Neelata või mitte, selles on küsimus!

34 kommentaari
Neelata või mitte, selles on küsimus!

Kas mehed eelistavad rohkem, et naine neelaks, või mitte? Nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Üldiselt eelistavad mehed, et kui vahekord on ainult oraalne, siis naine oraalseksi käigus ka neelaks. Paljud mehed võtavad neelamist kui loomulikku osa oraalseksist ja peavad seda solvavaks, kui naine ei neela. Nad mõtlevad, et naine ei taha neid ja ei hinda nende keha. Lisaks jätab neelamine ka “tööpaiga” puhtaks.

Kas mehed eelistavad rohkem, et naine neelaks või mitte? Nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Üldiselt eelistavad mehed, et kui vahekord on ainult oraalne, siis naine oraalseksi käigus ka neelaks. Paljud mehed võtavad neelamist kui loomulikku osa oraalseksist ja peavad seda solvavaks, kui naine ei neela. Nad mõtlevad, et naine ei taha neid ega hinda nende keha. Lisaks jätab neelamine ka “tööpaiga” puhtaks.

Kui naine pakub mehele oraalset rahuldust ja otsustab mitte neelata, võib ta mõnele mehele suure pettumuse valmistada.  Tavaliselt just sel hetkel, kui mees on jõudmas orgasmini, tõmbab naine suu ära ning tegutseb edasi vähem naudingut pakkuval viisil, kasutades oma käsi. Tihti jääb meestel rahuldus seetõttu poolikuks. Naised kardavad, et välja sülitamine on kuidagi piinlik ja neelata nad ka ei taha ning seepärast otsustavad nad poole peal käte abiga tegevus lõpetada. Nii mõnigi mees ütleb, et teda solvab selline asi, kui naine ei neela, sest see näitavat tema lugupidamatust mehe keha ja sellega kaasneva vastu.  Samal ajal ütleb mõni teine mees, et tal on täiesti ükskõik, kuhu sperma läheb.

Neelamist eelistavad eelkõige nooremad mehed. Neelamine sobib hästi ka neile, kes armatsevad autos või muudes tingimustes, kus pole võimalik kohe pesema minna, sest neelates jääb “tööpaik” puhtaks.

Millega põhjendavad mehed oma soovi, et naine oraalseksi neelamisega lõpetaks? Enamuse meeste jaoks on see teema pigem emotsionaalse tõrjumisega seotud. Mehed tunnevad ennast emotsionaalselt tõrjutud ja nende orgasm pole täiuslik, kui naine ei neela. Paljud paarid on aga omavahel selgeks rääkinud, et see, kas naine neelab või mitte, ei määra ära seda, kas naine meest ikka piisavalt armastab.

Mis oleks neelamise alternatiivid?
Üheks väga seksikaks asjaks on see, kui lased sperma oma suust aeglaselt ja sensuaalselt tema kehale voolata. See tavaliselt meeldib meestele väga.
Loomulikult ei ole sperma endale suhu võtmine üldsegi kohustuslik. Kui tõesti tuleb peale okserefleks ja pead peale sperma suhu sattumist kibeda näoga vannituppa jooksma, et seda välja sülitada, siis parem ära lasegi seda endale suhu sattuda. Ega mehelgi kuigi lõbus pole, kui ta näeb, et sa vastumeelselt käitud. Seksist peavad rõõmu tundma siiski mõlemad.

Kui su mehele ükski alternatiiv ei sobi ja ta nõuab vaid neelamist, siis oleks õige tegu selline mees maha jätta. Ilmselgelt ei hooli ta grammigi sellest, mida sina tahad.