Milliseid vigu peaks vältima esimesel kohtingul?

9 kommentaari
Milliseid vigu peaks vältima esimesel kohtingul?

Kui tahad oma kaaslasele esimesel kohtingul muljet avaldada, siis väldi allpool väljatoodud vigu.  

Kui tahad oma kaaslasele esimesel kohtingul muljet avaldada, siis väldi allpool väljatoodud vigu.

Ära jää hiljaks

Kaks minutit hiljem kohale saabumine ei ole ohtlik, kuid paar minutit venib kiiresti kümneks minutiks ja see omakorda pooleks tunniks. Sa ei taha kindlasti jätta muljet, et oled diiva või ebaviisakas, nii et ilmu pigem kohale õigel ajal või natuke varemgi.

Ära joo liiga palju

Pokaal alkoholi võib närve rahustada, kuid pudel veini on juba liig mis liig. Kui oled närviline, siis võib alkohol maitseda liiga hästi ja võid liiga kiiresti purju jääda. Ole maitsekas ja tea oma piire.

Riietu vastavalt olukorrale

Enne kohtingut tasuks üle küsida, et millises kohas te kokku saate või õhtut veedate. Sel juhul oskad riietuda vastavalt olukorrale ning ei juhtu apsakat, et paneksid näiteks piljardisaali õhtukleiti selga.

Ära ole liiga innukas

Liigne entusiasm võib anda tagasilöögi ja mees võib su huvi valesti tõlgendada. Tutvu mehega rahulikult ja ära ürita pingsalt mõelda, kas ta on abiellujatüüpi.

Ära ole ükskõikne

Kuigi mehe jutt ei pruugi sind huvitada, ära näita seda välja. Kui märkad, et arutelu läheb igavaks, vaheta teemat. Silmade pööritamine ja haigutamine pole õige viis märku andmaks, et sul on igav.

Ära näpi telefoni

Ära näpi telefoni, saada sõnumeid või kirjuta Facebook’i seinale, kui oled kohtingul. Sa jõuad seda ka hiljem teha. Kohtingul on viisakas tähelepanu siiski oma kaaslasele suunata.

Mõtle, mida ütled

See kui palju mees raha teenib, pole esmakohtumisel viisakas teema. Ka usk ja religioon on teema, millest ei tasuks rääkida. Hoia vestlus kergena, ära lao välja liiga järske arvamusi.

Ära jõllita teisi

Ära jõllita teisi mehi kui oled kohtingul. Sa võid küll arvata, et pöörad delikaatselt pead, kuid kaaslase silmis võib asi hoopis teistmoodi tunduda.

Ära räägi oma endisest

Oma endisest kaaslasest või teie suhtes olnud raskustest ei tasuks rääkida esimesel kohtamisel.

Ära unusta nautida

Pea meeles lõõgastuda ja kohtingut nautida. Kui oled liiga närvis ja üritad liiga palju, lähevad su õudusunenäod tõenäoliselt täide. Sa ei pruugi leida oma eluarmastust, kuid võid siiski veeta toreda õhtu.

Nimekirja koostas Femail First veebileht.

 

Anneli Allikas-Parv