Kuidas meest suhte alguses mitte ära hirmutada?

Kuidas meest suhte alguses mitte ära hirmutada?

Nende nõuannete abil ei ehmata sa meest suhte alguses endast eemale.

Nende nõuannete abil ei ehmata sa meest suhte alguses endast eemale.

Kas sinuga juhtub sagedasti sedasi, et seksika kuti huvi sinu vastu langeb juba pärast paari kohtingut? Female First koostas nimekirja asjadest, mida naine ei tohiks kohe suhte alguses kunagi teha.

Ära räägi endistest kallimatest

Selle vea teevad suhte alguses paljud naised. Mees võib sinult küll eelmise suhte kohta küsida ja miks suhe läbi sai, kuid hoia vastus minimaalsena. Mehi ahistab liigne info ekskallimatest. Räägi vajalikust, kuid muidu hoia suu kinni. Ära musta endiseid kallimaid, mis siis, et nad tõelised jobud olid.

Ära ahista

Kui mees ei vasta su sõnumile koheselt, ära saada uut küsimusega, kas ta sai su sõnumi ikka kätte. Paljud mehed vajavad kurameerimise alguses ruumi ja liigne ahistamine ei too kaasa head. Anna talle rahu, kui ta on sinust huvitatud, helistab ta sulle ise.

Ära planeeri ühist tulevikku

Kuuleme sageli, kuidas naised vaid pärast paari kohtingut õhkavad, kui imeline uus mees on ja millised tulevikuplaanid tal mehega on. Kuigi unistamine pole keelatud, siis hoia pulmakellade helina kuulmine ja ühise kodu soetamise plaanid mõnda aega vaid enda teada.

Ära ole kõiges samal meelel

Tore, kui teil on palju ühiseid asju ja teie mõtted kulgevad samu radu pidi. Mehe meelest ei saaks aga midagi igavamat olla, kui see, et olete kõigis asjus samal meelel. Erimeelsused on huvitavad ja rikastavad elu. Ära häbene, vaid räägi julgelt oma arvamustest.

Ära tutvusta teda liiga kiiresti oma sõpradele

Suhte algusjärgus võib sul tekkida kiusatus kutsuda uus poiss-sõber koos oma sõpradega välja. Lõppude lõpuks, pole tegemist millegi tõsisemaga, tegu on vaid mõne sõbra ja mõne joogiga. Vale! Mehed peavad sõpradele tutvustamist tõsise asjana, mis võib ta ära hirmutada. Võid olla kindel, et kui sind tutvustatakse kallima sõpradele, on suhe tõsisemaks muutumas.

 

Anneli Allikas-Parv