Kuidas saada endale rikas-tark-ilus tüüpi mees?

Kuidas saada endale rikas-tark-ilus tüüpi mees?

Kui Buduaar palus mul kirjutada selle kohta, milline naine saab hakkama rikka, ilusa ja targa mehe võrgutamisega, siis otustasin ma maha pidada päris mitmeid huvitavaid vestlusi oma sookaaslastega, keda võiks antud kriteeriumitele vastavaks pidada. Siit tulevad minu mõtted ja soovitused sulle, hea naine:

Kui Buduaar palus mul kirjutada selle kohta, milline naine saab hakkama rikka, ilusa ja targa mehe võrgutamisega, siis otustasin maha pidada päris mitmeid huvitavaid vestlusi oma sookaaslastega, keda võiks antud kriteeriumitele vastavaks pidada. Siit tulevad minu mõtted ja soovitused sulle, hea naine:

Kuidas saada endale rikas, tark ja ilus mees? See võib tunduda täiesti meelevaldse, julma ja seksistliku küsimusena. Ometi elame me 2009. aastal langeva majandusega Eesti Vabariigis ning vastuse leidmine just sellele küsimusele võib muuta nii mõnegi tüdruku või naise elu. Kes siis ei sooviks endale rikast, tarka ja ilusat meest? Ilmselt enamik soovib, kuid kuna väga sageli on tegemist kättesaamatu nähtusega, ei hakata pigem proovima.

Selleks, et jahti alustada, on vaja esmalt oma saaklooma mõista. Millised on tavaliselt rikkad, targad ja ilusad mehed? Lühike vastus oleks: päris mitme millised :) Antud kolme nähtuse kokkulangemine on ülim juhus, mida Eestis kohtab väga harva. Igati tore on, kui mehel oleks üks ülaltoodud omadustest. Kui tal on juba kaks, on ta reeglina vägagi nõutud. Kui aga kokku langevad kõik kolm, on tegemist lihtsalt elava märklauaga, mis meelitab naisi ligi ka kõige ettearvamatumates olukordades.

Ei ole mingi saladus, et Eestis eksisteerib äärmine ebavõrdsus. Paljud rikkad mehed on kordades rikkamad kui keskmised mehed. Nad peavad loomulikuks seda, et teenivad kuus mitusada tuhat krooni isiklikku tulu ning saavad endale võimaldada paljusid asju, millest tavalised mehed ei tea ega oska unistadagi. Sama on tarkusega. Tõeliselt tarku mehi, kes suudaks tõusta kõrgemale tavapärasest akadeemilisest intelligentsist, on väga vähe. Reeglina on nad majandusliku edu saavutanud just tänu piisavale tänavatarkusele, suhtlemisoskusele ja teiste mõistmise ning mõjutamise võimekusele. Juhuslikku on märksa vähem kui arvatakse.

Lisaks eelnevale on lausa julm ja ebaõiglasena näiv, kui eelpool kirjeldatud mees on ka veel ilus. Need üksikud on justkui näited karjuvast ebaõiglusest, mis meie ühiskonnas valitseb. Eesti on teatavasti täiesti fenomenaalne riik: siin elab kordades rohkem ilusaid naisi kui mujal ning ilusaid mehi tuleb tikutulega taga otsida. Kombinatsioon: rikas, tark ja ilus on valem, mis meelitab ligi naisi igas vanuses ning tihti on nad valmis päris palju pingutama, et säärase mehe tähelepanu ning poolehoidu võita. Seega lisandub mehe äravõlumise ülesandele veel ka nõudmine toime tulla järjest kasvava konkurentsiga.

Eelpool kirjeldatu võib teha üpris kurvaks ning lennutada pähe palju loobumismõtteid. Tihti tekitab just kartus selle ees, et naine ei ole piisavalt hea, temas pidurdusmehhanismi, mis takistab üldse säärastele meestele lähenemist. Elatakse mõtteviisis, et kõik sellised supermehed on „abielus või geid” ning minul ei olegi nende juurde asja. Samas on see sageli vägagi rumal mõtteviis. Kui vaadata korralikke ja heas paarisuhtes olevaid mehi, siis paljud neist ongi pikka aega tundunud kättesaamatute rikas-tark-ilus tüüpi meestena. Ometi on mingi naine just selle mehe kätte saanud. Vaatamegi nüüd lähemalt, miks just mõned naisel see õnnestub. Selle loo kirjutamiseks olen ma rääkinud paljude naiste ja 9 minu mõistes päris rikka (varandus vähemalt 80 mln eek), targa ja ilusa mehega ning järeldused nende siirastest ülestunnistustest võivad tõesti isegi jahmatada.

Mida hindavad ihaldusväärsed mehed naiste juures?
Vähestel naistel on õnnestunud kohe edukalt läheneda antud tüüpi meestele. Sääraselt sellele, kuidas see mees reeglina teab, et tema auto on kiirem, võimsam ja seksikam kui kõrvalseisev auto, teab ta sama ka iseenda kohta. Kõige raskem ei ole läheneda mitte mehele, kes on lihtsalt rikas, tark ja ilus, vaid mehele, kes on rikas, tark ja ilus ning sellest ka sajaprotsendiliselt teadlik. Eriti Eestimaal. Neid mehi ei ole võimalik üllatada sellega, et sa oled edukas ja tubli tüdruk ja hakkad varsti ülikooli lõpetama. Samuti toob neile une silma või tülgastuse mõtetesse sinu jutt sellest, kui edukas sa oled ning mis ärisid sa ajad. Reeglina on sinu mahud, riskid ja õnnestumised suures plaanis mikroobse tähtsusega. Eriti tema jaoks. Sarnaselt sellele, kuidas rikas-tark-ilus tüüpi mehed enda niitmisvõimet tajuvad, saavad aru ka neile läheneda soovivad naised, et sääraste argumentidega selles seltskonnas muljet ei avalda. Eelnev toobki sageli kaasa varem märgitud loobumistahte ning käegalöömise meeleolu.

Mida siis teha? Nagu klišeena tunduv lause ütleb: kõik algab iseendast ning selleks, et elus läbi lüüa, tuleb rind ees edasi liikuda. Ja eelnevat võib võtta vägagi grammatiliselt. On relvi, mille vastu ei saa isegi rikas-tark-ilus tüüpi mehed ja nii lõpmatult madal, kui see ka ei tundu, on korralikust ilusast ja silmatorkavast rinnapartiist nende ausate ülestunnistuste põhjal kordades rohkem kasu kui ülikäärulisest ajust või sinu õpilasfirma edulugudest. Jah, see on madal! Jah, see on räpane! Ja „Jah”, see toimib! Selleks, et pääseda rikas-tark-ilus tüüpi mehe lähedale, on vaja tihti just suhtlemisjulgust ja välist šarmantsust. Ok, olegem ausad ja sõnastagem selle lihtsalt – sa pead olema silmatorkavalt seksikas ning julgema seda välja näidata ja elada. Mis sa arvad, et rikas-tark-ilus tüüpi mehed tahavad esmalt süveneda sinu perekonna, lapsepõlve ja tänapäeva probleemidesse ja õnnestumistesse ning sind läbinisti tundma õppida? Alguses kindlasti mitte. Nad on väikeste poistena kaitsetud kõige madalamate ja jõulisemate tungide eest. Väga sageli on nad valmis tegema väga palju, et saada lähedasemaks naisega, kes neid võlub.

Siinkohal tuleb mängu aga ka paratamatus seoses seksiga. Jah, rikas-tark-ilus tüüpi meestele meeldib sind taga ajada, aga mitte lõputult. Uurides naistelt, kellel on õnnestunud ära vallutada ja taltsutada just selline mees, saame teada, et kokkuvõttes on nende parimaks praktikaks osutunud seksuaalsuse järk-järguline pealekeeramine. See tähendab järgmist:  esimesel kohtumisel ei minda kohe voodisse ning samas ei mängita ka ultra-korralikku neitsit, kes mehe kallistuse peale silmad suureks teeb ning ütleb, et ta ei ole veel selleks valmis. Parim taktika säärase mehe tundmaõppimiseks ning lõpuks ka äravõlumiseks on seksuaalsuse andmine põhimõttel: nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik. Reeglina liiguvad säärased mehed suhteliselt kiires tempos ning kui esimese nädala jooksul ei jõuta vähemalt suudluste ja handjobini, ei saa neid süüdistada mõõdukas huvi kadumises. Võttes aluseks halvenenud majandusolukorra ja tihenenud konkurentsitingimused, peab aktiivse suhtluse korral esimestel nädalatel kindlasti arvestama ka blow-jobi võimaluse ja isegi tavalise seksiga. Mis teha, papahh-papahh, meil ei ole rikas-tark-ilus tüüpi mehi liiga palju!

Jah, eelnevaga kaasnevad kahtlemata riskid, kuid mõelgem parem nii: kes siis ikkagi saavad lõpuks endale need ilusad, rikkad ja seksikad mehed? Kas need naised, kes nautlevad oma kõrget taset ja ootavad, et säärane mees ise nendeni jõuaks või need, kes tegutsevad? Eestimaa kubiseb ilusatest naistest nii Tallinnas kui ka kõigis teistes linnades! Iga aastaga tuleb neid rohkem peale ning nad alustavad rikas-tark-ilus tüüpi meeste jahtimist järjest nooremast east. Loota, et rikas-tark-ilus tüüpi mees murrab sellest hordist läbi just sinuni, sellepärast, et sa oled nii eriliselt armas, tark, ilus, edukas vms, on naiivne ja põhjendamatu. Ülisuure tõenäosusega koperdab ta esimesi samme tehes mõne uue, seni veel tundmatu kuid imekena näo, ilusate rindade ja seksika olemusega toreda tüdruku otsa, kes lisaks oma teistele väga armastusväärsetele isikuomadustele oskab ka filigraanselt suhu võtta. Mul on kahju, kuid tõenäoliselt säärases hellas haardes olles ei võlu teda sinu kaval taktika muuta ennast tema jaoks kättesaamatuks ja tahetuks. Ole siis kättesaamatu kellegi teise jaoks, sest nagu öeldud, on uus generatsioon vägagi vabade käitumisvormidega ning seda puhtalt seesmise piiramatuse väljendusena naisi peale tulnud – ja nemad teavad, mis on ühe rikas-tark-ilus tüüpi mehe hind. Isegi, kui säärasest kokkupuutest ei arene lapsi ja abielu sisaldavat suhet, on see lihtsalt faking palju rohkem pakkuvam ja lõbusam kui tavalise harju keskmise mehe depressiivset murejuttu kuulata või ülimalt madalalaubaliste rullnokkade seltskonnas taandareneda. Suhe ja mistahes suhe rikas-tark-ilus tüüpi mehega on reeglina võluv kogemus ja selle nimel ollakse valmis pingutama. Ilmselt tead seda ise, kui oled proovinud ja laidad kui pole. Igal juhul tuult tiibadesse ja edu rind ees läbi elulainete minekul.

Buduaarile Roman