Kuidas alustada “dirty talk´iga”?

Kuidas alustada “dirty talk´iga”?

Kindlasti on sulle lapsepõlvest meelde jäänud, et ei tohi inetuid sõnu kasutada ja veel vähem ropendada. Kuid on teada fakt, et paljudele paaridele meeldib kirelöömas vahetada erutavaid inetusi ehk kõnelda nii, nagu sa seda tavaliselt ei tee.
Eriti naudivad räpast kõnepruuki mehed , dirty talk näitab sulle nüüd rohelist tuld, et saaksid oma kallimat tõeliselt üllatada.
Unusta täna õhtuks kõik kombed  ja näita oma pahelist poolt. Teie ees on mõned nipid, kuidas sellega algust teha:

Kindlasti on sulle lapsepõlvest meelde jäänud, et ei tohi inetuid sõnu kasutada ja veel vähem ropendada. Kuid on teada fakt, et paljudele paaridele meeldib kirelõõmas vahetada erutavaid inetusi ehk kõnelda nii, nagu sa seda tavaliselt ei tee.
Eriti naudivad räpast kõnepruuki mehed , dirty talk näitab sulle nüüd rohelist tuld, et saaksid oma kallimat tõeliselt üllatada.
Unusta täna õhtuks kõik kombed ja näita oma pahelist poolt.

Teie ees on mõned nipid, kuidas sellega algust teha:

Tee algust!.
Kui sa oled veidi häbelik, siis alusta samm-sammult. Punastamine ja itsitamine on normaalne. Pea meeles, siin ruumis olete vaid teie kaks ja pole oluline, mida teised kusagil mujal mõtleksid.

Sosista!
Istu oma kallimale lähemale ja sosita õrnalt temale kõrva. Räägi talle oma soovidest ja tunnetest. End kindlamalt tundes võid oma soove juba valjemini välja öelda. Kui on vaja, võta appi partneri käsi ja näita talle, kust sind puudutada.

Ole boss!

Kui te armatsete, siis anna talle vähemalt kolm-neli käsku, mida ta peab täitma. Kamanda teda valjusti! Usu, sinu soov saab talle seaduseks!

Leia õige hääletoon!

Leia endale omane kõnepruuk ja harjuta seda. Lubatud on nii vingumine, urisemine kui ka sosistamine. Loomulikult ei pea sa neist vaid üht valima, saad oma kallima tõeliselt hulluks ajada kasutades erinevaid hääletoone.

Jää iseendaks!

Ära matki filmides nähtud seksikiisusid, nii võid näida hoopis tobedana. Ole sina ise, ainult oma uues seksikamas ja enesekindlamas rollis.

Laienda oma sõnavara!

Rollimängus peaksid vältima meditsiini valdkonda kuuluvaid termineid nagu “peenis”. Surfa netis ja otsi sellistele sõnadele erootilisemaid vasteid.

Harjuta!

Sa ei vaja oma parterit, et dirty talk’ i harjutada. Harjutamine teeb meistriks ja ka räpane kõnepruuk ei ole siin erandiks. Hea on alustada sellega masturbeerides, kujutades end oma kallima käte vahel ja karjudes talle erutavaid sõnu. Algul võid mõelda seda vaikselt, kuid hiljem peaksid suutma juba valjusti oma “räpased ” mõtted välja öelda.

Kehtesta mängureeglid!

Põhjused, miks paarid valivad dirty talk’i, on kartus mõjuda naeruväärselt või kardetakse partneri reaktsiooni. Selleks, et seda vältida, tuleks kehtestada mõned reeglid: naermine ei tule kõne allagi ning hukkamõist samuti. Kirehetkel võid öelda mida tahes ning su partner peab seda aktsepteerima.

Alusta aegsasti!

Alusta sellega, et räägid valjusti sellest, mida te armatsedes teete. Näiteks:”Mulle meeldib, kuidas sinu käsi minu…”…

Eksperimenteeri oma häälega!

Enamus inimesi arvavad, et kõik, mida saab teha oma häälega, on iseenesestmõistetav ja ei vaja harjutamist. Eksperimenteeri oma häälega, harjuta erinevaid hääletoone ja rääkimiskiirust.

Kahekõne!

Dirty talk peaks toimuma kahekõnena, kui sina juba sellega algust teed, võiks su parter sulle samaga vastata.

Jututoast magamistuppa!

Kui sa ei ole varem dirty talk’i kasutanud, siis ideaalne koht  selle harjutamiseks on jututukas.
Isegi kui te olete samas majas ja kui teil on kaks arvutit, meelita oma kallim jututuppa ja alusta seal vestlusega ja vaata, kuhu see välja viib.

Kuidas sina suhtud dirty talk’i? Jaga meiega oma kogemusi ja nippe..

Triin Tisler