Kuidas ennast mehe silmis atraktiivseks teha?

26 kommentaari
Kuidas ennast mehe silmis atraktiivseks teha?

Kedagi ei saa sundida armastama või armuma, kuid mõne näpunäite abil võib ennast teise silmis huvitavaks ja atraktiivseks teha, kirjutab Rakkaudeksi.

Kedagi ei saa sundida armastama või armuma, kuid mõne näpunäite abil võib ennast teise silmis huvitavaks ja atraktiivseks teha, kirjutab Rakkaudeksi.

Vanades muinasjuttudes joodab neiuke oma unistuste printsile nõiajooki, mis paneb meest temasse armuma. Kui see toimiks ka reaalses elus, oleks südamevalu ajalugu ja üksindus kõigest mälestus. Tegelikkus on paraku teistsugune.

Naisi peetakse tavaliselt iseseisvaks ja tugevaks ellujääjatüübiks. Nii karjääri kui pereelu juhitakse tohutu intensiivsusega.

”Partneri otsingutel kasutab naine samu käitumisharjumusi nagu teistes olulistes elu pöördepunktides. Ta võib olla liiga agressiivne, mis viib tihti liialdusteni. Pikemas perspektiivis ei vii selline lähenemine soovitud tulemuseni ehk mehe võlumiseni,” sõnab terapeut Mia Halonen.

Jahikirg on osa mehest”

Sageli öeldakse, et kaasaegne naine teeb ise algatuse ega jää ootama mehe järgmist käiku. Sellisel juhul jääb vastutus kooselu võimalikust tulevikust naise õlgadele, mil võim mängu edenemisest on tema käes. Moodsa ja omaalgatusliku naisega on mees siis, nagu selgub, vastutamisest prii ja ei pea ka suhte edenemiseks vaeva nägema.

”Suhtel ei saa olla tulevikku, kui vaid üks osapooltest on näinud vaeva soovitud partneri kättesaamiseks. Vähemalt väljavaated ei ole just roosilised. Mees peab naist jahtima, isegi kui see kõlab väga vanamoodsalt. Jahikirg on osa mehe loomusest,” väidab Halonen.

Ära suru ennast peale!

Võluva mehe ümber võib tööl või nädalavahetusel baaris tiirelda palju naisi, kes kõik püüavad talt kas või väikest tähelepanukillukest saada. Kuidas sellises olukorras siis välja paista?

”Ära kunagi suru ennast peale või ripu mehel kogu aeg kaelas. Mehele pakub harva tõsist huvi naine, kes on alati olemas, käe-jala ulatuses. Tark naine ei paljasta mitte kunagi enda kohta kohe kõike,” nõustab Mia Halonen.

Pigem ”tore tüdruk” kui ”üks poistest”

Positiivse suhtumisega jõuab kaugele. Meestele jäävad paremini meelde need naised, kes on oma olemuselt sõbralikud ja vaba käitumisega. See ei tähenda siiski valjult rääkimist ja mehiseid nalju, õlletoop käes.

”Lõppude lõpuks hindavad mehed siiski naiselikkust nii palju, et ”üks poistest” tüüp ei meeldi just paljudele. Pigem jääb teisele meelde ”tore tüdruk” kui ropu suuga või ebaviisakas naisterahvas,” mõtiskleb Halonen.

Ära avalda kohe kõike

”Kui mees ei armu sinusse, lase asjal olla. Küll see õige veel tuleb vastu, kuigi selleks võib aega minna. Suhet pole kunagi mõtet alustada valedel põjustel,” ütleb Halonen.

Kui meesterahvas ei helista tagasi, pole ta lihtsalt huvitatud. Ei ole mõtet jääda rippuma või ootama, et äkki mehe meel muutub.

Paljudel naistel on kombeks kohe tutvuse alguses rääkida oma minevikust ja endistest suhetest. Samal ajal taob peas mõte, et sedasi ilma saladusteta ja puhtalt lehelt, suhe süveneb.

”Sageli toob selline käitumine endaga kaasa mehe huvi vähenemise või hoopis ärakadumise. Endast ei pea kohe alguses kõike välja rääkima.”

Kas mängurist meest saab muuta?

Mängurist mehe muutmine on Haloneni sõnul raske, kuid mitte võimatu. See nõuab küll naiselt külmanärvilist suhtumist ja head enesekindlust.

”Alandlik naine ei pane meest ennast muutma, ükskõik kuidas ta ka ei püüaks. Mänguri paneb murduma naine, kellel on väärtushinnangud paigas ja jalad maa peal. Sellist tüüpi mehelt ei tohi taluda ühtegi pettust või mäng on kaotatud,” sõnab Halonen.

Suhtes, armumises, armastuses, kohtamas käimises ja meeste suhtes kehtib üks ütlus, millest iga ennast väärtustav naine peaks kinni pidama:

”Hoia pea külmana, aga süda soojana,” tõmbab Halonen jutu kokku.

 

Anneli Allikas-Parv

 

Sarnased artiklid