Kuidas kahekesi talve nautida?

Sellist võrratut talveilma nagu praegu õues valitseb ei mäletagi enam. Kuid selleks, et see veel kauemaks meelde jääks, otsustas Buduaar anda sulle nõu, mida oma kallimaga ette võtta, et see kaunis talv veel kauemaks meelde jääks.


 

 

Sellist võrratut talveilma, nagu praegu õues valitseb, ei mäletagi enam. Kuid selleks, et see veel kauemaks meelde jääks, otsustas Buduaar anda sulle nõu, mida oma kallimaga ette võtta, et see kaunis talv veel kauemaks meelde jääks.

1. Minge koos uisutama

Külastage koos uisuväljakut. Pole vaja muretseda, kui sa ei tunne end jääl veel kindlalt. Selleks te koos lähetegi, et üheksoos hakkama saada ja lõbusalt kõike nautida.  Ka teistel uisutajatel on endaga nii palju tegemist, et ei pane tähelegi, et sa pole Johnny Weir!

2. Lumevang

Teeskle, et oled lumetormi kätte jäänud ja ei saa kohe kuidagi liikuma. Kutsu kallim enda juurde ja veetke koos kvaliteetaega. Seadke ennast sohval mõnusalt sisse ja mängige mõnda laua- või kaardimängu.

3. Pidage lumesõda

Käpikud kätte ja välja! Leppige kokku, et see, kes kaotajaks jääb, peab terve õhtu jooksul võitja soove täitma.

4.Sõitke maale

Mäletate veel filmi The Holyday ja seda võrratut talvepuhkust? Tehke järgi! Haara esikukapilt suvekodu võtmed ja kutsu kallim romantiliseks nädalavahetuseks maale.

5. Minge kelgutama

Otsige üles lähim või kaugem mägi ning minge koos kelgutama. Teineteise süles, külma tuuule käes mäest alla kihutada – mis võiks veel lõbusam olla?

6. Valmistage koos süüa

Pange pead kokku ning valige välja üks hõrgutav roog, mida koos proovida. Olgu selleks siis vürtsikas hautis, kana karriga või teie enda loominguline praad. Tegevus on nauditav ja lõpptulemus veelgi parem. Et kokkamine veel lõbusam oleks, pane mängima muusika, mis teile mõlemale meeldib.

7. Korraldage romantiline filmiõhtu

Valige välja mõned klassikalised jõulufilmid või hoopis uusimad linateosed, mida koos küünlavalgel nautida.

8. Pidage pikka pühapäeva

Leppige laupäeval kokku, et järgmisel päeval ei lahku te kumbki voodist enne keskpäeva. Lülitage välja oma mobiiltelefonid ja varuge järgmiseks päevaks külmkappi head ja paremat, et  „pikal pühapäeval„ poleks vaja kohe poodi tormata. 

9. Korralda kallimale “poiste õhtu”

Korja oma boyfriend reedel peale tööd auto peale ja vii ta lähimasse kiirtoiduputkasse sööma. Seejärel haara kaasa mõned õlled ning minge koos mõnd spordivõistlust vaatama.

10. Otsi alternatiivset söögikohta

Proovi teistsugust, ebatavalist restorani. Õues valitsevad miinuskraadid võivad sind oma lemmikrestorane külastama ja oma tavapäraseid „lohutustoite“ tellima panna. Aga otsi uusi variante ja mine näiteks mõnda trendikasse muuseumikohvikusse või teemarestorani.

 

 

Triin Tisler