Kuidas aru saada, et aeg on lahku minna?

Kuidas aru saada, et aeg on lahku minna?

Mõnikord on suhte lõpp ilmselge kõikidele osapooltele. Kui sa selles aga kindel ei ole, mõtle, kas need märgid peavad teie suhte puhul paika või mitte.

 

Mõnikord on suhte lõpp ilmselge kõikidele osapooltele. Kui sa selles aga kindel ei ole, mõtle, kas need märgid peavad teie suhte puhul paika või mitte.

Neli kindlalt märki sellest, et aeg on lahku minna, pani kirja veebileht She Knows.

Ta ei ole osa sinu plaanidest

Tavaliselt soovivad paarid tulevikult samu asju. Või kui üks osapooltest soovib näiteks mõnda aega välismaal elada, mõeldakse toimivas suhtes läbi, kuidas õnnestub see sedasi, et suhe vastu peaks. Kui sa teda aga oma tulevikuplaanides ei näe, võib juhtuda, et suhe on lõpusirgele jõudmas.

Oled ükskõikne

Ka õnnelikus suhtes võib aeg-ajalt tülisid ette tulla. Tülitsemine võib suhtele isegi hästi mõjuda. Aga kui sa ei hooli enam piisavalt ja ei jaksa vihastada, kui kaaslane midagi rumalat korda saadab, on asjalood pahasti. Mõtle oma tunded hoolikalt läbi. Kas armastus ja hoolimine võivad veel tagasi tulla? Kui ei, on aeg lahku minna.

Mõtled sageli võõrastele naistele/meestele

Suhe ei muuda inimest pimedaks teiste kaunite vastassoo esindajate suhtes. Võõraste naiste/meeste vaatamine on lubatud tingimusel, et sinnapaika see ka jääb. Aga kui sa märkad, et flirdid teistega liiga sageli ning sisimas loodad, et võiksid peale flirtimise veel muudki teha, oled läinud liiga kaugele. Kui üritad flirdiga midagi saavutada, oled valmis oma eluga edasi liikuma.

Sa ei usalda enam oma kallimat

Kui korra usalduse kaotanud oled, on seda väga raske tagasi saada. Kui ta millegi kohta korra valetanud on, tekib alati küsimus, kas ta seekord räägib tõtt või mitte. Kui märkad ennast pidevalt mõtlemas, kas ta läks ikka tõepoolest poistega välja või kas ta ikka tõepoolest räägib oma emaga, hakkab elu liiga segaseks ja närviliseks kiskuma. Kui usaldust mitte mingil viisil taastada ei suuda, tasuks ehk kellegi teisega puhtalt lehelt alustada.

 

Anneli Allikas-Parv