Maarja lugu: võtsin alla 17 kilo, et võita mehe südant ja armusin teise!

15 kommentaari
Maarja lugu: võtsin alla 17 kilo, et võita mehe südant ja armusin teise!

Minu nimi on Maarja, olen  27-aastane ja  eluaeg veidi kopsakam olnud, terve meie suguvõsa on rõõmsaid trullakaid täis. Praeguseks olen kihlatud, aga mitte selle noormehega, kelle pärast ma otsustasin kaalu langetada.

Minu nimi on Maarja, olen  27-aastane ja  eluaeg veidi kopsakam olnud, terve meie suguvõsa on rõõmsaid trullakaid täis. Praeguseks olen kihlatud, aga mitte selle noormehega, kelle pärast ma otsustasin kaalu langetada.

Lapsepõlvest mäletan, et kui me läksime enda sugulastele külla sünnipäevale ja jõule veetma või tuldi meie juurde, siis arutati juba kuid ette, mida lauale panna. Meie pere naised on kõik väga head kokad ja mul tuleb siiani sülg suhu, kui neile pidudele mõtlen. Samasugused peod käivad ka täna, kuigi nooremad eelistavad juba teistsuguseid toite.  Mäletan hästi päeva, kui mu onutütar pakkus oma lapse katsikul sugulastele sushit. Kui te oleksite näinud nende nägusid! Kas see ongi kogu söök?! Kõik maitsesid, aga oli näha, et praad ja ahjukartul oleks paremini peale läinud.

Kui ma olin väike, siis ei olnud poodides eriti midagi saada ja käis klaperjaht mööda kõikvõimalikke kontakte, et midagigi saada. Ja nii olengi mina üles kasvanud toidu-usku. Toit on minu elu alustala ja köök minu kirik. Kui mul on paha olla, siis panen põlle ette ja teen endale ja sõpradele midagi maitsvat ja maailm tundubki toredam.

See kõik toimis kuni eelmise suveni. Minu kaal polnud minu jaoks probleem ja kellegi teise jaoks samuti mitte. Sõin hästi ja palju, aga tegelesin ka orienteerumise ja suusatamisega ja olin nn trimmis lopsakas naine. Käisin kena noormehega ja mul olid temaga suured plaanid, kuid suhe seisis juba aastakese paigal ja mul oli tunne, et midagi on siiski veel puudu täiuslikust õnnest.

Kord koos oma noormehe ja sõpradega väljas olles läks mul kõht tühjaks ja tegin ettepaneku burger võtta. Seepeale mainis mu noormees kõigi kuuldes, et mina peaksin küll öistest burgeritest loobuma.

See tegi haiget. Väga haiget. Tuju oli rikutud, läksin koju ja sõin külmkapi tühjaks. Järgmisel hommikul aga läksin jooksma ja sõin nädala ainult salatit ja jõin vett. Ei saa öelda, et mul nõrk iseloom oleks, olen kange saare naine! Koostasin endale toitumis- ja treeningkava ja asusin asja kallale. Tanu alla tahtsin ju saada ja kui minu kaal oli ainus asi, mis mind takistas, siis tuli sellest võitu saada.

Peab küll ütlema, et oma noormehe jaoks mul enam eriti aega ei olnud. Kui ikka iga päev trenni teha, siis eriti aega üle ei jää. Väljas söömas ei tahtnud ma samuti käia, sest see ainult rikkus tuju, kui ainult salat või supp valida kõikide nende hõrgutiste kõrval.

Mingil hetkel tundsin, et mu noormees ei suuda minuga sammu pidada. Olin energiat täis, mul olid suveks ja üldse tulevikuks suured plaanid, aga tema oli kuidagi selline uimane ja aeglane. Nii läksingi eelmise aasta Positivuse festivalile koos sõbrannadega. Meil oli superaeg! Nii palju naeru ja nalja ja komplimente! Ma olin oma supervormis ja nautisin meeste tähelepanu. Ja nii ma kohtusin oma tulevase mehega, meil on pulmad suve lõpus tulemas. Olen tagasi saanud mõned kilod, kuid ennast käest lasta ma ei kavatse, pealegi tahan ju pulmakleidis ilus välja näha. Minu tulevane mees naudib võrdselt minu kokakunsti ja kurvikat keha, aga kõikidele neile meestele, kes oma naise välimusega rahul ei ole – vaadake endale otsa!

Buduaarile Maarjalt

 

PS! Jaga meiega oma lugu aadressil info(at)buduaar.ee ja iga avaldatud loo eest maksame honorari.