Mareki lugu: Valelik naine jättis igaveseks jälje mehe hinge

\"imageManager_166337\"Tihti räägitakse sellest, et mehed on tõelised sead ja neid ei saa usaldada. Nad valetavad ja petavad oma kalleid naisi, kuid keegi ei mõtle sellele, et mees vajab petmiseks teist naist, kes võib-olla samaaegselt oma meest petab. Buduaarile rääkis oma aastataguse loo edukas atleetvõimleja Marek, kelle suhte hukutas usaldamatus, armukadedus ja valelikkus.

Ajakirjast Buduaar Shopping No1 

Tihti räägitakse sellest, et mehed on tõelised sead ja neid ei saa usaldada. Nad valetavad ja petavad oma kalleid naisi, kuid keegi ei mõtle sellele, et mees vajab petmiseks teist naist, kes võib-olla samaaegselt oma meest petab. Buduaarile rääkis oma aastataguse loo edukas atleetvõimleja Marek, kelle suhte hukutas usaldamatus, armukadedus ja valelikkus. Seda ebameeldivat kogemust kannab ta mälus ja hinges kaasas ning ainus lohutus on see, et ta asjale lõpuks jälile jõudis. ”Need valed oleks võinud veel kaugemale areneda”, ütleb Marek.

\"imageManager_166337\"Tippsportlasena tegi mees 2 korda päevas trenni ning elas suhteliselt stabiilset elu. Marek märkas juba suhte alguses, et naine oli osav valetaja. Kuid Marek ei osanud arvatagi, et nii nagu ta valetab teistele, võib ta valetada ka oma mehele.  ”Kui hakkasime koos elama siis alguses kõrvalt kuulates kuidas ta pidevalt kõigile "hambasse puhus", tundus väga võõrastav. Oma naist ma aga armastasin siiski väga ja uskusin, et mulle ta ju omati ei valeta”. Mingi aja möödudes hakkas Marekile siiski tunduma , et asjad pole päris õiged ja naine valetab ka temale. Kui mees mõne asja kohta päris, siis naine oskas alati Marekit veenda oma aususes.
”Loll nagu siis olin, uskusin teda edasi”, räägib Marek.
Aeg  läks edasi ja valed aina süvenesid ning tagantjärele tundub Marekile, et naine  hakkas oma valedele  Mareki näol kaassüüdlast otsima. ”Lihtsalt hakkas mind pidevalt süüdistama,et vahin teisi naisi. See oli algus. Mingi aja pärast juba ma kindlasti magasin selle naisega keda olin temaarust liiga pikalt vaadanud. Ja veel mingi aja pärast oli ta selles lausa veendunud, et ma olen jube lits mees ja ainult naistes käingi. Küsisin temalt, et kallis, kuna mul see aeg oleks. Ma teen iga päev 2x päevas trenni, olen iga õhtu ja öösel kodus, et kuna siis?” Naine  vastas selle peale, et Marek pidavat jõusaalis naisi ära rääkima. Asi läks nii hulluks, et ükski õhtu enam rahu kodus ei olnud ning Marek kuulis vaid naise süüdistusi. ”Loomulikult kui see kestab iga jumala õhtu siis hakkab see ajudele”, ütleb Marek. ”Nii ka mul. Ma hakkasin muutuma kurjaks, väga kurjaks. Asi läks nii hulluks, et ma läksin talle kallale. Lõin teda”. Marek ütleb, et ta väga kahetseb seda ja ei pea seda absoluutselt õigeks, kuid ta oli muutunud peale sellist aastaid kestnud ajupesu hoopis teistsuguseks närviliseks meheks.


”Rääkisin sellel teemal ka oma sõpradega, kõik vastasid mulle lõppkokkuvõttes ühte ja sama. INIMENE KES NIIMOODI SÜÜDISTAB, PEAB OLEMA ISE MILLEGI SELLISEGA HAKKAMA SAANUD”.
 Samal ajal , eriti selle süüdistamise perioodi viimasel aastal ootas Mareki naine last. ”Juba siis kui ta mulle ütles, et last ootab tekkis mul vägagi tõsine kahtlus selle üles, et see ei saa olla minuga”..
Ka Marekil oli naise osas varasemast väike kahtlus, et ta liiga imelikult naeratab ühele noorele kutile, kes käis nendega samas spordiklubis treenimas. Lisaks oli veel üks põhjus, mis loogilise mõtlemise tulemusena andis sellise vastuse, et see laps võib olla just sellesama  kutiga tehtud.


Me kuuleme pidevalt sellest, et naised mõtlevad tõe väljaselgitamiseks igasuguseid kavalaid nippe. Kui vahel kasutavad sellist taktikat ka mehed. Marek tegi endale salajase E-maili aadressi selle mehe nimega, keda ta kahtlustas lapse isa olevat. Ma teadsin kuti maili aadressi ja tehes ise veel ühe ei tulnud see täpselt samasugune. Aga mu naine ei osanud sellel aadressi väikesele erinevusele tähelepanu pöörata”.  Mees kirjutas naisele kirja kahtlusaluse nimel. ”Tedasin et nad ei ole pikemat aega suhelnud. Ja kiri algas järgmiselt : Tere kallis, kuidas siis on vahepeal läinud?”
Kaks päeva hiljem kui Marek end sellele aadressile sisse logis, leidis ta  oma naise vastuse.
 Teisele mehele mõeldud vastus oli Marekile täielik pauk. Kuigi tal olid oma kahtlused ja  ta teadis, et see kõik võib tõsi olla, lootis ta siiski midagi muud kirjast leida.
”Ma lootsin, et mu kahtlustel pole alust ja et laps on ikka minu oma. Kirjast aga selgus see, mida olin kartnud. Naine vastas et on mehe kirja peale”õnnest sillas” ja et mees on endiselt talle väga kallis. Ta kirjutas sellele mehele, et nende poeg….ja te ta nimi on….ja tal on täpselt selle mehe silmad ja nägu…..Pulss oli mul seda lugedes nii kõrge kui olla üldse saab. Tundsin kuidas rinnus taob nagu vasaraga. Oleksin tahtnud rusikaga arvutisse virutada”, kirjeldab Marek üleelatut.
Kõik see aeg, mil naine süüdistas Marekit asjades mida ta teinud ei olnud, oli naine ise kaksikelu elanud.
Marek printis kirja välja ja helistas naisele töö juurde ning leppis kokku lõunasöögi.
 ”Andsin talle seal kirja üle. Ta küsis, et mis see on. Luges ja siis  läks väga imelikku nägu. Seejärel nagu kogus ennast natuke ja püüdis hakata jama ajama, et see on nali ja see pole õige”.
Mehel oli kõrini naise valedest ja ta palus lõpuks ometi aus olla. Vestluse tulemusena naine taandus ja tunnistas kõik üles. Õhtul kodus aga püüdis ikka hakata mingit jama ajama ja rääkis, et see pole ikka päris kindel, kes on lapse isa  ”Aga see oli väga armetu appihüüd”, ütleb Marek.
”Järgmisel päeval kolisin ma ära…”