Kuidas võita mehe tähelepanu?

Mehed on juba sellised tegelased, et nende tähelepanu köitmiseks on vaja natuke rohkem kui mõnd loogilist ja arukat lauset hetke ilmastikuolude kohta. Tihti tuleb abiks see, kui puhud tolmu ära oma flirtimisoskustelt! Siin on sulle 9 võtet oma ihaldatud mehega flirtimiseks!

Mehed on juba sellised tegelased, et nende tähelepanu köitmiseks on vaja natuke rohkem kui mõnd loogilist ja arukat lauset hetke ilmastikuolude kohta. Tihti tuleb abiks see, kui puhud tolmu ära oma flirtimisoskustelt!

Siin on sulle 9 võtet oma ihaldatud mehega flirtimiseks!

1) Korduv kontakt – anna mehele vähemalt 3 erinevat sõnalist vihjet selle kohta, et ta sulle sümpaatne on. Miks just 3 mõtled? Esimese vihje korral vaatab ta ümberringi ja veendub, et see vihje oli mõeldud just temale, teise vihje korral ta juba teab, et see on mõeldud ainult talle! Kolmanda vihjena võid sa ennast tutvustada või teha kena komplimendi ta lipsu, särgi, soengu vms kohta. Nüüd saab mees aru, et oled temaga suhtlemiseks avatud ja huvitatud.

2) Sosistamine – see tõmbab alati mehe tähelepanu! Küsi mehelt, kas sa võid talle ühe saladuse reeta, siis sosista talle mahedalt kõrva, et sulle kohutavalt meeldib ta naeratus.

3) ära istu koos teiste naistega – mehed kardavad tulla sinu juurde juttu tegema kui istud koos karja naistega. Mehed kardavad äraütlemist teiste naiste pilkude ees. Tee ruumis väike jalutuskäik või mine vaata aknast välja. Anna talle võimalus sind märgata ning sinuga neutraalsel pinnal juttu teha.

4) Kohtle mehi õrnalt – kui sulle läheneb mees, kes sulle tegelikult ei meeldi, siis ole viisakas ja õrn. Kõik teised mehed vaatavad ju sinu reaktsiooni. Kui ütled mehele jämedalt, et tõmba uttu va kiilanev limukas, siis vaevalt sulle selles ruumis enam keegi läheneda soovib! ütle talle parem midagi viisakat ning heakskiitvat tema julguse kohta sulle läheneda ning selgita mõistvalt, et tead kui raske on õigeid inimesi kohata ja võõrastega jutule saada. Suru ta kätt ning soovi naeratades head päeva jätku.

5) KUI sulle läheneb tõeline tõpranahk, siis ole temaga samuti viisakas! ütle talle, et ebaviisakalt seksuaalse alatooniga komplimendid ei ole sulle ega ka kõigile teistele maailma naistele vastuvõetavad ning soovi head päeva!

6) Kasuta sõbravalve süsteemi – jaluta läbi meeste seltskonna ja lase samal ajal mõnel oma sõbrannal tähele panna, milline mees sulle siis pilku heidab.

7) Ole vastupandamatu – näita veidi säärt, kanna kõrgemaid kontsi, punasemat huulepulka, aja selg rohkem sirgu, pane kõrva kõrvarõngad, mis lausa norivad mõne mehe komplimenti. Siin on muidugi oht üle pakkuda. Püüa jääda maitsekuse piiridesse ja end mitte liiga väljakutsuvalt üles lüüa.

8) Vaata üle õla ja naerata talle – selline signaal näib alati meeste tähelepanu võitmisel töötavat.

9) Uuri teda pealaest jalatallani – siis nooguta heakskiitvalt ning kingi talle oma kõige magusam naeratus.

 

Buduaari arhiiv