Kust leida head meest?

Kust leida head meest?

Elukirjanike portaali Blablabla.ee kaasautor Givenchy õpetab isiklikest kogemustest naistele, kust leida sobivat meest. Kust leida meest? Eks selline küsimus vaevab varem või hiljem iga vallalise naise pead. Et tahaks meest leida. Kui aga oma tutvusringkonnas erilist valikut pole, või on lihtsalt soov kellegi uuega tutvuda, siis tuleb sammud seada välja. Soovitavalt mitte liiga suure sõbrannade seltskonnaga. Lähenemine viiele kihistavale tüdrukule peletab iga normaalse mehe ära. Parim oleks välja minna kahekesi.

Elukirjanike portaali Blablabla.ee kaasautor Givenchy õpetab isiklikest kogemustest naistele, kust leida sobivat meest.

Kust leida meest? Eks selline küsimus vaevab varem või hiljem iga vallalise naise pead. Et tahaks meest leida. Kui aga oma tutvusringkonnas erilist valikut pole, või on lihtsalt soov kellegi uuega tutvuda, siis tuleb sammud seada välja. Soovitavalt mitte liiga suure sõbrannade seltskonnaga. Lähenemine viiele kihistavale tüdrukule peletab iga normaalse mehe ära. Parim oleks välja minna kahekesi.
Kuna minu kogemused põhinevad vaid Tallinnal, siis kahjuks ei oska ma muude linnade kohta kogemusi jagada.

Järgnevalt vaatleme erinevaid mehetüüpe ja kohti, kust neid leida võib.
Kunstniku-tüüp: kunstniku/boheemlase tüüpe võib leida kõige paremini Kukust ning erinevatest baaridest Tallinnas, näiteks Juuksurist, Von Krahlist või Levist Väljas(legendaarne baar, mille suitsuruumist alati uusi tuttavaid saab), Tartu Zavoodist ning Maailmast ja ka erinevatelt suvistelt muusikaüritustelt nagu näiteks Viljandi Folk ning Plink Plonk. Neid tunneb enamasti ära lohaka riietuse (pintsak ja velvetpüksid) ning sassis soengu järgi.
Klubi-tüüp: sageli kiilakaid ja kuldkettidega mehi leiab – oh üllatust, klubidest! Isikliku kogemuse järgi soovitaksin Prived, Überblingenit nin Maratit, kus tõsi küll, vanusepiiranguks 21. Klubitüüpidega kaasas käivad stereotüübid unustage kohe ära, on ka meeldivaid erandeid, kelle peamiseks huviks pole bemm ning kõva tümakas.
Hevimees: rahvasuus ‘’karvasteks’’ kutsutavad mehed käivad uues baaris Tapper, ning kindlasti leiab neid ka Woodstockist, selle all asuvast Rockstarsist ning Tartu baarist Rock&Roll. Hevimehed on enamasti küllaltki intelligentsed, ent sageli liiga purjus. Hevimeeste kohustuslikud üritused on Rabarock ja HRL(Hard Rock Laager).
Ärimehed: ärimehe tunneb ära kalli ülikonna, kella ning enamasti küllaltki viisaka käitumise järgi. Neid kohtab kõige rohkem päeval lõunapausi ajal erinevates söögikohtades büroode lähedusest. Näiteks Vapianos või Ülemiste kandis asuvates söögikohtades. Hesburgeris või pargipingi peal einestamas neid ei näe. Öösel võib neid kohata Deja Vu’s, Prives või kinnistel erapidudel.

Muidugi ei tasuks seda artiklit võtta kui üldistust, sest muidugi on erandeid ja hea mehe võib leida ükskõik kust, ent siin olid vaid paar soovitust, eks proovige järgi:)

Loe lisaks lahedaid lugusid ja häid soovitusi Blablabla-st.