Naine räägib hoiatuseks oma loo: biseksuaalseid mehi on Eestis väga palju

Sa oled oma mehega 7 aastat koos elanud ja seejärel saad teada, et mehel on keegi teine.  See keegi teine on tal õigupoolest olnud kogu see aeg, mil ta sinuga suhtles. Sa lihtsalt ei osanud seda tähele panna, sest see keegi teine on mees.

Sa oled oma mehega 7 aastat koos elanud ja seejärel saad teada, et mehel on keegi teine.  See keegi teine on tal õigupoolest olnud kogu see aeg, mil ta sinuga suhtles. Sa lihtsalt ei osanud seda tähele panna, sest see keegi teine on mees.

“Mul polnud siiani midagi geide vastu ja arvasin isegi, et omasoolisega magamine ei ole petmine”, räägib Maret Buduaarile. “Aga ju see arvamus oli mul kujunenud lootuses, et see kõik ei puuduta kunagi otseselt mind”. Maretil on justkui normaalne abielu- hoolitsev mees ja väike poeg. Ka seksuaalelu üle ei saa naine kurta. “Mees nagu mees ikka, mitte miski ei viita sellele, et talle meeldib meestega rohkem magada kui naistega”, ütleb Maret, kellele mees just nädala eest teatas, et seks mehega pole parem kui naisega, aga on teistmoodi.

“Kogu lugu sai alguse väga irooniliselt”, räägib Maret. Viisime poja maale ja otsustasime, et kutsume sõbrad külla ja teeme kodus kinoõhtu. Minu peale jäi kogu ettevalmistus- snäkid, joogid, filmi muretsemine. Mees isegi ei küsinud, et mis filmi ma tõin. Kuna ma ei olnud varem näinud paljukiidetud “Brokebacki mäge”, otsustasin selle filmi laenata. Külla oli tulnud mehe äripartner oma naisega. Vaatasime filmi ära, kõigile avaldas see muljet ja loomulikult hakkasime teemat arutama. Ühel hetkel ütleb mehe pisut napsune äripartner, et mis seal ikka arutada, film meie enese elust. Mille peale mina muidugi naljaga pooleks küsisin, et kas temalgi on mees-sõber, kellega kalal käib. Mehe äripartner ütles seepeale, et kalalkäimise sõpra tal küll pole, aga on sõber, kellega käib ärireisidel. Nähes minu mehe üllatunud nägu sain aru, et siin on mingi saladus, mida mulle pole räägitud. Selgus, et teine mees oli ka oma naisele alles hiljuti sellest rääkinud ja naine oli kõike rahulikult võtnud. Nii mõtles ta, et ehk oleks aeg ka mulle ära rääkida nende väike saladus. Seepeale sekkus ka minu mees vestlusesse ja hakkas end õigustama rääkides teistest rahvustest, kus meestevaheline seks on täiesti tavaline ja kuidas meeste vajadused on sedavõrd suuremad, et võivad kasutada alternatiive, nagu pihkupeksmine ja sõpradega pulli tegemine. Mees ütles, et see on ürgne instinkt ja seksi mehega teeb nauditavaks see, et pole romantikat. “Suts ja valmis”, naeris mu mees otse mulle näkku. Pealegi olevat meestevaheline seks just mehelikkuse tunnus ning mees rõhutas, et ma isegi olla kunagi öelnud, et omasoolisega seks pole petmine. Lõpetasime teema, ma ei osanud enam a-d ega o-d öelda.
Olles asja pisut seedinud, võtsin teema uuesti üles ning ütlesin oma seisukoha, mis minu meelest on igati normaalne otsus- kui ta soovib mind edasi petta, siis  peab meie kodust ära minema. Ma ei taha, et minu pojal oleks isa, kes magatab mehi. Kui ta on nõus loobuma selle mehega seksist, siis võime normaalselt edasi elada. Teate, mis ta otsustas? Ta teatas, et ei saa sellest suhtest loobuda, kuna sellega on seotud ka töö ja palus mul tulla mõistusele ning vaadata, mis ümberringi toimub. Et selline pidigi Eesti elu olema.  Ta ütles, et tema loomuses on olla vaba ja vallatu aga soov lapsi saada ja nn. normaalne olla on viinud ta olukorda, kus ta täna on. Täiesti ebanormaalne,” on Maret endiselt śokeeritud.

Kõige hullem on see, et ma arvan, et minu mees pole ainuke selline mees. Sest kunagi varem on ta rääkinud mulle teistest meestest, keda ta teab, kellel on naised kodus ja kes seksivad meestega ja noorte poistega ning maksavad nende poiste koolid ja hobid kinni. Ja eks neid kapi-geisid ja bi-mehi on ka Eesti kuulsuste hulgas väga mitmeid, kuid keegi ei taha avalikult tunnistada. Kogu elu siin Eestis ja Euroopas on nii vabameelseks läinud, et kõik teevad mida tahavad ning lasevad oma ihad valla, ükskõik kui perverssed need ka ei oleks.

Põhjus, miks ma tahan seda oma lugu teistega jagada, ongi see, et ma tahan ka teiste naiivsete naiste silmi avada. Geisid ja bi-sid on meeste seas rohkem, kui me arvata oskame. Meesteõhtud ei ole alati õllepudel käes jalgpallivaatamised. Õigemini, nii võib see küll alata, aga lõppeb hoopis teisiti. Uskuge mind,” lõpetab Maret oma kirja.

———————————- 

Buduaar: Kas bi-seksuaalsed mehed on olemas ja kui palju neid võiks olla? Erinevad uuringud kinnitavad, et pigem siiski ei ole bi-seksuaalseid mehi. Ameerikas testiti 101 meest, kellest osad pidasid end geideks, osad heteroteks ja osad bi-seksuaalseteks. Uuring kinnitas, et 3/4 nn. bi-seksuaalseid mehi tõmbas siiski meeste poole ja 1/4 bi-seksuaalseid naiste poole, selliseid mehi, kes reageerisid võrdselt naiste ja meeste peale, ei leidunud. 

 

Buduaar.ee