Milliseid vigu tasuks pärast esimest kohtingut vältida?

1 kommentaar
Milliseid vigu tasuks pärast esimest kohtingut vältida?

Veebileht Female First koostas nimekirja kümnest veast, mida tasuks pärast esimest kohtingut vältida.

Veebileht Female First koostas nimekirja kümnest veast, mida tasuks pärast esimest kohtingut vältida.

1. Ära muuda suhtestaatust Facebookis ning kindlasti ei tasuks kohtingukaaslase kõikidele piltidele ”meeldib” vajutada. Samuti ära hakka teda Instagramis või Twitteris jälgima.

2. Ära helista talle kohe pärast kohtingut ning ütle, et ta on sinu jaoks ”see õige”. Kui ta su kõnet vastu ei võta, ära helista korduvalt uuesti. Ka ei tasuks tema automaatvastajasse meeleheitlikuid sõnumeid jätta.

3. Väldi pikki sõnumeid. Kui oled talle saatnud mitu pikka sõnumit sisuga, kui armunud sa oled ning ta pole neile järgmiseks hommikuks vastanud, unusta kogu asi ära. Pea meeles, et esimene kohting pole lubadus, et te abiellute.

4. Proovi mitte liiga palju loota. Kuigi esimene kohting õnnestus, võib teine kohtumine hoopis midagi muud olla. Ära ole enda vastu liiga karm, kui teist kohtingut ei tulegi.

5. Ära kõnni ringi telefon näpus ja oota, millal see heliseb. Hoia ennast tegevuses ja mine eluga edasi.

6. Ära helista kõikidele pereliikmetele ja teata, et oled kohtunud ”oma õigega”.

7. Ära jäta endast endassetõmbunud või külma muljet. On tore, kui kohtingukaaslane saadab sõnumi pärast esimest kohtingut. Jah, sa ei taha endast liiga innukat muljet jätta, kuid ära venita sõnumile vastamisega liiga kaua. Vastasel juhul võib ta mõelda, et sa pole temast huvitatud.

8. Ära unista pulmadest. Püüa olla rahulik ja mõelda kainelt, isegi kui oled ülepeakaela armunud.

9. Ära jõlgu silmarõõmu kodu- või tööümbruses, lootusega teda kohata. Kuigi sina arvad, et see on tore üllatus, võib tema arvata, et sa jälitad teda.

10. Ära võta esimest kohtingut liiga tõsiselt. Esimesed kohtingud on alati hirmutavad, aga ka suhte parimad palad. Hiljem võib neid naljakaid ja põnevaid kohtumisi meenutada naeratus huulil. Proovi olukorda nautida, sest kunagi ei või teada, mis sellest välja tuleb.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid