Kuidas mehed end tähtsaks kohtinguks ette valmistavad?

Kuidas mehed end tähtsaks kohtinguks ette valmistavad?

Juuksed – soengus! Küüned – lakitud! Kohtinguks valmis! Keskmise mehe arvates näeb naiste kohtingueelne rutiin just selline välja. Naised võivad arvata, et mehed hüppavad vaid kiiresti dushi alt läbi, pihustavad endale veidi deodoranti ja panevad selga puhtad riided, mis on kõige vähem kortsus. Kõik eelnev kuulubki meeste kohtinguks valmistumise hulka, kuid nad teevad enne tähtsat õhtut veel nii mõndagi. 

Juuksed – soengus! Küüned – lakitud! Kohtinguks valmis! Keskmise mehe arvates näeb naiste kohtingueelne rutiin just selline välja. Naised võivad arvata, et mehed hüppavad vaid kiiresti duši alt läbi, pihustavad endale veidi deodoranti ja panevad selga puhtad riided, mis on kõige vähem kortsus. Kõik eelnev kuulubki meeste kohtinguks valmistumise hulka, kuid nad teevad enne tähtsat õhtut veel nii mõndagi. 

1. Nad söövad ettevaatlikult. Kui mehe lemmikute hulka kuuluvad vürtsikat toidud, aga need tekitavad talle erinevaid probleeme, siis sellel õhtul ta väldib karri-rikkaid roogasid. Ka küüslauguga toidud on menüüst välja jäetud. 

2. Käivad trennis. Kohtingu eelne trenn aitab neil enda mina-pildi ilustamisele, mis lisab omakorda enesekindlust. See omakorda paneb ta end mugavalt tundma ning garanteerib hea kohtingu. 

3. Juuksed korras, küüned korras, kõik korras! Peale head dušši veedavad mehed umbes 5 minutit oma juukseid korrastades, 5 minutit pühendatakse küünte lõikamisele ja 5 minutit habemeajamisele. Kõigele sellele järgneb umbes 20minutiline moe- ja näoilmete demonstratsioon peegli ees, et välja selgitada, milline look on kõige võrgutavam ja mehisem.

4. Valivad, mida selga panna. Tegelikult ei võta mehed sahtlist esimest riideeset, mis tundub enam-vähem rahuldavas olukorras olevat. Nad proovivad erinevaid komplekte ja loodavad, et nende kohtingukaaslane kiidab valiku heaks. 

5. Nad masturbeerivad. Lihtsalt juhuks, kui kohting peaks hästi lõppema. Nad ei taha õhtu lõpus üleliia kena neiu peale erutuda ning voodis kiire lõpuni jõuda. Ei! Nad masturbeerivad, et vajadusel hiljem pikemalt vastu pidada. 

 

Allikas: womenshealthmag.com