Millal on tark lasta armastusel minna…

Millal on tark lasta armastusel minna…

Me kõik otsime armastust, kuid mõnikord, kui arvame, et oleme selle leidnud, ei olegi selle hoidmine kõige targem tegu. Armastuse elus hoidmine on vapper tegu, kuid sageli on minna laskmine see, mis muudab meid tugevamaks ja õnnelikumaks. 

Me kõik otsime armastust, kuid mõnikord, kui arvame, et oleme selle leidnud, ei olegi selle hoidmine kõige targem tegu. Armastuse elus hoidmine on vapper tegu, kuid sageli on minna laskmine see, mis muudab meid tugevamaks ja õnnelikumaks. 

 

Siin on mõned märgid sellest, et peaksid laskma armastusel minna:

Ta tahab, et sa oleksid keegi teine. Ära muuda end selle pärast, et keegi teine seda sinult ootab. Palju targem on lasta tal minna sellena, kes sa oled, kui hoida teda endaga ja teeselda kedagi, kes sa tegelikult ei ole. Lihtsam on parandada murtud südant, kui panna mosaiigina kokku võõrast identiteeti. Lihtsam on täita tühimikku selles kohas, kus tema varem oli, kui täita tühimikku sinus endas, kohas, kus sina varem olid.

Tema sõnad ei lähe kokku tema tegudega. Kõik me soovime enda kõrvale kedagi, kellega koos rõõmsalt tulevikule vastu minna. Kui aga kellelgi sinu elus on sellele vastupidine efekt, on aeg lasta tal minna. Kui tema sõnad räägivad muud, kui teod, siis tea, et üksi on sul lihtsam edasi minna.

Sa tabad end mõttelt, et sunnid kedagi end armastama. Pea meeles, kedagi ei saa sundida armastama. Me ei tohiks hoida kinni kedagi, kes tahab lahkuda. Armastus, see on vabadus ja armastuse lõpp ei ole sinu elu lõpp. Kui keegi sind tõeliselt armastab, siis sul ei tule pähegi, ei peaksid temas kahtlema. Igaüks võib tulla sinu ellu ja öelda, et ta armastab sind, kuid ainult eriline inimene suudab sinu ellu jääda ning sulle oma armastust tõestada. Ja see üks ja eriline inimene on ootamist väärt.

Intiimsuhe põhineb vaid füüsilisel atraktiivsusel. Ilu on midagi sügavamat, kui kellegi ühekordne pilguheit sinu välimusele. See oled sina, see on midagi sügaval sinus, mis muudab sind kõigi teiste jaoks unikaalseks. See on see, kuidas sa elad ja see on neis veidrustes, mis on sulle omased. Inimesed, kes on sinuga koos vaid su ilusa näo ja kauni keha pärast, ei jää sinu kõrvale kauaks. Kuid inimesed, kes on lummatud sinu hinge ilust, ei lahku sinu kõrvalt iial.

Keegi järjekindlalt kuritarvitab sinu usaldust. Armastus, see tähendab anda kellelegi võimalus sulle haiget teha, kuid usaldada, et ta seda ei tee. Kui sa usaldad kedagi ilma kõhkluseta, siis saad sa kindlasti sõbra kogu eluks või õppetunni kogu eluks! Mõlemal juhul on seal midagi positiivset – kinnitades fakti, et sind armastatakse või arusaama, et sind ei armastata ja tehes ruumi sellele, kes seda teeb. Kuni kõige lõpuks avastad, kes on võlts, kes on truu ning kes on valmis sinu nimel kõigega riskima. Usu, inimesed võivad sind üllatada!

Keegi õõnestab su enesekindlust järjekindlalt. Kõigepealt – tea oma väärtust! Kui sa annad end kellelegi, kes sind ei austa, laguneb su hing tükkideks. Õige pea saabub hetk, mil pead laskma end köidikutest vabaks ja lõpetama suhted inimestega, kes sind ei vääri. Vahel pead sa lihtsalt laskma minna ja leppima teadmisega, et sind ei austata nii, nagu sina seda teed. Minna laskmine võib olla valus, kuid seda vaid ajani, mil küsime endalt “Miks me seda varem ei teinud?”.

Sa ei saa rääkida seda, mida tunned. Mõnikord võib olla sinu argument just see, mis suhte päästab ajal, mil vaikus seda õõnestab. Räägi seda, mida tunned, nii ei ole sul tagantjärele vaja kahelda, mis oleks saanud kui… . Pea meeles, et elus ei ole vaja teisi õnnelikuks teha. Elu mõte on olla enda vastu aus ja jagada oma õnne ka teistega.

allikas: marcandangel.com

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid