Kuidas seksi põnevamaks muuta?

\"imageManager_242696\"Tihti kuuleme kuidas kurdetakse, et seks on muutunud igavaks ja rutiinseks ning sellest ringist ei osata kuidagi välja pääseda. Uus pesu ei ole sugugi ainus võimalus seksuaalelu vürtsitamiseks ning järgnevalt räägimegi, kuidas muuta seks uuesti põnevaks ning kirglikuks.

\"imageManager_242696\"Tihti kuuleme kuidas kurdetakse, et seks on muutunud igavaks ja rutiinseks ning sellest ringist ei osata kuidagi välja pääseda. Uus pesu ei ole sugugi ainus võimalus seksuaalelu vürtsitamiseks ning järgnevalt räägimegi, kuidas muuta seks uuesti põnevaks ning kirglikuks.

Magamistoast välja
Kõige lihtsam soovitus on vahelduseks seksida ka väljaspool magamistuba. Voodi ei ole ainus koht, kus mehega mõnusalt mürada saab. Ehk on Su mees alati elutoa diivanil seksida unistanud või oled hoopiski Sina kujutanud ette köögilaual millegi muu kui söömisega tegelemist? Võibolla olete mehega arutanud mismoodi oleks dušši all üks väike "möll" teha, kuid alati on see vaid jutuks jäänud? Nüüd oleks aeg oma mõtted teoks teha ning seejuures tuleks abiks oma fantaasia kasutamine. See ei tähenda sugugi seda, et suures eksperimendihoos peaksite õhtuhämaruses laste kiigeplatsile hiilima vaid hoopis seda, et hommikul enne tööleminekut võiks diivanil ühe "kähkuka" teha.

Katsetage käeraudasid
Käerauad on põnev leiutis. Kui Sa seda senini proovinud ei ole, siis kindlasti tee seda. Ahelda oma partner voodi külge ja lase kujutlusvõimel lennata. Mängi sulega mööda ta keha, silita teda jääkuubikuga või oma juustega, hellita teda hullumiseni sealt, kus iganes soovid. Vii ta punkti, kus ta lausa anub vahekorda. Kõige parem on teadmine, et partner ei saa midagi teha ja võim on Sinu käes.

Ostke vibraator
Vibraatorist võib küll ainult mõnu ja rõõmu tunda. Lisaks sellele, et saad seda kasutada üksi, et ennast paremini tundma õppida, saad seda kasutada koos partneriga seksi elavdamiseks. Usu, miski pole mehele rohkem rahuldustpakkuv, kui näha oma naist ennast vibraatoriga rahuldamas. Kui olete juba mõlemad ihast hullumas, võta mees kampa ning tehke sellest üks unustamatu ja meeldejääv kogemus.

Külastage sekspoodi
Lisaks vibraatorile ja käeraudadele leidub sekspoodides muudki huvitavat. Tasub julgus kokku võtta ja sinna poodi sisse põigata. Igati kiiduväärt vidinad on peeniserõngad ning tupekuulid. Samas saab poest osta ka pornograafilisi videofilme, mida on seal tavaliselt igale maitsele ja mis on seksile erutavaks eelmänguks. Kes soovib midagi muud, võib osta endale hoopis mõne vallatu kostüümikese. Külaskäik tasub end igati ära.

\"imageManager_242683\"Põnev rollimäng
Kindlasti oled kuulnud rollimängudest. Sina oled paljastavas riietuses medõde ja Su partner vinguv patsient või oled hoopiski kuum politseinik ja partner kuri pätt. Variante on mitmeid. Mõelge välja huvitav dialoog, riietuge vastavalt ja tegevust jätkub kindlasti kauemaks.

Väike striptiis
Üks väike, kuid erutav striptiis ei tee kunagi paha. Kindlasti on Su mees Sul palunud seda juba korduvalt teha või siis pole veel julgenud küsida. Vali endale meelepärane sensuaalne muusika, pane selga oma seksikaim pesu ning harjuta natukene peegli ees. Kui arvad, et oled juba piisavalt harjutanud, tee oma mõte teoks. Väike julgestus veinist ning show võib alata. Usu, Su mehel ei lähe see niipea meelest.

Ostke appi kamasutra
Tihti võib ka erinev poos seksuaalelu hoopis elavamaks muuta. Kui olete väsinud oma vanadest ja harjumuspärastest poosidest, siis siin tulebki appi kamasutra. Kamasutra on Vana-Indias umbes 5. sajandil koostatud seksuaalelu käsiraamat või traktaat. Pärimuse kohaselt põhineb kamasutra varasemal mahukamal teosel, mille nimi on "Kamašastra". Kamasutra raamat on täis põnevaid ja erinevaid poose, mida tasuks kindlasti proovida, kui seks liiga ühekülgseks on muutunud.

Telefonivallatused
Oled parajasti lõunal ja aega on natuke üle. Vali oma kallima number ning räägi talle üksikasjalikult, kuidas Sa temaga õhtul vallatled, milline on pesu Su seljas ning mida Sa sooviksid, et ta Sinuga teeks. Üks lõbus vihjeke oleks kindlasti stiilis, et ütled talle näiteks, et unustasid täna aluspüksid jalga panna ja tahad, et partner Sind karistaks. Päev möödub palju kiiremini ning Su kaaslane ei jõua õhtut ära oodata, et saaks kõike seda, mida talle rääkisid, juba tegema tulla.

Viise, kuidas muuta seksi põnevamaks, on kindlasti veel palju-palju. Ehk on Sul endalgi midagi riivatut meeles mõlkunud, mida täide viia sooviksid? Jaga oma mõtteid kallimaga ja ehk on temalgi omad mõttekesed, mida saaks koos ellu viia. Toredat vallatlemist!

Anneli Allikas