Kuidas mees ümber näpu keerata?

56 kommentaari
Kuidas mees ümber näpu keerata?

Iga vallalise või armunud naise unistus on mehe allutamine. Kas pole mõnus, kui mees on sinusse kõrvuni armunud. Seda muidugi juhul, kui tegu on õige mehega, mitte mõne mõttetu austajaga.

Iga vallalise või armunud naise unistus on mehe allutamine. Kas pole mõnus, kui mees on sinusse kõrvuni armunud. Seda muidugi juhul, kui tegu on õige mehega, mitte mõne mõttetu austajaga.
Mingil põhjusel jookseb osa naiste sabas hordides mehi nagu kutsikad, samal ajal kui teised naised vaid imestavad, mismoodi see võimalik on. Mida nad siis teisiti teevad? Loe ja mõtle, kas sina järgid neid reegleid, mida femme fatale’id alateadlikult kasutavad.

1. Ole isiksus
Meestele meeldivad huvitavad naised, need, kel on midagi rääkida ja kes oskavad mõelda. Ja kõige selle juures on oluline positiivsus ja oskus elust rõõmu tunda. Mehed tahavad naisi, kes oskavad käituda nii, et mehel on tema seltskonnas hea olla. See ei tähenda mitte eneseohverdamist mehe heaolu nimel, hoopis vastupidi. Mehed kardavad naisi, kes teevad nendest oma elu keskpunkti. Ela oma nauditavat elu, kuhu mahub ka tema, ja see meelitabki mehi ligi.
Ole kogu aeg positiivne.
Ole tänulik selle hea eest, mida elu sulle pakub.
Hoolitse enda eest.
Ela tervislikult ja sportlikult.
Oma eesmärke, unistusi ja ambitsioone.
Ole see, kelle seltsis on lahe olla.
Ela aktiivset elu.
Mida rohkem sa positiivset energiat välja kiirgad, seda rohkem soovib ta sinu seltskonnas aega veeta.

2. Tunnusta teda
Kõik inimesed on minakesksed, seetõttu naudib iga mees selle naise seltskonda, kes oskab teda end hästi tundma panna. Ka psühholoogid kinnitavad, et see on hea suhte alus. Sa ei pea olema supersale modell või piltilus miss, et panna meest end hästi tundma, sest meestele on väga lihtne meelehead teha. Kuula teda, kui ta tahab rääkida. Tunnusta ja kiida teda, kui selleks on põhjust, aga ära üle pinguta. Pane ta naerma, tee nii, et teil koos oleks lõbus, et sa unustaks oma probleemid, ja mis kõige olulisem – lase tal tunda uhkust tema enda üle. Kui sa sellega hakkama saad, siis oled mehe jaoks nagu magnet.

3. Flirdi temaga
Kui sa veel ei oska, siis õpi korralikult flirtima – seda läheb sul igal juhul vaja, sest flirtimine pole oluline mitte ainult uue suhte käimatõmbamisel, vaid ka vana suhte kuumana hoidmisel. Näita talle, et oled temast huvitatud.
Kuidas seda teha? Väga lihtne.
Tee rohkem komplimente.
Vaata sügavalt silma.
Tee silma – tundub küll klišeena, kuid endiselt toimib, proovi järele!
Viska tema nähes juukseid üle õla.
Naer ja naeratus on naise seksikaimad flirtimisvahendid.
Õpi salapärastelt puudutama – õige ja ootamatu puudutus toob ta kehale mõnuvärinad, mis teevad ta jalad nõrgaks. Silita ta käe sisekülge, pane oma pea ta õlale, lase näppudega läbi ta juuste. See kõik pole midagi uut, aga ometi tihti unustusehõlma vajunud – toimib nii uue kui vana suhte puhul.
Sosista midagi seksikat kõrva – sinu vaikne sosin ja hingeõhk, see ootamatu lause… Oo jaa, see töötab alati.

Buduaar Shopping