Millest räägib sinu ja su kaaslase magamisasend?

Millest räägib sinu ja su kaaslase magamisasend?

Kindlasti oled märganud, et armastad ühes kindlas asendis magama. Ja võib olla oled märganud ka seda, et läbi aastate või erinevate partneritega on need magamisasendid muutunud. Millest räägib sinu ja su armsama magamisasend? Kohe saame teada.

Kindlasti oled märganud, et armastad ühes kindlas asendis magama. Ja võib olla oled märganud ka seda, et läbi aastate või erinevate partneritega on need magamisasendid muutunud. Millest räägib sinu ja su armsama magamisasend? Kohe saame teada.

 

“Lusikas”

Esimesel kolmel-neljal kooselu aastal on see kõige levinum magamisasend. Üks partneritest hoiab teist külili lamades justkui süles. Mida lähemal teineteisele, seda kindlam ja rahulikum tunne! Tavaliselt hoiab mees armastatut oma embuses.

Kui naine embab meest, räägib see sellest, et just tema on abielus juhtpositsioonil, kuna annab oma partnerile rohkem kui vastu saab või on siis asi selles, et mees vajab eriti õrna kohtlemist. Sellises asendis magavad inimesed on teineteisele nii füüsiliselt kui hingeliselt kõige lähedasemad. Paljud paarid peavad seda magamisasendit kindlaks kookoniks, mis pakub neile hubasust ja rahu.

Esimestel abieluaastatel magavad paljud paarid suurema osa ööst just selles asendis. Kui üks neist keerab ennast, teeb seda “Lusikaasendi” säilitamiseks ka teine.

Kui te ka seitsme-kümne aasta pärast jätkate magamist selles noorpaaride asendis, siis – õnnitleme! See tähendab seda, et teie abielu on ideaalne ja õrnad tunded teineteise vastu on säilinud.

 

 

“Vabalt seotud”

Kui armastuseleek lõõmab veel kirkalt ja suhted on säilitanud oma värskuse, “ohverdavad” armunud sageli suurema läheduse saavutamise nimel oma mugava magamisasendi.

Umbes viie aasta pärast hakkab meeletu kirg jahtuma ja abielusuhted astuvad uude faasi – käes on rahuliku ja stabiilse armastuse aeg. Nüüd “lubavad” partnerid endale rohkem vabadust, õigemini mugavamat magamisasendit. Üksteist enam kaisus ei hoita ja emotsionaalne lähedus säilib tänu puudutusele käe, põlve või jalaga.

See on päris hea meetod tasakaalustamaks vajadust mugava magamisasendi ja emotsionaalse läheduse järele. Õrn, kuid mitte seksuaalne magamisasend.

 

“Jälitamine”

See asend sarnaneb pisut Lusikale, kuid on oma olemuselt hoopis midagi muud. See on magamisasend, kus üks hoolib ja hoiab kaisus, teine aga on keeranud selja ning tahaks justkui põgeneda. Kahjuks räägib selline magamisasend tekkinud lahkarvamustest.

Näiteks peale tülitsemist võib abikaasa teile selja keerata ja nihutada ennast voodi teise serva. Teie aga tahate teda kinni hoida ja “põgenikku” oma embusesse tagasi saada.

Muuseas, mõnikord võib sellel asendil olla ka teistsugune tähendus. Nihutades end oma partnerist eemale, inimene justkui provotseeriks teda “jälitama”. See on teatud mõttes ettepanek: “Võib-olla võtad initsiatiivi enda kätte? Võib-olla tuled mulle lähemale?” Sellisel juhul tuleks “vihjest” aru saada ja oma kallimale vajalikku tähelepanu osutada.

 

“Katusekivi”

Üks partneritest, harilikult on see mees, lamab selili niinimetatud “kuninglikus” asendis, mis räägib selle inimese suurest egost ja omanikutundest. Ja kuigi ka naine lamab selili, puhkab tema pea mehe õlal, mis viitab tema kuulekale ja pehmele iseloomule.

Sobitades oma magamisasendi mehe omaga, vaatab ta maailma justkui läbi tema silmade, tagades endale sellega lootuse- ja kindlustunde. Paljud paarid eelistavad just sellist magamisasendit, mis räägib nende tugevast vastastikusest kiindumusest, mis on abielu algaastatel tavaline. Samas räägib see siiski sellest, et naine pole kuigi iseseisev ja sõltumatu selles suhtes.

 

“Jalgade embus”

Mõned abielupaarid peavad magamise ajal igasugust füüsilist kontakti häirivaks, see aga ei tähenda, et paaril oleks omavahel probleeme. Emotsionaalne kontakt saavutatakse justkui juhusliku varbapuudutuse või hooletult üle partneri jalgade heidetud jalaga… Harilikult räägib selline asend perekonnas valitsevat tugevast kokkukuuluvustundest. Partnerite ristatud jalad tähendavad sõbralikke suhteid ja turvatunnet. 

 

“Näost näkku, tugevalt teineteist emmates…”

Seda magamisasendit kohtab eelmisest tunduvalt harvem. Pealegi on sellises asendis magamine üsna ebamugav. Sellised embused on iseloomulikud vastabiellunutele, kui partnerid on meeletult armunud. Armastus on nad täielikult vallanud ja neil on pidev vajadus kogu kehaga oma kallimat tajuda. Neid on raske isegi hetkeks lahutada, tahaks olla üks tervik…

Mõned kaua koos elanud abielupaarid pöörduvad selle magamisasendi juurde taas, kui nende tunded on uuesti lõkkele löönud. Tavaliselt on selliste paaride suhted väga kindlad. Nad on teineteisesse niivõrd kiindunud, et ei suuda isegi eraldi magada. Võib juhtuda, et teie abikaasa armastab just seda poosi, kuid teie jaoks on see ebamugav. Sellisel juhul tasub minna kompromissile! Uinuge selles poosis ja kui teie abikaasa on jäänud magama, võtke mugavam magamisasend. 

 

“Häll”

See on “Katusekivi” lähedasem ja intiimsem versioon. Üks partneritest on selili ( üldjuhul mees) ja teine partner on osaliselt kõhuli tema peal. Te embate oma abikaasat, ega piirdu vaid tema õlale toetumisega. See asend lubab teil tunda ennast veelgi kindlamalt ja turvalisemalt. Sageli kasutavad abielupaarid sellist magamisasendit kriiside või haiguse ajal, kui üks partneritest soovib teist magamise ajal hellitada ja kaitsta.

Kuid selline asend ei teki ainult probleemide korral. Kui teie suhted abikaasaga on tõepoolest väga kindlad ja õrnad, siis magamisasend “Häll” – on veel üks võimalus “saada üheks” peale rasket ja pingelist tööpäeva.

 

“Dzen stiil”

Mõned abielupaarid ostavad endale laiema abieluvoodi, mõnele pakub kompromissi “Dzen stiil”: parterid puutuvad teineteise vastu tuharatega – see on nii füüsiline kui emotsionaalne kontakt, mis ei ahelda. Nad on vabad, kuid vastastikku sõltuvad.

Kooselatud aastad lähendavad inimesi uskumatult! Neil ei ole enam üksteise ees saladusi (või peaaegu ei ole). Nad on teineteise jaoks avatud ja mõistetavad.

Seejuures võivad inimesed tunda vajadust privaatsusele, omada pisikesi saladusi ja salasoove. Ühesõnaga kõike seda, millest koosneb inimese individuaalsus. Ja see on täiesti normaalne!

 

Sa ei leidnud siit oma magamisasendit? Tõenäoliselt pole teie suhte kõige paremas korras. 

 

Allikas: paranormaalne. blogspot.com
Buduaar.ee