Miks naistele meeldivad pahad poisid

Mõni mees, on lihtsalt nii hea, armastav, hooliv ja tähelepanelik, et naine tüdineb sellest ära. Nimetagem seda naiste tunnet siis kas " mu mees oli liiga hea" või " mu mees oli liiga igav".

Mõni mees on lihtsalt nii hea, armastav, hooliv ja tähelepanelik, et naine tüdineb sellest ära. Nimetagem seda naiste tunnet siis kas ” mu mees oli liiga hea” või ” mu mees oli liiga igav”.
Naised on draamakuningannad ja kui nad ei tunne vähemalt korra paari kuu jooksul, et nad kannatavad, siis ei tunne nad ka armastust. Isegi muinasjuttudes ja filmides on valu ja draama armastuse osaks enne ilusat lõppu. Kuigi me kõik tahame, et armastada oleks lihtne ja ilus, siis paraku tahavad paljud meist just seda kättesaamatut paha poissi armastada, kelle taltsutamiseks tuleb rohkem kavalust kasutada ja võimalik, et rohkete kannatuste saatel taltsutamisplaanist üldse loobuda. Miks on pahad poisid nii erutavad?

Kui naistelt küsida, mis neid pahade poiste juures erutab, ütlevad nad, et kõige enam see, et kunagi ei tea, mida paha poiss järgmiseks ette võtab. Õhus on alati põnevust ja pinget! Kui oma mees on õllekõhuga pudulojus, kes igal õhtul vaid diivani nurgas krooksub, siis paha poiss ei teagi, mida sõna rutiin tähendab! Ootamatult on ta su akna all ja palub sul kohe autosse tulla ning te sõidate Riiga ühele tema sõbrale ühte asja ära viima. Sa küll punnid vastu, aga tunnista ausalt, tegelikult sulle ju meeldib, et tema juhib mängu ja su lihtsalt ära röövib. Paha poiss teab, mida ta tahab ja tavaliselt ta seda ka saab! Pahade poistega ei hakka iialgi igav. Kuigi pahasid poisse saadavad pidevad pahandused, on nad väga kogenud ja osavad pahanduste lahendajad ja seda tunnetavad ka naised. Mees, kes suudab olukordasid lahendada, pakub omamoodi mõnusat turvalisust. Mõnele naisele meeldib pahade poistega olla ka sellepärast, et nad loodavad salaja, et suudavad pahast poisist teha hea kodaniku. Rohkem on aga selliseid, keda erutab justnimelt olla PAHA poisi seltskonnas. Heade poiste juures pole eriti väljakutseid. Nendega saab alati jutule ning nendega saab leida kompromissi, nad on voodis hellad ja hoolitsevad. Pahad poisid on aga tormilised ja ettearvamatud ka voodis…

Milline on tüüpiline paha poiss on?

Ta on:

-uhke
-ülbe
-asetab ennast esikohale
-teeb seda, mida ta tahab, siis kui ta tahab ja nii kuidas ta tahab
-ta ei hooli teiste arvamusest
-käitub, nagu ta ei teakski, mis sõna “hea” tähendab
-mängib naiste tunnetega ja kasutab neid peamiselt seksi eesmärgil
-näeb alati hea välja, kuigi ei pööra välimusele liiga suurt rõhku
– tema pahaksolemise oluline tugipunkt on kas tema füüsiline vorm (hea kakleja või muud moodi teiste füüsiline hirm) või kavaluse karisma (skeemide väljamõtleja ja teiste vaimne juht). Kõige ihaldusväärsem on muidugi selline paha poiss, kelles on nii osav kui tark, nagu näiteks James Bond.

Enamikku naisi erutab see, kui mees on voodis domineeriv ning võtab ohjad enda kätte. Naistele meeldib, kui mees neid vahepeal paika paneb! Naised tahavad tormilist vaidlust, et siis kirglikult ära leppida. Isegi need, kes väidavad, et naudivad rahulikku pereelu, unistavad salaja seiklusest või muutusest. Tavaline mees ütleks peale igat vaidlust “Printsess, sul on õigus, sul on vist tõesti õigus”. Selline leebe jutt pole aga tegelikult ju mehelik, vaid hoopis feminiinne. Mees peab olema tugev, mehelik ja mõnikord ka PAHA! Loomulikult ei soovi ükski naine, et mees tema vastu paha oleks, aga iga kaunitari süda hakkab kiiremini põksuma, kui tema unistuste mees nt mõne teise mehe osavalt ja kiirelt nock-out`i lööb. Kaklemine ja ohtlikkus on omamoodi mehelik ja seksikas, just nagu kiired autod ja tulirelvad.  

Ideaalse naisi kannatama paneva paha poisi iseloomuomadused:

– ta on lõbus
– ensesekindel
– egoistlik
– ei karda kunagi naisele öelda, et naine on ilus ja seksikas
– ta on kirglik
– ta tegeleb nn meeste asjadega ja tal on sõpradega nn meestejutud, millest sina ei või midagi teada
– talle meeldib olla juhtpositsioonis
– ta on mänguline ja seiklushimuline
– ta on tegus
– ta kaitseb sind kõigi ohtude eest
– ta on ettearvamatu
– ta austab ennast ja mingil moel ka sind, kuigi see ei pruugi vastata sinu arusaamale austamisest
– ta on ambitsioonikas
– ta käitub nagu oleks vaba mees, ka olles suhtes

Ka paljud pahad poisid muutuvad – nad kas lihtsalt tüdivad ära sellest elust või on tegu tõesti mingi uue olukorraga, millesse ta võib olla osaliselt ka sinu tõttu satub. Tihti juhtub nii, et enne, kui paha poiss maha rahuneb, jõuab ma murda kümnete naiste südameid. Ja võib olla ka see ei aita ning ta jääbki pahaks poisiks, sest  paha poiss on ju ettearvamatu, isegi tema enda jaoks.