Kui sõbranna röövib su mehe!

65 kommentaari
Kui sõbranna röövib su mehe!

Vallalisi naisi vaevab tihti küsimus, kust leida endale head meest. Kuna me kõik teame, et häid mehi on väga vähe ja enamasti on kõik head mehed juba abielus või geid, siis ei jäägi muud üle, kui üksi oma kurba elu elada. Või äkki siiski mitte? Alati on ju variant mõnelt mitte nii ilusalt ja targalt sõbrannalt, kui sina oled, mees lihtsalt üle lüüa.

Usute või mitte, aga just sel viisil leiavad paljud naised endale uue mehe, või vähemalt üritavad seda teha.

Buduaarile kirjutas 27-aastane Karmen, kes jäi mehest ilma just sõbranna tõttu. “Hea Buduaar, kirjutage parem nendest sõbrannadest, kes mehi üle löövad teistelt naistelt. Istun oma 3-kuuse beebiga arvuti taga ja ei oska enam oma valu kuhugi peita, sest sõbranna röövis mu mehe, kui olin viimaseid kuid rase,” kirjutab ta. Karmen ütleb, et see on kindel tüüp naisi, kel pole sõbrannaeetikat ja sama sõbranna tegi seda juba teist korda.

“Esimest korda üritas see sõbranna mu meest saada 5 aastat tagasi, siis oli mul teine mees, suhe polnud nii tõsine ja ma andsin talle andeks. Sel korral siis läks nii, et sõbranna magas minu lapse isaga ja nüüd elavad nad koos. Meil olid sel hetkel tõesti probleemid, olime lahus ja ma ei saa mehele ette heita, et ta nn  “vasakult võttis”. Aga sõbranna, tema küll ei oleks tohtinud mu meest võrgutada, see on sõbrannade vaikiv kokkulepe, kas pole nii? Ka mees tahtis minu ja lapse juurde tagasi tulla, aga viskasin ta välja – magagu ükskõik kellega, aga mitte minu sõbrannaga.”

Karmen ütleb, et kokkuvõttes on ta ikkagi kõige vihasem sõbranna peale, sest nii lihtsalt sõbrannad ei tohi teha, see pole normaalne. “Ta oli 10 aastat mu usaldusisik, see oleks sama, nagu mu ema oleks mu mehe üle löönud. Kusjuures, ainus, kes tema olemust ei näinud, olin mina – nüüd on ka teised sõbrannad tunnistanud, et see naine on nendegi mehi jahtinud.”

Buduaar FM soovib sellel teemal pikemalt peatuda ja palume ka sinu arvamust või kogemusi sõbrannade kohta, kes teiste mehi üle löövad. Kas oled sellistest naistest kuulnud, nendega kokku puutunud või hoopis ise selline naine olnud? Lisa oma kommentaar, kui oled nõus sel teemal oma kogemusest raadiosaates rääkima, siis kirjuta merlyn@buduaar.ee .