Kuidas üle elada esimene kohtumine mehe vanematega?

Mehe vanematega kohtumist pigem kardetakse kui oodatakse. Oleme ju kõik filmides näinud, kuidas keegi end kaaslase vanematega esmakordselt kohtudes lolliks teeb. Kes joob liiga palju veini, kes ütleb kogemata ebaviisaka lause, kes jääb vahele vannitoa kapis sorimisega. Kuidas vältida piinlikke olukordi ja jätta endast hea esmamulje?

Mehe vanematega kohtumist pigem kardetakse kui oodatakse. Oleme ju kõik filmides näinud, kuidas keegi end kaaslase vanematega esmakordselt kohtudes lolliks teeb. Kes joob liiga palju veini, kes ütleb kogemata ebaviisaka lause, kes jääb vahele vannitoa kapis sorimisega. Kuidas vältida piinlikke olukordi ja jätta endast hea esmamulje?

Mehe vanematega kohtumine on mehe ja naise suhtes suur samm, sest kui mees oma väljavalitut vanematele tutvustab, on asi päris tõsine. Naised räägivad suhte teemadest oma vanematele avatumalt kui seda teevad mehed. Naise vanematel on mehest juba enne kohtumistki põhjalik mulje olemas, mehe vanemad on aga teadmatuses ning ootavad esimest kohtumist tõenäoliselt väga. Mehe vanemad on täiesti tavalised inimesed ja neid ei tasu karta, oluline on jääda iseendaks.

Kui nende poeg toob koju naisterahva, teavad ka mehe vanemad, et asi on päris tõsine. Kui sul on ees just selline kohtumine, siis tea, et nad jälgivad sind lausa kullipilguga. Tahavad ju vanemad oma pojale ainult parimat. Asi ei tohiks olla liiga hull, sest sinu väljavalitu juba armastab sind ning miks ei peaks siis sama tegema ka tema vanemad? Parim viis ellujäämiseks on olla aus ja jääda iseendaks. Sa ei pea mehe vanematele mängima kedagi, kes sa tegelikult pole.

Kui olete sööma kutsutud kindlaks kellaajaks, siis olge täpsed! Hilinemine näitab ükskõikset suhtumist ja on kutsujatele väga solvav.

Riietest niipalju, et ära kanna madala värvliga teksaseid, suure dekolteega pluuse või push-up rinnahoidjat. Püüa olla maitsekas ja pigem tagasihoidlik. Sinu kaaslane võib selga panna mis ta ise tahab, kandku kasvõi jubedat Hawaii särki kui soovib, need on tema vanemad. Sina pead jätma hea esmamulje ja olema maitsekas.

Kui arutlusele tuleb teie suhe, siis las su boyfriend räägib sellest teemast oma vanematega ise. Isegi kui te olete omavahel laste saamist ja abiellumist arutanud, ei pruugi ta tahta seda veel oma vanematega jagada. ära too ise välja teie tulevikuplaane kui sinu boyfriend pole nendest vanematega juttu teinud, nii väldid piinliku olukorra tekkimist.

Oluliseks asjaks mehe vanematega kohtumisel on mõistmine, et mees võib oma vanemate suhtes kriitiline olla, sina aga mitte. Kui sinu mees ütleb midagi norivat oma vanemate kohta, ära mine asjaga kaasa ning ära hakka neid arvustama. Kui mehe vanemad sind kuidagi tõesti solvavad või sulle inetult ütlevad, siis on sul lubatud enda eest seista ja enda kaitseks sõna võtta.

Kui tahad neile midagi kinkida, siis vali lilled ja kommikarp. Veinipudel pole sellepärast hea idee, et siis võivad mehe vanemad mõelda, et oled alkoholilembene inimene. Võid neile kinkida ka oma tehtud kooki või küpsiseid, seda muidugi juhul, kui sul on aimu, kuidas küpsetada. Ise tehtud kingitus näitab, et oled seda kohtumist oodanud ning selleks ka meeldivalt ette valmistanud.

Jutuks ei tasuks võtta kõrgelt emotsionaalseid ja tõsiseid teemasid. Esimest korda vanematega kohtudes ei ole viisakas laskuda liiga tõsistesse teemadesse. Väldi selliseid teemasid nagu poliitika, surm, seks, raha. Tõsiste teemade ümber võib tekkida vaidlusi ning seda sa ju küll ei soovi.

Väldi oma mehega seksuaalse alatooniga kontakte. Kui olete harjunud tavaliselt ka avalikes kohtades suudlema, üksteise kõrvu näkitsema, tagumikule lakse andma, kallistama ja üksteise süles istuma, siis vanemate juures pole kõigeks selleks õige koht.

Isegi kui sulle öeldakse, et tunne ennast nagu kodus, ei tähenda see, et võiksid hakata mehe vanemate juures külmikust omavoliliselt asju võtma, teleka kanaleid klõpsima või mehe ema riideid laenama. Las nad harjuvad enne sinuga ja õpivad sind tundma.

Kui sult midagi küsitakse, ära ole liiga ametlik ega liiga familiaarne. Sa ei tohiks nendega rääkida päris samamoodi nagu oled harjunud oma sõpradega suhtlema, samas ei tohiks sa käituda ka nii nagu oleksid tööintervjuul. Püüa suhelda nendega samamoodi nagu nemad sinuga suhtlevad.

ära unusta naeratamist. Naer sulatab ka kõige jäisemaid südameid ning aitab üle saada suhtlemisbarjääridest. Kui sinu mehe vanemad teevad mingit nalja, mida sa tegelikult üldsegi naljakaks ei pea, naera kasvõi natuke viisakusest. Nemad ju püüavad samuti sind lõbustada ja olemist naljade abil kergemaks teha.

Sinu boyfriendi jaoks on oluline, et saaksid tema vanematega läbi, muidu poleks ta sind neile tutvustada ju tahtnud. Isegi kui ta vanemad on üsna ebameeldivad inimesed, ära hakka nendega vaidlema. Näita üles austust, sest nad on ju üles kasvatanud toreda poja! Ole neile kasvõi ainult sellepärast tänulik.

Asjad, mida mehe vanematele mitte öelda

1. (Mehe isale) Sa oled sama seksikas kui su poeg.
2. (Mehe emale) Kas oled seda uut kortsuvastast kreemi juba proovinud?
3. (Kui mehe vanemad suitsetavad) Kas teate, et suitsetamine põhjustab vähki?
4. Kas äkki telliks hoopis söögiks pizza?
5. Kas ma võin teie pojaga täna öösel ikka samas voodis magada?
6. Teie kodu vajaks küll remonti!
7. Mul on hea meel, et enne siia tulekut kõhu täis sõin.
8. (Mehe isale) See kapp on kuidagi viltu, kas panid selle ise üles?
9. Teie poeg pole küll ( mingis küsimuses) hästi kasvatatud!

Buduaari arhiiv

Ja kuidas möödus sinu esimene kohtumine mehe vanematega, armas buduaarikas?