Naised: Mehed on ikka nii veidrad. Ja vastupidi.

30 kommentaari

Kuigi mees ja naine on loodud ühte tervikut ( ehk perekonda) looma ja peaksid justkui teineteist täiustama, siis on meis palju sellist, mis vastassugupoolele arusaamatu võib näida. Veelgi enam, pannes end mehe rolli ei saa me aru, mis selles või teises asjas nii fantastilist või hoopistükkis taunitavat on?

Kuigi mees ja naine on loodud ühte tervikut ( ehk perekonda) looma ja peaksid justkui teineteist täiustama, siis on meis palju sellist, mis vastassugupoolele arusaamatu võib näida. Veelgi enam, pannes end mehe rolli ei saa me aru, mis selles või teises asjas nii fantastilist või hoopistükkis taunitavat on?

Ka sinu kallikesele teevad peavalu naiselikud veidrused- näiteks kuidas on võimalik mõelda ja öelda, et ” mul pole midagi täna õhtul selga panna?”
Millised on teie suhte lõbusad või vihatekitavad erinevused? Lisa kommentaariks oma ideed ja kogemused, mis kinnitavad, et naine ja mees on väga erinevad.
Buduaar leidis järgmised erinevused:

* Naisi ei eruta mõte kahest mehes voodis, iga mees aga unistab lesbiseksi vaatamisest.
* Meestel puudub oma arvamus kardinate kohta.
* Kui räägitakse, et keegi ostis uue auto, siis naist huvitab mis värvi see on, meest aga see, kui suur mootor sellel on.
* Naised teavad peast, millal on kellegi sünnipäev. Mehed unustavad selle ka siis, kui neile seda samal päeval meelde tuletatakse.
* Mehed peavad televiisoriekraani laiust üheks olulisemaks detailiks elutoas.
* Naised võivad seksi kasutada oma eesmärkide saavutamiseks. Mehed seda teha ei saa – seks ongi nende eesmärk.
* Uut mööblit kokku pannes ei loe mehed kunagi juhendit. Küll aga kulutavad nad tunde autode ja mootorrataste manuaalide lugemiseks, mida nad endale kunagi ei osta.
* Kell kaks öösel õnnetud mehed magavad (kas kainena või purjus), õnnetud naised aga soovivad just siis arutada lähisuhte perspektiive.
* Kui mees ütleb, et ta ei saanud varem helistada, sest saabus just uskumatult huvitavalt reisilt Kuule, siis naist huvitab esimese asjana hoopis see, kellega mees seal reisil käis. 
* Ainult naine suudab pulmade planeerimist nautida.
* Mehed suudavad vaadata ära terve pika filmi küsimata „Kes see veel on?” või „Mis ta nüüd teeb?”
* Ööklubis ja kohvikus käivad naised koos pissil. Mehed ei kutsu teist meest WC-sse kaasa.
* Naised tellivad restoranis riisi, aga pärast näksivad meeste tellitud friikartuleid peale.
* Naised mäletavad vähemalt aasta, millist riideeset nad mingil üritusel kandsid. Mehed ei suuda meenutada sedagi, mis neil eile seljas oli.
* Kui naine näeb teist naist sama kleidiga, on tema õhtu rikutud. Kui mees näeb samasuguse ülikonnaga meest, siis ta on õnnelik – ilmselgelt on ta valinud hea ülikonna, kui teisedki mehed seda kannavad.
* Mees ei suuda vaadata spordivõistlust või põnevat filmi ja samal ajal naisega rääkida.
* Naine oskab vaadata võõrast seksikat meest nii, et oma mees seda ei märka. Kui mees võõrast seksikat naist piilub, paneb ta oma naine seda kohe tähele.
* Naine tunneb mehe higiste trennitossude haisu kümne meetri peale, mees tunneb seda vänget haisu vaid siis, kui tossud talle nina alla panna.
* Mehed oskavad väga hästi magada ka siis, kui beebi nutab. Naised seda ei oska.
* Mehed ei viitsi kadunud asju otsida, palju kergem on küsida naiselt kus see olla võiks. Pealegi on suur tõenäosus, et just naine pani selle kuskile ära.