Mis meestele voodis sinu juures ei meeldi

Mis meestele voodis sinu juures ei meeldi

Kes meist ei tahaks teada, mis teeb naise voodis suurepäraseks. Kõige lihtsam on seda küsida oma kallimalt. Selle tõenäosuse tarvis, et su kallim ei taha sind solvata või ekside intiimsusi arutama hakata, uurisime ise järgi, mis mehi kõige enam naistega voodis olles häirib.

Kes meist ei tahaks teada, mis teeb naise voodis suurepäraseks. Kõige lihtsam on seda küsida oma kallimalt. Selle tõenäosuse tarvis, et  ta ei taha sind solvata või ekside intiimsusi arutama hakata, uurisime ise sinu jaoks välja, mis mehi voodis häirib. Loomulikult ei käi kõik järgnev sinu kohta, aga pane see siiski kõrva taha. Meestel oli öelda järgmist…

Naised ei tea piisavalt palju seksist ja mehe peenisest.
“Alati, kui ma tahan talle rääkida, kuidas mind erutada või katsuda, kipub mu naine edvistama või hoopis solvuma, et ma tema seniseid tegusid vääriliselt ei hinda. Üldiselt lõpetame siis tüliga, sest ta hakkab uurima, kas mõni minu eks tegi neid asju või miks need mulle nii meeldivad, saamata aru, et need on asjad, mis mulle lihtsalt meeldivad. See solvab mind, kui tal pole aimugi, kuidas mul on hea ja ta ei taha seda isegi teada,” kurdab üks meeskodanik.

Ju tal on õigus – peaksid olema kursis anatoomia alustega. Kuigi on tõsi, et see mis töötas Mardi peal, ei pruugi mõjuda Andresele, on meeste suguelundid ehitatud siiski suurtes joontes ühtemoodi ja erogeensed punktid on samad. Seks on veidi nagu trükkimine. Igaüks võib arvuti taha maha istuda ja kahel sõrmel midagi kirjutada. Kuid sa pole kunagi sama hea, kui see, kes kasutab kümmet sõrme ja käis trükkimiskursustel. Kui oled esmased oskused omandanud, sega neid turu-uuringutega – katsu ja proovi neid piirkondi, mille puudutamine peaks mehele meeldiv tunduma. Ja nii oledki parem armastaja!

Naised eeldavad, et mehed oskavad nende mõtteid lugeda.
“Küsisin naiselt, kas ta on orgasmi kogenud ja ta vastas eitavalt. Ma küsisin miks ja ta vastas et tal oli oraalseksi isu, aga mina ei teinud seda. Ta heitis ette, et kui ma oleks tõeliselt armastanud, oleksin teadnud, et ta just seda tahtis.”

Eeldada, et su mees teab igat su mõtet ja soovi, on lauslollus. See, et keegi sind hästi tunneb ja tahab sulle mõnu pakkuda, ei tähenda veel, et tal järsku maagilised võimed oleksid.

Naistele meeldib seks ainult suhte alguses. Kui asi tõsisemaks muutub, kaob seksiisu.
“See on iga tüdruksõbraga, kellega iial käinud olen, olnud sama moodi. Alguses ei saa neil isu kuidagi täis, kuid kui koos on oldud juba tükk aega, ei taha nad enam üldse seksida.”

Paljud mehed arvavad, et see tähendab, et naist ei huvitagi seks ja alguses teeseldakse, et mees nn “kätte saada”. Kui see on õnnestunud, loobutakse vaevast. Aga tegelikult on pigem nii, et naistel hakkab igav, kui seks on kogu aeg samasugune ja ennustatav. Kui naisel on igav, on tal palju raskem orgasmi saada, sest naistel nõuab see tunduvalt rohkem vaimset ja füüsilist stimulatsiooni, kui meestel. Ükski inimene ei tahaks ju iga päev sama sööki süüa, just nagu ükski paar ei taha elu lõpuni iga kord seksides sama rituaali läbi teha. Muutke kas või ainult ühte asja ja juba sellest on palju abi. Uus positsioon, uus koht, jätke tuled põlema või mõned riided selga, pange muusika tööle või kinni. Väheke kujutlusvõimet teeb imesid!

Naised jätavad kõik meeste hooleks.
Paljud naised arvavad, et meeste asi on teha esimene samm seksimiseks ja ka kogu töö seksimise ajal. Selline suhtumine on absurdne. Võta vahel juhtimine enda kätte. Näiteks eelmängu ajal. Roni ise talle peale, mitte ära lama oodates selili. Kui tahad oma mehele tõeliselt muljet avaldada, tee ise vihjeid, et tahaksid seksida ja tee seda just siis, kui ta seda kõige vähem oodata oskab (ükskõik millal, välja arvatud magamamineku ajal).

Naised muretsevad liiga palju oma keha pärast ega saa seksi täiel määral nautida.
“Mu naine ei taha seksida lusika asendis, sest siis ta kõht paistab paks. Ta ei taha seda teha ka peal, sest ta kardab, et siis ta rinnad on liiga rippuvad. Ta ei lähe isegi tualetti ilma, et ma luban mitte ta tagumikku vaadata,” kurdab üks meeskodanik.

Enamus mehi ei mõtle pooltki nii palju selliste asjade peale, kui naised kardavad. Tõde on selline (seda on mitmeid kordi tõestatud) – meie ettekujutus ideaalsest kehast pole sama mis meeste oma. Paar liigset kilo, mis naisele võivad palju stressi tekitada, lisavad meeste jaoks kehakumerusi, mis muudavad naise seksikamaks. Seksi puhul on tähtis see, mis toimub seespool, mitte väljas. Kui kogu aeg üritad kõhtu sees hoida, ei ole sa mõttega ju asja juures. Hea armastaja tunneb end enesekindlalt.

 
Buduaari arhiiv

Sarnased artiklid