa“. Seega – miks me seda teeme? Psühholoogid väidavad, et meie vajadused peavad rahuldatud saama olukordade kaudu, mida oleme juba varem läbi elanud. Emotsionaalselt kättesaamatu on klassikaline juhtum – näiteks sinu isa, kes oli kättesaamatu. See ei tee sinust masohhisti, seekord pead asja teisele tasemele viima ning tegema nii, et tulemus oleks teistsugune. Selle asemel, et oma probleeme vale mehe peal lahendada, tasuks vältida südame murdumist ning pöörduda psühholoogi poole.

Lugu nr 2
Sinu tüüp: mitte sinu boyfriend
Sinu boyfriend peeretab ja vaatab jalgpalli; sinu boy-on-boy sõber tahab klatšida “Gossip Girli“ seebika üle. Normaalne on armuda mehesse, kellega naudid kvaliteetaega. Investeerimine oma aega ja tulemustesse on sama tähtis nagu seksuaalvajaduste rahuldamine. Juhul kui sa investeerid enamiku oma ajast oma geisõpra, on see märk sellest, et see on erinev sellest, mida pakub sulle sinu boyfriend. See tähendab, et sedasorti sõprus annab midagi, mida sinu kallim sulle ei võimalda. Sellistel juhtudel, kui tunned tõmmet oma geisõbra vastu, tähendab see, et sinu mees pakub sulle huvi küll füüsiliselt, kuid ta ei vasta sinu ootustele emotsionaalsel või intellektuaalsel tasemel.

Lugu nr 3
Tema maitse: tšikid
Juhul kui teie kahe vahel tõesti on mingisugune keemia või olete suudelnud, siis tea, et sina ei ole see, kes on segaduses. Mees, kes on hiljuti hakanud oma seksuaalsuses kahtlema, üritab selles selgusele saada, katsetades heterosuhteid. Siinkohal hoiatuseks – sinu superseksuaalne mees ei pruugi selleks kaua jääda…
Robert (24) tunnistab, et on gei ning oli eelkirjeldatud olukorras alles mõni aasta tagasi. “Ma olen gay, kuid mõni aasta tagasi käisin kohtamas ühe naisterahvaga, ma olin juba täitsa valmis end temaga siduma, kuna tahtsin iseendale kinnitada enda meheks olemist. Pärast seda hakkasin mitmetelt oma geisõpradelt saama väga vihaseid SMSe, nende jaoks oli see justkui reetmine. Järsku hakkasin oma sotsiaalse positsiooni pärast liialt muretsema ning jätsin selle asja pooleli. Nüüdseks olen veendunud, et naisega ei suudaks ma suhtes olla. Ma tean, et olen meestest huvitatud,“ tunnistab ta.

Lugu nr 4
Tema maitse: sinu boyfriend

Armukolmnurk, kuhu oled sattunud, võib sinu üllatuseks sinu meest rohkem puudutada kui sind ennast!
See on juhtum, mida ei esine väga tihti, kuid kindlasti tasuks silma peal hoida oma geisõbral, kes sinu mehega liiga sõbralikku tooni hoiab või – lukusta mees koju!

Vaata, kuhu sa oma südame paned
Niisiis, nagu näha, ei saa me kontrollida, kellesse me armume, kuid pidage meeles – seksuaalsus on 24 x 7 lõbustuspark – osta pilet, tee väike sõit, aga hoia lootused kogu aeg paberil alles. Meestel kipub olema ülespuhutud ego ning Smirnoff-industreeritud pidu võib olla nende järjekordne viis tähelepanu saada. Õrritus ei ole ainult see, mida sa teed oma juustega.

Buduaar.ee gallup, mille tegime 2009. aastal, näitas, et buduaarikad arvavad järgmist:

Küsimus: milline on sinu suhe geidega?
Sooviksin leida geisõpra 37%
Ma ei suhtle geidega 26%
Mul on mitu geisõpra või -tuttavat 22%
Olen olnud armunud geisse 4%
Mu parim sõber on gei 4%
Olen ise biseksuaalne 6%
Minu mees on biseksuaalne 1%