Mida mehed tahavad

20 kommentaari

\"imageManager_<IMGEelmisel nädal kirjutasime sellest, mida naised suhtelt ootavad. Nüüd kogusime kokku info, mida mehed naistelt ootavad. Naistena oleme pidevalt otsinud vastust sellele küsimusele lapates raamatuid ja ajakirju, küsides nõu sõbrannadelt ja sõpradelt ning püüdes lahendada erinevusi mehe ja naise vahel. Seda kõike tehes jõuame tihti järeldusele, et naised ja mehed on justkui erinevatelt planeetidelt.

Eelmisel nädal kirjutasime sellest, mida naised suhtelt ootavad. Nüüd aga kogusime kokku info, mida mehed naistelt ootavad.
Naised on alati otsinud vastust sellele küsimusele lapates raamatuid ja ajakirju, küsides nõu sõbrannadelt ning püüdes lahendada erinevusi mehe ja naise vahel. Seda kõike tehes jõuame tihti järeldusele, et naised ja mehed on justkui erinevatelt planeetidelt. Erinevustest tingituna tasub meeles pidada mõnda lihtsat ja efektiivset näpunäidet, mis suurendab tõenäosust leida just täpselt seda, mida me mehelt tahame: rahulolevat, tervet ja õnnelikku suhet.
Inglismaal läbi viidud värske küsitlus ütleb, et keskmine inimene on nõus raiskama oma kuue kuu palga selle nimel, et leida tõeline armastus. Kuna raha eest suhet ei osta, siis tasub abi otsida teineteisemõistmisest.  Siin on kokkuvõtlikult kirja pandud see, mis on  oluline meestele.

1) Mees tahab naiselt lõbusat ja huvitavat seltskonda
2) Mees tahab head seksi – terviklikku, sagedat ja kirglikku
3) Mees tahab einestada naise seltskonnas, eriti kui naine on selle talle valmistanud
4) Mees tahab sinu toetust oma karjäärile
5) Mees tahab, et sa näeksid kena välja, hoiaksid ennast vormis ja tunneksid mugavalt ennast oma kehas
6) Mees tahab, et sa teda kuulad ja suhtud temasse austusega
7) Mees tahab privaatsust, et lõõgastuda, tegelda spordi ja oma hobidega ning veeta aega koos sõpradega

Juhul kui sa pole rahul selle nimekirjaga, siis võib põhjus olla selles, et sa lootsid lugeda näpunäited “mida naised tahavad, et mehed tahaksid”, mis on  märgatavalt erinev. Eesmärk on siiski mehi mõista, et saaksime nendega paremini hakkama.

Räägime nüüd täpsemalt lahti, mis nende seitsme punkti taga seisab:


1) Mehed tahavad naiselt lõbusat ja huvitavat seltskonda. On asju, mida mehed tahavad naistega arutada, kui vastav suhtluse ja usalduse tase on loodud. Teineteisega rääkimisele võib üles ehitada terve suhte. Kui naised veedavad rohkem aega jagades oma muresid ja rõõmusid meestega, siis saavad nad nendega palju paremini läbi. Ära oota alati mehe initsiatiivi, algata ise vestlusi ja räägi, kuidas päev möödus. Ja ära valesti aru saa, meest ei huvita mitte niipalju see, mida sõbranna rääkis, kui just see, millised on sinu mõtted. Ole temaga samal intellektuaalsel tasandil ja paku talle nauditavat ja huvitavat vestlust. Ja pea meeles, et virisemine ja vingumine ei lähe suhtlemise alla. Meestele meeldivad lahedad naised, kes võtavad mõnikord elu läbi huumoriprisma.

\"imageManager_<IMG2) Mehed tahavad terviklikku, sagedat ja kirglikku seksi. Mehi saab erutada teisiti kui naisi. Naine tahab, et ta oleks ainus, keda mees armastab. Mees tahab, et ta partner oleks voodis natuke üleannetu – sellega on ka seletatav naisi alandavate ajakirjade kõrge tellimus tase. (Meeste ajakirjade TOP 2 on Inglismaal Playboy ja Penthouse, naiste TOPi kuuluvad aga Ladies Home Journal ja Better Homes and Garden). Naine, kes pakub magamistoas palju, saab oma mehelt mida ta tahab – andunud armastaja. Naine, kes on voodis häälekam ja käitub vastavalt oma suhtumisele, saab suurema tõenäosusega oma mehelt ka midagi vastu. Kuid seejuures ära ole võlts ja ära teeskle- mehed näevad selle varem või hiljem läbi. Naisele, kes on voodis külm ja arg ning kasutab seksi kui ühte manipulatsioonivahendit, vastatakse talle samaga. Peamine ei ole siiski eksperimenteerimine – palun ära saa sellest valesti aru. See on hoopis loominguline, siduv ja emotsionaalne intiimsus. Mehed seovad ennast olles füüsiliselt ühendatud. Läbi seksi ütleb mees, et armastab sind. Ära siis hoidu armastuse väljanäitamisest meeste keeles.  Mees tahab füüsilist kontakti, sest läbi selle tunneb ta ennast sinuga seotud olevat. See side on see, mida ta enamasti otsib. Samas tekib küsimus, et kui mees tunneb sidet naisega armatsedes, kuidas ta saab öelda juhuseksi kohta, et see ei tähenda talle midagi? Eks see ikka tähendab talle midagi. Aga võib olla ta otsis VAHELDUST, seda on vahel hea teha, saad ju aru?
Muideks mõned mehed elavad oma loomaliku instinkti või suure ego reeglite järgi nautides oma vallutusi. Kindlasti satud ka sina varem või hiljem mõne sellise osta. Meie naistena saame vähendada seda tendentsi olles sellest teadlik ja õppides võimalikult hästi mehi tundma. Naised saavad parandada oma seksuaalset suhet pakkudes natuke vürtsi ja aidates meestel mõista romantika, meeldiva õhkkonna ja hea meeleolu tähtsust.

3) Mehed tahavad oma einet jagada sinuga, eriti kui sina selle valmistad. Kas sa valmistad talle süüa või te teete seda koos- tegelikult ei ole ju vahet ja ära tee sellest probleemi, et just sina süüa pead tegema.  Mees ei nõua naiselt iga õhtueine valmistamist, küll aga hindab ta, kui naine seda teeb. Vahest on ka vastupidi, et mees valmistab sööki – näita siis välja, et sa seda hindad- muidu jääb see viimaseks korraks. Söömine on teatud õnnerituaal ja seda on hea nautida meeldivas seltskonnas. Naised, kes jagavad oma einet oma partneriga, loovad mehega  parema suhte. Mees, kes ootab oma naiselt iga õhtusöögi valmistamist, võib parandad suhet pakkudes abi nõude pesemisel või üllatada naist omatehtud toiduga. Need kes seda ei taha või ei oska, saavad oma tänulikkust näidata viies vahest naist välja sööma.


4) Mehed tahavad sinu toetust oma karjäärile. Sinu kiitus ja toetus tõstavad tema enesekindlust. Naised, kes mõistavad mehi ei tee neid maha. Naised, kes mõistavad seda, küsivad mehelt küsimusi tema kärjääri kohta  ja annavad talle teada “ Sa suudad seda teha, Kallis” ja vastutasuks leiavad naised võrdväärset toetust.  Mehele on oluline teada, et naine saab temast aru ja teeb asju andest talle teada, et ta usub temasse. Kui sa kaotad selle usalduse mehe silmis, et ta ei saa sinuga tööasju arutada ja sinu tunnustust kuulda, siis astud ühe sammu lähemale suhte ebaõnnestumisele.


5) Mehed tahavad, et sa näeksid kena välja. Mine mõnele trendiüritusele või lappa kasvõi ajakirju sellise pilguga, et millised näevad välja ja mida kannavad kuulsad naised või kuulsuste tüdruksõbrad. Kena välimus võib sulle tunduda liiga tibilik või väljakutsuv, aga iga mees tahab oma käevangus näha säravat ja stiilset naist, kes mõnikord ka sekspommi või superstaari meenutab. Kena välja näha ei tähenda, et peaksid olema Barbie. Aga kui sa arvad, et mehed ei vali oma partnerit peamiselt välimuse järgi, siis mõtle uuesti sellele. Kõik mehed tahavad, et nende naised näeksid suurepärased välja! See on kindel värk. Ühiskonnas on väljakujunenud üldised staatuse sümbolid- ilus naine on eduka mehe staatuse sümbol. Siin on ka osaliselt peidus põhjus, miks mehed rikkas saades naise välja vahetavad. Naine on selles kontekstis nagu auto – rikkamal mehel kallim auto Ole trimmis ja ole hoolitsetud. Kaalujälgimine, tervisliku toitumine ja paar korda nädalas treenimine on kasulikud meie enda emotsionaalsele, mentaalsele, füüsilisele ja spirituaalsele tervisele. On tähtis armastada oma kena. Kui me armastame oma keha, siis miks ei peaks seda tegema meie mehed. Isegi kui sa alles tegeled vormi saamisega, siis armsate mõtete edastamine oma kehale aitab sul saavutada füüsilisi eesmärke ja õnnelikkust lihtsamini kui edastades negatiivseid mõtteid. Meie enesekindlus on atraktiivne enamustele inimestele, ja muidugi loeb ka välimus. Enesekindlus on seksikas. Mehed armastavad seksikaid naisi.Miks oli Marilyn Monroel selline populaarsus? Sellepärast, et ta oli seksikas. Nii,et anna oma parim, et näha kena välja, püsi trimmis, riietu atraktiivselt ja kiirga enesekindlat ning seksikat suhtumist. Ja siis pane tähele,  kui palju rohkem tähelepanu saavutad sa meestelt.


6) Mehed tahavad, et sa kuulaksid neid ja suhtuksid nendesse austusega. Tihti ütlevad naised, et nad ei tunne, et mehed neid austaksid, aga samas kasutavad meestega suheldes fraasi :” Teid mehi tundes…”. Tihti on meil juba harjumus mehi negatiivselt hinnata. Vahel me saame vastu seda, mida anname ja see on tähtis, mida me üksteisele ütleme. Igatahes, kui me jagame oma armastust, lahkust, ja austust, vastatakse meile samaga. Mehed kuulavad teistmoodi kui naised. Naistel on kalduvus noogutada ja kommenteerida väljenditega: ah, mh-mh, wow, ja muidugi, andmaks märku, et nad kuulavad ja mõistavad. Meestel on kalduvus kuulata nagu sein, vaikselt pealt vaadates kuni teine pool lõpetab oma mõtte. Sellesse erinevusse mõistlikult suhtudes paraneb partnerite vaheline suhtlus.

\"imageManager_<IMG7) Mees tahab privaatsust, et lõõgastuda, tegelda spordi ja oma hobidega ning veeta aega koos sõpradega. Mõni mees vajab uksest sisse astudes vaid paari minutit lõõgastumiseks, et jagada oma päeva sündmusi. Mõni naine vajab samuti privaatsust. , aga enamus naisi eelistavad päeva sündmuste teemalist vestlust  samas kui mõni teine tahaks lihtsalt kallistust, suudlust, ja peale seda paari minutit vaikust enne kui alustada vestlust. Tee seda, mis sinu suhte puhul õige tundub. Siiras ja kaastundlikult sügav kallistus enne tervitust on tore, kui sellele järgneb 30-sekundiline suudlus, siis see aitab luua “siduva” tunde. Sest lihtne musi ei aita luua ja kesta romantsil. Selleks on vaja pikemat suudlust. Nii, et kasuta suudlust enda kasuks ja hoidmaks kirge teie vahel! Kui lähete üle muside peale, on oht kaotada teatud intiimsuse tase. Suhtele on oluline aeg-ajalt veeta aega eraldi, et tuletada meelde, mis on see side, mis teid koos hoiab.  Võib-olla teineteisega mitte nii palju aega koos veetes me mõistame, miks on öeldud fraas:” eemal olek aitab südames kiindumust süvendada”.


Välisajakirjanduse põhjal
Liis Toome