Kuidas muuta valentinipäev meeldejäävaks!?

Just praegu on õige aeg hakata mõtlema peatselt saabuvale valetinipäevale , et organiseerida üks meeldejääv päev endale ja oma kallimale. Seega unusta šhokolaadid ja sokid ning otsi mõni tõeliselt romantiline moodus kuidas väljendada oma armastust!

Just praegu on õige aeg hakata mõtlema peatselt saabuvale valetinipäevale, et organiseerida üks meeldejääv päev endale ja oma kallimale. Seega unusta šokolaad ja sokid ning otsi mõni tõeliselt romantiline moodus, kuidas väljendada oma armastust!

Siin on mõned nipid, mis aitavad sul selle päeva kindlasti eriliseks muuta:

Korralda romantiline õhtusöök. Selle asmel, et end üles lüüa ja minna mõnda trendikasse restorani, süüta kodus küünlad ja valmista oma kallimale tema lemmikrooga.

Miks mitte üllatada oma kõige kallimat armsalt serveeritud hommikusöögiga voodis. Olgu selleks siis kasvõi võilevad kirjakesega „Ma armastan sind“. Serveeri koos šampanjaga ning pane algus ilusale päevale!

Osta oma kallimale bokserid ning lase sinna trükkida seksikas sõnum. Mõtle välja midagi eriti originaalset ja vallatut!

Põgenege koos! Planeeri salajane väljasõit – ei ole vahet kas Pariisi või Vilsandile ning võid kindel olla, et sinu Valentin on sellest vaimustuses!

Koosta talle CD teie mõlema lemmiklauludega ning pane see tema autosse.

Esimesel kohtamisel käisite Moskvas õhtust söömas? Tehke seda jälle! Taaslavastage oma esimene kohting.

Pidage maha üks korralik padjasõda!
         
Võtke ette autosõit! Pidage kinni mõnes romantilises paigas, võtke kaasa väike õhtusöök, pange soojalt riidesse ning pidage kuuvalgel piknikku. Odav ja väga romantiline!

Osta seksikas aluspesu ning peida see tema töökohvrisse. Oota vaid, kui ta selle avastab! Täna tal päris kindlasti ei lähe tööl kauem!

Otsi poest pimedas helendavaid tähti, mida saab lakke kinnitada ning kirjuta neist magamistoa lakke „Ma armastan sind“.

Osta talle poest kommikarp ning kirjuta iga kommi alla sedelike, miks sa teda nii väga armastad.

Pane kinni tuba hotellis ja anna talle toa number. Ise mõnule vannis ning jäta kõikjale tuppa vihjeid, mis juhataksid ta sinuni.

Mängige stripp-pokkerit!

Sõitke mõnda kaunisse kohta või looge oma kodust fotostuudio ning tehke teineteisest ilusaid kunstilisi fotosid.
 
Kui sinu kallim juhtub tööl olema, saada talle kogu päeva vältel armsaid sms-e. Näiteks „Kell on kaks – ma igatsen sind“ jne.

Veetke nädalavahetus mõnes suusakuurortis. Päeval vallutage mägesid ning õhtul teineteist!

Meeldejäävat ja vallatut valentininädalavahetust, sest sel aastal on see tore tähtpäev laupäeval. Oleks patt seda mitte kogu nädalavahetuse tähistada!

Triin Tisler

Buduaar.ee