Kuidas aru saada, et mehel on teine naine

Tavaliselt on ikka nii, et üks armastab rohkem kui teine, üks peab rohkem lugu kui teine, ja olgem ausad, ühel tekib rohkem kiusatusi kui teisel. See, kes peab lugu ja armastab, ei oska kartagi, et teise tunded on muutunud ja ta on nõuks võtnud midagi uut proovida. Kuidas ära tunda, et mehel võib olla teine naine? Siin on sulle 6 põhilist tunnust, mis viitavad, et mehel on uus silmarõõm:

Tavaliselt on ikka nii, et üks armastab rohkem kui teine, üks peab rohkem lugu kui teine, ja olgem ausad, ühel tekib rohkem kiusatusi kui teisel. See, kes peab lugu ja armastab, ei oska kartagi, et teise tunded on muutunud ja ta on nõuks võtnud midagi uut proovida. Kuidas ära tunda, et mehel võib olla teine naine?

Siin on sulle 6 põhilist tunnust, mis viitavad, et mehel on uus silmarõõm:

*Äkiline tujumuutus
Kui sa tunned oma meest väga hästi, siis saad aru, kui mees hakkab järsku teisiti sinusse suhtuma. Reaktsioonid võivad olla erinevad – oleneb, kas mees tunneb ennast süüdi või mitte. Mõned mehed muutuvad hästi hoolitsevaks ja heaks. Kui ikka ilma põhjuseta mees sinusse üllatavalt hästi suhtuma hakkab, mida ta varem teinud ei ole, võiksid uurida järgi hea tuju põhjuse. Paljud mehed muutuvad aga hoopiski tõrksaks. Enam ei ole öiseid kaissuvõtmisi, kallistusi ja armsaid sõnu. Need viimased lausub ta sulle moka otsast siis, kui oled talle ise midagi öelnud. Lisaks väidatab ta, et on kogu aeg väsinud.

*Pidevad eemalolekud kodust
Tüüpiline on see, et äkki on tööl väga kiire ning mehel on tekkinud ka muid asjatoimetusi, eriti õhtuti. Ühtäkki on ta hakanud kolleegidega koos aega veetma või paluvad sõbrad  tema abi milleski mehises, kuhu sind kaasa võtta ei sobi- kolimine, remontimine või äriline nõustamine.

*Telefon 
Mees ei kipu enam vastama sissetulevatele kõnedele või ei helise ta telefon üldse – sinuga koos olles on telefonihelin kas vaikseks pandud või on telefon välja lülitatud. Ikka setõttu, et ” ta on väsinud ja ei viitsi suhelda” või ” tahab rahulikult sinuga koos olla.”

* Ebamäärased vastused
Naine, kes kahtlustab oma meest ja kahtluse korral mehelt aru pärib, saab mehelt ebamäärased vastused. Eriti kahtlaseks muutub asi siis, kui mees ärritub küsimuste peale ” kus sa olid” ja ” kellega sa käisid.” Tal on nendele raske vastata, sest teab, et kus tegijaid, seal nägijaid.

* Pidevad vabandused
Mees, kes murrab truudust ja tunneb ennast sellepärast ka natukene süüdi, hakkab otsima vabandusi. Tal on igale asjale järsku põhjendus ja seletus varuks – kus ta oli, miks ta oli jne. Seda isegi juhul, kui sa ei küsi. Kui helistab sõber Tiit, siis peale kõne lõpetamist ütleb justkui õigustuseks “see oli Tiit, kes helistas”, särades ise õnnest, et sel korral Temake ei helistanud.

* Muutused seksis
Tavaliselt muutub armukese pidamisega ka mehe vajadus oma naisega seksida. Natali, kes hakkas oma mehega 20-aastaselt käima, meenutas paar aastat hiljem, et suhte teisel aastal muutus nende sekssuhe mehega väga harvaks. Varem oli ikka mitu korda nädalas, siis mingil ajal tahtis mees vaid korra nädalas, kui sedagi. Kui nad olid juba kuus aastat käinud, tuligi välja, et umbes sellel ajal oli mehel armuke. Suhe on siiski jäänud püsima, kuna Natali leidis samuti endale vahepeal silmarõõmu.

 

Buduaar.ee