Mida mehe jutust arvata?

Ka igapäevased jututeemad aitavad sul paremini mõista oma uue boyfriendi olemust ja ka seda, kas sa ikka oled huvitatud teisest kohtingust.

 

Ka igapäevased jututeemad aitavad sul paremini mõista oma uue boyfriendi olemust ja ka seda, kas sa ikka oled huvitatud teisest kohtingust.

 

Tema lapsepõlv. Kui ta hea meelega oma lapsepõlvest pajatab, võid järeldada, et lähedased suhted ei ole tema jaoks tabuteema. Kui ta oma perekonna kohta vaid lühivastuseid annab, siis olid seal tõenäoliselt suhted sassis. Seepärast võib eneseavamine tema jaoks probleemiks olla.

Eelnevad armulood
Kui ta oma eksnaisi taevani kiidab või vastupidi – neid kõikides oma hädades süüdistab -, siis pole ta enda minevikuga veel sotte selgeks saanud. Kui ta räägib, mida varasemad suhted on talle õpetanud, siis on see märk küpsusest ja sellest, et ta suudab mõistlikuks jääda ja vastutust võtta ka siis, kui suhe rappa läheb.

Ärritajad
Asjad, mis teda närvi ajavad, näiteks mustad nõud kraanikausis või ebaviisakad moblaga pläkutajad kinos, räägivad üht-teist tema eelistuste ja väärtuste kohta (nagu näiteks puhtusearmastus ja head kombed). Kui teda häirivad täiesti ebaolulised detailid, näiteks mõni tossudes restoranikülastaja, siis on see lihtsalt kitsarinnalisus.
Allikas: Cosmopolitan
Triin Tisler